Jak to zpracovat rozchod?

Anonymní
11.12.19 14:14

jak to zpracovat rozchod

Je mi 40.mel jsem vztah s divkou o 20 let mladsi. nikdy jsem takovy vztah nemel. celou dobu jsem byl na jeji prani prede vsemi v utajeni. respektive nekdo jiny. vztah trval rok.byla po bolestivem rozchodu a zacala si se mnou psat pres internet.po dvou mesicich jsme se setkali a dale se zacli stykat. i sexualne. psali jsme si cele noce a povidali si.bral jsem ji jako sobe rovneho. problem jsem si nadrobil darky kterymi jsem ji rozmazlil.to kolik me stala mi nevadi.jde o to ze jsem ji venoval spoustu casu a energie. namaloval obrazy a byl na ni hodnej. a najednou obratila a rekla ses starej na me.nema t cenu.ja chci normalni vztah. doslova me smetla.kdyz jsem zadal vysvetleni, tak me vsude zablokovala.tel nezveda a k nim zazvonit jit nechci pac tata by ji zabil. vubec nevim co ted.mam hroznej vztek jakym zpusobem me odkopla. neslusne a nefer. dotkla se me sebelasky.jako bych byl hadr. kdyby mi to rekla normalne a v klidu, tak bych to holt se smutkem prijal a sel.ale tohle…mam fakt vztek. nechci se mstit. stacilo by zazvonit a rodicum by vse docvaklo.ale chci ji natvrdo rict ze tohle se nedela.ze mi ublizila ze nejsem vec.co mam delat? zacal jsem pit a nejsem v pohode.mam z toho depku.to ze jsem cita vim…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1228
11.12.19 14:17

No asi si byl jen „sugar daddy“ :palec: asi od ni uz nic necekej :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
11.12.19 14:20
@Mika.ella1 píše:
No asi si byl jen „sugar daddy“ :palec: asi od ni uz nic necekej :mavam:

to chapu.ale mam chut ji dat lekci za jeji chovani. nevim jak to zkousnout takovou neuctu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
11.12.19 14:23

@jarojaro ona jen brala cos daval. Nech to byt :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
11.12.19 14:33

Já bych se nechovala jako ona. Ty jsi o 20 let starší a měl bys mít naopak rozum. Nikomu bych se nemstila 8o
Můžeš slečně napsat, že tě její způsob rozchodu zasáhl, ale to je asi vše, co bych udělala.
Já bych si řekla, že pro jedno kvítí tráva nesvítí a pro jednu k… tráva neroste a našla bych si jinou, lepší :lol: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
11.12.19 14:40

Nech to plavat chlape, to ze te tajila a nikomu nepredstavila uz bylo jasne, ze s tebou nijak do budoucna nepocitala. Do ze jsi do ni nahazel prachy, energii a cas je proste vec se kterou my chlapi musime pocitat. Mel jsem nedavno takovou milenku taky. Povznes se nad tim, navic byla to mlada zaba nevybourena, ono se to dalo cekat. Hlavne nechlastej, to je uplna blbost. Typuji, ze prijdes domu nalitej a nez jdes spat vsechno se ti to premyva v hlave. Proste se nad tim povznes, zkousni to, nema cenu se mstit, bud nad veci kdyz budes zvinit na dvere a nahanet ji alorat klesnes, ber to jako zkusenost a najdi si nejakou vyzralou babu co ma pres tricet a vi co chce. Zkus to hodit za hlavu a bez dal :) makej na sobe (fitko, studuj, sportuj) ma tyhle veci neni nikdy pozde :) zvladnes to a bez dal :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27117
11.12.19 14:44
@Anonymní píše:
Je mi 40.mel jsem vztah s divkou o 20 let mladsi. nikdy jsem takovy vztah nemel. celou dobu jsem byl na jeji prani prede vsemi v utajeni. respektive nekdo jiny. vztah trval rok.byla po bolestivem rozchodu a zacala si se mnou psat pres internet.po dvou mesicich jsme se setkali a dale se zacli stykat. i sexualne. psali jsme si cele noce a povidali si.bral jsem ji jako sobe rovneho. problem jsem si nadrobil darky kterymi jsem ji rozmazlil.to kolik me stala mi nevadi.jde o to ze jsem ji venoval spoustu casu a energie. namaloval obrazy a byl na ni hodnej. a najednou obratila a rekla ses starej na me.nema t cenu.ja chci normalni vztah. doslova me smetla.kdyz jsem zadal vysvetleni, tak me vsude zablokovala.tel nezveda a k nim zazvonit jit nechci pac tata by ji zabil. vubec nevim co ted.mam hroznej vztek jakym zpusobem me odkopla. neslusne a nefer. dotkla se me sebelasky.jako bych byl hadr. kdyby mi to rekla normalne a v klidu, tak bych to holt se smutkem prijal a sel.ale tohle…mam fakt vztek. nechci se mstit. stacilo by zazvonit a rodicum by vse docvaklo.ale chci ji natvrdo rict ze tohle se nedela.ze mi ublizila ze nejsem vec.co mam delat? zacal jsem pit a nejsem v pohode.mam z toho depku.to ze jsem cita vim…

Najdi si sobě rovnou a nauč se psát pořádně česky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
11.12.19 15:07

Namaloval obrazy? Tak buď rád, žes měl múzu, ne? Jinak bys ty obrazy nevytvořil… Ona do tebe taky investovala hodně času, navíc ten její je cennější, ježto je mladá. Nic ti nedluží. :nevim: Prostě každý se rozchází, jak umí, a dvacítce přeci nebudeš vyčítat, že se chová jako dvacítka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
11.12.19 15:41

Byl jsi takový převozník no, taky jsem to zažil. Chápu, že jsi naštvaný a zhrzený, ale dál bych to neřešil. Ber to tak, že sis taky užil a bylo to fajn. Do vztahu by dlouhodobě vhodná nebyla. Vlastně ti to řekla přesně, jsi na ni starý, chce do vztahu vrstevníka. Udělej to samé. Teď se zaměř na sebe, na své koníčky. Hodně sportuj ať jsi unavený a po večerech o tom nepřemýšlíš. Na nějakou výchovnou lekci se vykašli, jenom by ses ponížil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
11.12.19 16:00

Diky moc vam vsem.jen me mrzi ze clovek cloveku najednou nestoji ani za to aby mu to rekl do oci. mstit se nebudu v zadnem pripade.ja holt vzdy verim ze lidi jsou fer. preji vam vsem veselou mysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11172
11.12.19 16:59
@jarojaro píše:
to chapu.ale mam chut ji dat lekci za jeji chovani. nevim jak to zkousnout takovou neuctu

A co by jsi z toho měl? :think: Myslím, že když jí dáš najevo, že umíš žít i bez ní, bude to dostačující ;) Nějakou mstou by jsi se akorát ponížil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47337
11.12.19 18:59

Kašli na ni a najdi si někoho zhruba stejně starého. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.12.19 00:24
@mrav píše: