Jak to vyřešit? Manželská krize

Anonymní
2.4.17 17:43

Jak to vyřešit? Manželská krizi.

Ahoj prosím o anonym je to citlivé téma a pár lidí mě tu zná jinak raději smazat. Jdu si pro radu možná se jen vypsat. Už přes rok s manželem řešíme jak předělat byt tak aby jsme se v klidu vešli jsme 2 dospělý syn 2,5 roku a dcera 15 měsíců. Než se narodila dcera jsme si udělali v ložnici patro na spaní aby jsme měli víc místa. Já už přes půl roku jsem úplně ko jelikož jsme začali budit v noci. Tak jsem koupila přistýlku na gauč s tím že ložnici necháme pro děti vše bylo ok tak měsíc. Pak přišel manžel že jako nedal 12 tisíc za patro na spaní a on tam nemohl spát. Tak jsem přišla z návrhem že by jsme tedy do ložnice přestěhovali obývák. To se mu líbilo a byl pro to změnit a když jsem cca před 14ti dny tu lítala s metrem jsem zjistila že gauč se pod patro nevejde ale musel by být v prostřed místnost což nechci. Tak mi manžel řekl že jemu je to jedno že to jsem měla řešit ještě před otěhotněním což to jsme měly stavět dům ale manžel změnil práci a tím se úplně změnil i chováním ke mě :( Popravdě už přemýšlím že raději odejdu protože ta krize přišla s mým druhým těhotenstvím a trvá do teď. Jen pro informaci vše bylo plánované ale od změny té práce za vše můžu já jen já chtěla děti atd. Už fakt nevím co dál. Přitom manžel je tak hodný ale teď to je úplně jiný člověk. Omluvte prosím mou češtinu a me vyjádření jsem už mozkove na bodu nula.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1647
2.4.17 17:51

A vy spíte všichni 4 na tom patře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.17 17:56

@Mimis2017 Ne děti mají pod patrem postýlky

• Nahlásit
  • Citovat
69308
2.4.17 17:58

No dobře a je bezpodmínečně nutné, abyste spali ty a manžel dohromady v noci? Tak jeho nech spát s dětmi na patře a ty spi v klidu v obýváku. To spaní bych neviděla jako problém. Problém je to ostatní jeho chování po změně práce. Nic jiného než mluvit a mluvit asi nepomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21195
2.4.17 17:58

Takže jste plánovali třetí dítě, když krizi máte od druhého dítěte a bydlíte v jedné místnosti. No nevím, to by lezlo na mozek každému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 18:02

@terinka4444 To už jsem zkoušela ale i tak manžel budí děti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
2.4.17 18:03

Jsem asi natvrdla, ale kdo koho v noci budí :mrgreen:? Jestli je problém JEN se spaním, tak to nevidím jako krizi. My spíme odděleně, protože chlap chrape a já po skoro 3letech odmítla spát se spuntama… A žádný problém nemáme(teda ne nějaký zasadni) :mrgreen:. Nemůžete se přeci rozejít kvůli spaní nebo proto, že se gauč nevejde pod patro… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
2.4.17 18:05
@Soňa Zacharová píše:
@terinka4444 To už jsem zkoušela ale i tak manžel budí děti

jo takhle, vy budíte děti, já myslela, že ty se nevyspíš. No, vzala bych si špunty do uší a řekla mu, že pokud si je vzbudí, ať si je kouká uspat, když s ním není rozumná řeč. A další nápad, vaše patro na spaní nejde dát do obýváku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
2.4.17 18:10
@terinka4444 píše:
jo takhle, vy budíte děti, já myslela, že ty se nevyspíš. No, vzala bych si špunty do uší a řekla mu, že pokud si je vzbudí, ať si je kouká uspat, když s ním není rozumná řeč. A další nápad, vaše patro na spaní nejde dát do obýváku?

To by taky bylo řešení :palec:, ale připadá mi, že není problém jen v tom spaní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4173
2.4.17 18:10
@Anonymní píše:
Ahoj prosím o anonym je to citlivé téma a pár lidí mě tu zná jinak raději smazat. Jdu si pro radu možná se jen vypsat. Už přes rok s manželem řešíme jak předělat byt tak aby jsme se v klidu vešli jsme 2 dospělý syn 2,5 roku a dcera 15 měsíců. Než se narodila dcera jsme si udělali v ložnici patro na spaní aby jsme měli víc místa. Já už přes půl roku jsem úplně ko jelikož jsme začali budit v noci. Tak jsem koupila přistýlku na gauč s tím že ložnici necháme pro děti vše bylo ok tak měsíc. Pak přišel manžel že jako nedal 12 tisíc za patro na spaní a on tam nemohl spát. Tak jsem přišla z návrhem že by jsme tedy do ložnice přestěhovali obývák. To se mu líbilo a byl pro to změnit a když jsem cca před 14ti dny tu lítala s metrem jsem zjistila že gauč se pod patro nevejde ale musel by být v prostřed místnost což nechci. Tak mi manžel řekl že jemu je to jedno že to jsem měla řešit ještě před otěhotněním což to jsme měly stavět dům ale manžel změnil prácia tím se úplně změnil i chováním ke mě :( Popravdě už přemýšlím že raději odejdu protože ta krize přišla s mým druhým těhotenstvím a trvá do teď. Jen pro informaci vše bylo plánované ale od změny té práce za vše můžu já jen já chtěla děti atd. Už fakt nevím co dál. Přitom manžel je tak hodný ale teď to je úplně jiný člověk. Omluvte prosím mou češtinu a me vyjádření jsem už mozkove na bodu nula.

Dům nestavíte jen kvůli té změně práce, nebo proč z toho sešlo?

On děti nechtěl? Tos ho jako znásilnila a sama se oplodnila? To jsou hrozné řeči..
Manžel si nemůže najít jinou práci? Z tvého příspěvku to vypadá, že za vše může ta změna práce.. a jak řešit byt je jen „podproblém“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 18:16

@terinka4444 Kdyby to šlo tak to udělám hned ale je zakotvené ve zdi. Špunty nepomáhají děti vždy přijdou za mnou :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 18:20

@Paola21 Jj za vše může ta práce z domu sešlo o stěhování do většího nepřichází u úvahu z jeho strany. No změnit práci nechce dostal se platove dvakrát víš než měl předtím a v tom je ten kámen úrazu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7445
2.4.17 18:29

Mě patro v ložnici přijde jako úplně blbé řešení…jak velký vlastně máte byt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31352
2.4.17 18:34
@Anonymní píše:
Ahoj prosím o anonym je to citlivé téma a pár lidí mě tu zná jinak raději smazat. Jdu si pro radu možná se jen vypsat. Už přes rok s manželem řešíme jak předělat byt tak aby jsme se v klidu vešli jsme 2 dospělý syn 2,5 roku a dcera 15 měsíců. Než se narodila dcera jsme si udělali v ložnici patro na spaní aby jsme měli víc místa. Já už přes půl roku jsem úplně ko jelikož jsme začali budit v noci. Tak jsem koupila přistýlku na gauč s tím že ložnici necháme pro děti vše bylo ok tak měsíc. Pak přišel manžel že jako nedal 12 tisíc za patro na spaní a on tam nemohl spát. Tak jsem přišla z návrhem že by jsme tedy do ložnice přestěhovali obývák. To se mu líbilo a byl pro to změnit a když jsem cca před 14ti dny tu lítala s metrem jsem zjistila že gauč se pod patro nevejde ale musel by být v prostřed místnost což nechci. Tak mi manžel řekl že jemu je to jedno že to jsem měla řešit ještě před otěhotněním což to jsme měly stavět dům ale manžel změnil práci a tím se úplně změnil i chováním ke mě :( Popravdě už přemýšlím že raději odejdu protože ta krize přišla s mým druhým těhotenstvím a trvá do teď. Jen pro informaci vše bylo plánované ale od změny té práce za vše můžu já jen já chtěla děti atd. Už fakt nevím co dál. Přitom manžel je tak hodný ale teď to je úplně jiný člověk. Omluvte prosím mou češtinu a me vyjádření jsem už mozkove na bodu nula.

tak se kvůli kanapi rozvedeš, zboříš rodinu, zničíš život 4 lidem. Kvůli kravině, která se časem vyřeší.
Za války se lidé nerozváděli, aby zachránili toho druhého, Žida, před transportem do plynu. Ty boříš a chceš se rozvádět kvůli naprosté malichernosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
2.4.17 18:37
@Soňa Zacharová píše:
@terinka4444 Kdyby to šlo tak to udělám hned ale je zakotvené ve zdi. Špunty nepomáhají děti vždy přijdou za mnou :zed:

no a kdo to dělal? přeci by to šlo překotvit za nějakou tisícovku do obýváku a v pokojíku díry ve zdi zadělat. S tím by si šlo poradit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama