Jak to zase vrátit zpátky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 20:08
Jak to zase vrátit zpátky?

Ahoj holky, mám problém a nějak nevím, jak ho řešit. Nebo jsem to asi spíš možná i vzdala? Sama nevím. Jsem s přítelem 2 a půl roku. Na začátku to bylo všechno nádherný, jasně, začátky vztahu jsou vždycky fajn. V posteli nám to klapalo až překvapivě dobře, všechno mělo být jak má. Ale nějak po roce a půl vztahu to všechno opadlo. Nějak se přestal snažit mi dokázat, že mě má rád. Přestali jsme kamkoliv chodit, jen sedíme doma, koukáme na film. A sex? O tom ani nemluvím. Nejhorší je, že už mě nějak asi ani nevzrušuje. Nebo jak to popsat. Nemám vůbec chuť na sex. Když třeba s něčím začne, tak se mi to líbí, jenže třeba za chvilku mě to uplně přejde. Ale zase při myšlence na jinýho chlapa bych sexovala, až bych brečela :D už jsem si několikrát říkala, že to skončím, jenže teď je to nejmíň vhodná situace. Je jedinej člověk, kterej mi pomůže, když tu pro mě nikdo není. Jen už to není takové, jako předtím. Nevim, jestli jsem nepomotala všechno dohromady.. otázku vlastně ani nemám, nějak jsem se potřebovala vypsat, uklidnilo mě to :hug: prosím o anonym :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17971 příspěvků 04.01.18 20:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám problém a nějak nevím, jak ho řešit. Nebo jsem to asi spíš možná i vzdala? Sama nevím. Jsem s přítelem 2 a půl roku. Na začátku to bylo všechno nádherný, jasně, začátky vztahu jsou vždycky fajn. V posteli nám to klapalo až překvapivě dobře, všechno mělo být jak má. Ale nějak po roce a půl vztahu to všechno opadlo. Nějak se přestal snažit mi dokázat, že mě má rád. Přestali jsme kamkoliv chodit, jen sedíme doma, koukáme na film. A sex? O tom ani nemluvím. Nejhorší je, že už mě nějak asi ani nevzrušuje. Nebo jak to popsat. Nemám vůbec chuť na sex. Když třeba s něčím začne, tak se mi to líbí, jenže třeba za chvilku mě to uplně přejde. Ale zase při myšlence na jinýho chlapa bych sexovala, až bych brečela :D už jsem si několikrát říkala, že to skončím, jenže teď je to nejmíň vhodná situace. Je jedinej člověk, kterej mi pomůže, když tu pro mě nikdo není. Jen už to není takové, jako předtím. Nevim, jestli jsem nepomotala všechno dohromady.. otázku vlastně ani nemám, nějak jsem se potřebovala vypsat, uklidnilo mě to :hug: prosím o anonym :kytka:

Jsi na něm závislá existenčně nebo jinak? Prostě jsi ho přestala mít ráda, není to ten pravý.

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 04.01.18 20:20

Je jasné že to nebude stejné jako dřív ale tak mu navrhnout nějákou změnu říct mu že tě to už nebaví ten věčný stereotyp a i sexuální život jde přeci změnit, zkuste nějáké hračky nebo změntě polohy jde to změnit všechno jen by se člověk musel snažit :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 20:23

@Petruna21 několikrát jsem navrhovala, že bychom mohli něco podniknout. Akorát mi na to řekl, že vůbec nemá čas. Musím si o to přímo říkat. Vnucovat se, kolikrát si říkám, jestli tohle mám pořád ještě zapotřebí. Hračky koupené jsou, polohy změněné, ale stejně nic :nevim:

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 04.01.18 20:25
@Anonymní píše:
@Petruna21 několikrát jsem navrhovala, že bychom mohli něco podniknout. Akorát mi na to řekl, že vůbec nemá čas. Musím si o to přímo říkat. Vnucovat se, kolikrát si říkám, jestli tohle mám pořád ještě zapotřebí. Hračky koupené jsou, polohy změněné, ale stejně nic :nevim:

Aha, tak nejspíš spohodlněl? :roll: Tak bych mu to naférovku řekla že tě to už nebaví že je to pořád stejné a že by to potřebovalo změnu a čekala bych jeho reakci :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 20:33

@Petruna21 podle mě má tak trošku pocit, že mě má jistou a nic nemusí :nevim: já ted nemám úplně nejlehčí období, tak si určitě myslí, že bych se s ním nerozešla..jenže o tom dost uvažuju.

Makepeaceová
Kecalka 245 příspěvků 04.01.18 20:36

Po dvou a půl letech mi to přijde brzo, abyste byli jak manželé po třiceti letech. :think:
Bydlíte spolu?

ekira5
Závislačka 4069 příspěvků 04.01.18 20:38

Alebo ste stále spolu? Tráviť viac času oddelené aby ste si boli vzácnejší :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 20:40

@Makepeaceová nebydlíme, i když přítel baráček má, tak nebydlíme

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 20:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám problém a nějak nevím, jak ho řešit. Nebo jsem to asi spíš možná i vzdala? Sama nevím. Jsem s přítelem 2 a půl roku. Na začátku to bylo všechno nádherný, jasně, začátky vztahu jsou vždycky fajn. V posteli nám to klapalo až překvapivě dobře, všechno mělo být jak má. Ale nějak po roce a půl vztahu to všechno opadlo. Nějak se přestal snažit mi dokázat, že mě má rád. Přestali jsme kamkoliv chodit, jen sedíme doma, koukáme na film. A sex? O tom ani nemluvím. Nejhorší je, že už mě nějak asi ani nevzrušuje. Nebo jak to popsat. Nemám vůbec chuť na sex. Když třeba s něčím začne, tak se mi to líbí, jenže třeba za chvilku mě to uplně přejde. Ale zase při myšlence na jinýho chlapa bych sexovala, až bych brečela :D už jsem si několikrát říkala, že to skončím, jenže teď je to nejmíň vhodná situace. Je jedinej člověk, kterej mi pomůže, když tu pro mě nikdo není. Jen už to není takové, jako předtím. Nevim, jestli jsem nepomotala všechno dohromady.. otázku vlastně ani nemám, nějak jsem se potřebovala vypsat, uklidnilo mě to :hug: prosím o anonym :kytka:

záleží kolik Ti je…a co vlastně od vztahu očekáváš…pokud jsi mladá a jeste neplánujes rodinu pak s nim zatim bud a uvidíš… třeba se zamiluješ jinde a bude to vyřešene..pokud už chceš založit rodinu pak se musis sama rozhodnout zda ty ostatní jeho kvality jsou pro Tebe duležitejší než sex… pro mně upřímně s 2 dětma je sex velmi okrajovou zaležitostí-není na nej čas takže zhruba 1× za měsíc to klapne…čili to že mě chlap nepřitahuje už tolik je mi jednom hlavně že pokecáme, je nam spolu dobře u filmu, čumime večer pořád na neco popíjíme a je nam fajn… ale mě je 40..ve 20 pro mě byl sex alfou omegou

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 04.01.18 20:56
@Anonymní píše:
@Makepeaceová nebydlíme, i když přítel baráček má, tak nebydlíme

A proč ne? :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 04.01.18 21:01
@Anonymní píše:
@Petruna21 podle mě má tak trošku pocit, že mě má jistou a nic nemusí :nevim: já ted nemám úplně nejlehčí období, tak si určitě myslí, že bych se s ním nerozešla..jenže o tom dost uvažuju.

Aha, tak aby se jednou nedivil chlapec :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 21:05

@Petruna21 mně tak chybí kvalitní sex :D si tady z toho dělám srandu, ale pak to všechno na mě zase padne..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 21:08

@sladke-mameni vím, jaký by to bylo..znám ho, byla jsem u něj skoro měsíc a všechno bylo na mně..s ničím mi nepomohl. Já chodila do školy, do práce, uklízela jsem, učila se na zkoušky, v práci na 12náctky a ještě byl problém, proč nebylo navařeno.. tak jsem prostě řekla, že se nenastěhuju.

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 04.01.18 21:08
@Anonymní píše:
@Petruna21 mně tak chybí kvalitní sex :D si tady z toho dělám srandu, ale pak to všechno na mě zase padne..

Si najdi milence :P na pěkný sex a máš po starostech. Nebo ho pusť k vodě :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama