Jak to zvládnout, chce rozchod za každou cenu

Anonymní
27.6.20 10:59

Jak to zvládnout, chce rozchod za každou cenu

Ahoj holky, jak jste zvládli rozchod po x letech? Ten muj se chce rozejít za každou cenu, jeste stále bydlíme spolu, ale on spi oddelene, pry ke me uz necítí to co předtím, ze ho to štve, ze se to po****o ale už dál pry nemůže, v říjnu to mělo být 9 let ve vztahu, máme dve děti, ve věku skoro 8 a 5 letech. Ja ho miluju, a nedokážu si představit život bez něj :?
Chce to co nejdřív ukončit, je s náma protoze momentálně jsem na osetrovne a bez bych neměla ani na nájem. :roll: jinak by uz davno byl pryc a pry by to nejraději měl už za sebou proste vsechno vyřešené. Dokážeme se na všem domluvit, co se týče s péčí atd. Ale ta představa, ze nemám úplnou rodinu mě prostě děsí.

Chci se zeptat jak jste to zvládli? Ja vím, že pomuze jen čas, soustředit se sama na sebe a deti, ale i tak ty ostatní věci, ta přítomnost druhé osoby :nevim:
Nejhorší je, ze mezi nama nebyl žádný jiny problém, nebyla nevěry, hadky vse jsme vždy dokázali vyřešit v klidu bez hadek. Nikdy bych mu neublížila, v životě bych ho nemohla podvést, upřímně představa, zr jsem s jiným mě děsí :nevim: jinak oboum nam je 26 let.
Prosím anonym, je to soukromé a mám tu známé. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4928
27.6.20 11:05

Teprve 26 let a už dlouhé roky závazky jako otec??? No když vidí vrstevníky, jak si užívají…tak ho to musí neskutečně s. rát, že si nic neužil a furt jen musí mít ohledy na ostatní. To ustojí málokdo. Svatba taky neproběhla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 11:09
@truelly píše:
Teprve 26 let a už dlouhé roky závazky jako otec??? No když vidí vrstevníky, jak si užívají…tak ho to musí neskutečně s. rát, že si nic neužil a furt jen musí mít ohledy na ostatní. To ustojí málokdo. Svatba taky neproběhla…

Bohužel, několikrát jsme se o tom bavili, ale kdyz byly finance, tak jsme dali detem, bud na účet nebo neco pořídili

• Nahlásit
  • Citovat
4386
27.6.20 11:10
@truelly píše:

Jo, takže pán si bude užívat, protože chudák mladej, co z toho života jinak má. A děti a starost o ně odserre zakl, které je taky 26. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
27.6.20 11:15

Ahoj zakladatelko, mám za sebou téměř to samé.
Asi tě nepotěšim, ale je to půl roku co se manzel odstěhoval a řikal mi to samé co ten tvůj tobě. Mesic po odchodu uz bydlel u pritelkyne, i kdyz se do dneska dusuje ze to nebylo kvůli ženský. :lol:
Dva měsíce jsem brala antidepresiva, byla na pokraji sil. A dneska? Normalne s nim mluvim, dame si kafe a sem spokojena. Mam svoji volnost, uzivam si, ani si na nej nevzpomenu. Řikam si ze on prisel o nas, ne my o něj.
Jednou je to dožene, tim jsem si jistá. Hlavu vzhůru, buď ta lepší, neponižuj se, nežadoň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4928
27.6.20 11:16

@chelsinka1988 mně je zakladatelky taky líto, jenže přesně to je uvažování chlapů, kteří ty děti měli příliš brzy…takže bude raděj platit alíky a mít najednou spoustu volného času, který nebude muset věnovat rodině. Možná nakonec přijde na to, že mu chybí. Možná se bude radovat, jak se z toho kolotoče povinností skvěle vyvlekl. To potom potěš :( jeho další partnerku, protože děti a ztrátu volnosti určitě chtít nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7003
27.6.20 11:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jak jste zvládli rozchod po x letech? Ten muj se chce rozejít za každou cenu, jeste stále bydlíme spolu, ale on spi oddelene, pry ke me uz necítí to co předtím, ze ho to štve, ze se to po****o ale už dál pry nemůže, v říjnu to mělo být 9 let ve vztahu, máme dve děti, ve věku skoro 8 a 5 letech. Ja ho miluju, a nedokážu si představit život bez něj :?
Chce to co nejdřív ukončit, je s náma protoze momentálně jsem na osetrovne a bez bych neměla ani na nájem. :roll: jinak by uz davno byl pryc a pry by to nejraději měl už za sebou proste vsechno vyřešené. Dokážeme se na všem domluvit, co se týče s péčí atd. Ale ta představa, ze nemám úplnou rodinu mě prostě děsí.Chci se zeptat jak jste to zvládli? Ja vím, že pomuze jen čas, soustředit se sama na sebe a deti, ale i tak ty ostatní věci, ta přítomnost druhé osoby :nevim:
Nejhorší je, ze mezi nama nebyl žádný jiny problém, nebyla nevěry, hadky vse jsme vždy dokázali vyřešit v klidu bez hadek. Nikdy bych mu neublížila, v životě bych ho nemohla podvést, upřímně představa, zr jsem s jiným mě děsí :nevim: jinak oboum nam je 26 let.
Prosím anonym, je to soukromé a mám tu známé. Diky

A proč tak najednou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3885
27.6.20 11:19
@chelsinka1988 píše:
Jo, takže pán si bude užívat, protože chudák mladej, co z toho života jinak má. A děti a starost o ně odserre zakl, které je taky 26. :roll:

bohuzel jsou mladi nepoucitelni. logicky vzato, kolik vztahu od 18ti vydrzi do duchodu? v 18ti je clovek v podstate jeste dite, jeho nazory, postoje k zivotu nejsou vyhranene a ocekavat ze s klukem mi to vydrzi xxx let je hodne mala pravdepodobnost. bohuzel v tomto hraji roli uz i deti… malokdy s @truelly souhlasim, ale v tomto ma dle meho pravdu.

Příspěvek upraven 27.06.20 v 11:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14301
27.6.20 11:19
@Anonymní píše:
Chce to co nejdřív ukončit, je s náma protoze momentálně jsem na osetrovne a bez bych neměla ani na nájem. :roll: jinak by uz davno byl pryc a pry by to nejraději měl už za sebou proste vsechno vyřešené. Dokážeme se na všem domluvit, co se týče s péčí atd. Ale ta představa, ze nemám úplnou rodinu mě prostě děsí.Chci se zeptat jak jste to zvládli? Ja vím, že pomuze jen čas, soustředit se sama na sebe a deti, ale i tak ty ostatní věci, ta přítomnost druhé osoby :nevim:
Prosím anonym, je to soukromé a mám tu známé. Diky

Věk se nedivím no… Takže ho úplně chápu. Být tebou tak neřeším milostný život a jsem v nervech, co s penězi a bydlením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 11:20
@Kuhnice píše:
Ahoj zakladatelko, mám za sebou téměř to samé.
Asi tě nepotěšim, ale je to půl roku co se manzel odstěhoval a řikal mi to samé co ten tvůj tobě. Mesic po odchodu uz bydlel u pritelkyne, i kdyz se do dneska dusuje ze to nebylo kvůli ženský. :lol:
Dva měsíce jsem brala antidepresiva, byla na pokraji sil. A dneska? Normalne s nim mluvim, dame si kafe a sem spokojena. Mam svoji volnost, uzivam si, ani si na nej nevzpomenu. Řikam si ze on prisel o nas, ne my o něj.
Jednou je to dožene, tim jsem si jistá. Hlavu vzhůru, buď ta lepší, neponižuj se, nežadoň.

Ja si to neumim představit, deti jsou i dost citlive,.docela se bojim i jejich reakce hlavne starsiho :nevim: nejhorsi je, ze i kdyz vim ze uz to nevrátim, stale spolu fungujeme. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
5196
27.6.20 11:21

Neda se nic delat. Nasilim ho doma neudrzis a lasku si nevynutis. To ze jste si nemeli porizovat deti neplanovane je ted uz zbytecne psat. Holt ted budou budou deti za vase chybne rozhodnuti chvili pykat.

Je to blbe, ale musis se postavit celem ke svym chybam a budes konecne muset vic maknout. Jsi hodne mlada maminka, takze s jeho alimenty a tvym vydelkem to v klidu date a casem treba najdes dalsiho tatinka, kteremu cizi deti vadit nebudou. Drzim pesti hlavne kvuli detem :mavam:

Příspěvek upraven 27.06.20 v 11:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 11:21
@Plmo píše:
A proč tak najednou?

Vubec netusim, přišel s tim zničeho nic, ze uz ke me neciti to co pred tim. Ted uz to tady jen přežívá a snaží se zvladnout, ale vidím na nej, ze je nešťastný.

• Nahlásit
  • Citovat
376
27.6.20 11:24
@Anonymní píše:
Ja si to neumim představit, deti jsou i dost citlive,.docela se bojim i jejich reakce hlavne starsiho :nevim: nejhorsi je, ze i kdyz vim ze uz to nevrátim, stale spolu fungujeme. :nevim:

Taky jsem se bála, hrozně. Doma dvouletá dcera.. Na všechno sama ze dne na den. Vím jak ti je. Vim že to říka kazdej, ale uvidis, bude líp.
Kdyz odchazel tak jsem mu ubulena rekla do oci „Z hlouby duše tě nenávidim a doufám, že ti to život vrátí.“
Má to v hlavě do dneška, vidim to na něm.
To bylo jediná ošklivá věc co jsem mu řekla. Ale taky asi nejupřímnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
27.6.20 11:25
@Anonymní píše:
Vubec netusim, přišel s tim zničeho nic, ze uz ke me neciti to co pred tim. Ted uz to tady jen přežívá a snaží se zvladnout, ale vidím na nej, ze je nešťastný.

Přesně jak u nás

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
27.6.20 11:28
@Plmo píše:
A proč tak najednou?

Podle mých zkušeností, pokud je rozchod náhlý a ve vztahu nebyly dlouhodobé problémy, přičemž muž se vyjadřuje “vzletně mlhavě” (typicky: již k tobě necítím co dřív, potřebuju si odpočinout, najít sám sebe, nevím co chci, je to mnou, ne tebou, náš vztah mne emocionálně vyčerpává… bla bla), pak je v tom většinou jiná žena.

Odpovídají tomu i ty výčitky svědomí, kdy zůstává, protože bys to bez něj s ošetřovným neutáhla.

Doporučuji: okamžitě písemnou dohodu o výživným na děti a vypořádání majetku, dokud se ho ty výčitky svědomí drží a dokud bydlí doma. Jak se odstěhuje, a bude to k nové ženě, to si nemaluj, tak se do toho ona vloží (teď se zatím bojí do toho krafat, protože ho furt nemá jistého), výčitky ustoupí kalkulaci a pán začne couvat. Dohodu. Písemnou. Hned.

A pak počkej dva měsíce. Nejpozději tehdy se nový vztah provalí.

Je mi líto, že je to takhle, ale tyhle věci se stávají a pro tebe je podstatné vyřešit si budoucnost, jako by to bylo definitivní. I kdybych se třeba mýlila a on si to nakonec rozmyslel - takhle se vrátí k soběstačné ženě vědomé si vlastní hodnoty a ne ke zhroucené neživotaschopné ubožačce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama