Jak to zvládnout z RP s dvouma dětma

Anonymní
24.4.21 12:22

Jak to zvládnout z RP s dvouma dětma

Prosím o anonym.

Bydlím s přítelem. Bohužel přítel začal hulit trávu cca před rokem. Od té doby to není on. Několikrát jsem byla odvzena rzs naposledy v 7 měsíci těhotenství. Hrozilo odloučení placenty od plodu. Nemám svou rodinu, která by mi pomohla. Tchýně je sice úžasná, ale vždy když sem k ní utekla po měsíci mi řekla že už to bude dobrý a vrátila mě zpět k příteli. Nechci s ním být. Dělám služku kuchařku. Děti máme dvě o obě se starám výhradně já.. on pořád u kamarádů veškeré peníze jdou do drog. Ja si peníze musím schovávat abych měla pro děti. Nic k němu necítím, od posledního napadení které dítě mohlo stát život. Nedala jsem ho do RL a jméno má mé. Potřebuji poradit jak to můžu zvládnout sama od něj odejít… Azylový dům nemůžu, v té chvíli by mi tchýně vzala staršího syna 2 roky. Prosím o radu jestli to lze nějak zvládnout… Kamarády ani kamarádky nemám. Neměla jsem do porodu malé ani telefon dovolený.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
35325
24.4.21 12:24

Tchyně ti dítě vzít nemůže. Požádat soud o předběžné opatření, a sbalit věci a zmizet do azylaku. Pokud je bydlení jeho. Pokud tvoje, vyrazit s ním dveře.

• Nahlásit
Anonymní
24.4.21 12:28

@inkakřivák

Byt je sice můj v pronájmu ale nedokážu z RP platit 14 tisíc. Navíc v azylovém domě jsem jednou byla a odjela jsem s malým na návštěvu k babičce a zpět mě nepustili takže mě vyhodili všechny věci vse tam zůstalo takže si myslím, že by mě vyhodili hned ve dveřích… Že jsem tuhle příležitost promarnila

• Nahlásit
Anonymní
24.4.21 12:29

@inkakřivák
Plus malej nemá české rodné číslo a na soudě mi řekli že mi předběžné opatření nedají bez toho…

• Nahlásit
Anonymní
24.4.21 12:30

@inkakřivák

Jednou mi malého,, ukradl,, v kočáru volala jsem policii a oni mi řekli, že nic dělat nemůžou z on je otec.

• Nahlásit
8478
24.4.21 12:37
@Anonymní píše:
@inkakřivákByt je sice můj v pronájmu ale nedokážu z RP platit 14 tisíc. Navíc v azylovém domě jsem jednou byla a odjela jsem s malým na návštěvu k babičce a zpět mě nepustili takže mě vyhodili všechny věci vse tam zůstalo takže si myslím, že by mě vyhodili hned ve dveřích… Že jsem tuhle příležitost promarnila

A je psany jen na tebe? Beres prispevek na bydleni? Je tam pritel nahlaseny?

• Nahlásit
48
24.4.21 12:41

SZ

• Nahlásit
1785
24.4.21 12:44

Kdo chce kam, pomozme mu tam… jako promiň, ale bylo nutný si s takovým člověkem pořizovat druhé dítě? Nic k němu necítím až po několikátém napadeni? To ti jedno nestačilo? Volas policii, když otec vezme dítě do kocaru? Tem dětem by bylo nejlip někde úplně jinde. Já někdy fakt nestačím zírat, jak někteří lidé žijí. Zkus si najít práci z domu, ať máš z čeho platit byt. Pak ho teprve vyhod. A neříkej, že práce není. Teď se z domu dělá i to, co běžně ne. Já jsem jen jeden den brouzdala po netu a našla jsem hned několik nabídek práce z domu, které bych z fleku bez zkušenosti a bez praxe mohla dělat. Bude to zahul, ale pokud fakt nikoho nemáš, tak ti asi nic jiného nezbývá. Můžeš ještě zkusit spolibydleni s jinou maminkou v nouzi, ze byste se o nájem podelily.

• Nahlásit
6077
24.4.21 12:44
@Anonymní píše:
@inkakřivákJednou mi malého,, ukradl,, v kočáru volala jsem policii a oni mi řekli, že nic dělat nemůžou z on je otec.

hele, co nam to tu kecas! jsi nudici se decko nebo jsi taky zhulena? opomenu-li tve vyjadrovani a psany projev jak z chanova, kdyz uz chces tu psat tema, over si, jak funguji ceske zakony…

• Nahlásit
6077
24.4.21 12:45
@ontarova.stara píše:
A je psany jen na tebe? Beres prispevek na bydleni? Je tam pritel nahlaseny?

dle meho cele je to stupidita od nejakeho negramota, co se nudi… copak policie mohla na unos ditete rici, ze s tim nic neudela, protoze je to jeho otec, kdyz sama pise, ze jej v RL nema? :zed: a cele je to casove pritazene za vlasy… starsimu jsou 2 a uz stihla byt s nim v azylaci, znova otehotnet min. do 7 mesice, atd. atd… proste nepovedeny troll a navic hloupy jak stoudev…

• Nahlásit
20773
24.4.21 12:50
@markytka3 píše:
dle meho cele je to stupidita od nejakeho negramota, co se nudi… copak policie mohla na unos ditete rici, ze s tim nic neudela, protoze je to jejich otec, kdyz sama pise, ze jej v RL nema? :zed: a cele je to casove pritazene za vlasy… starsimu jsou 2 a uz stihla byt s nim v azylaci, znova otehotnet min. do 7 mesice, atd. atd… proste nepovedeny troll a navic hloupy jak stoudev

Pokud řekla, že ho vzal otec, tak ji s tím logicky poslali k šípku…

• Nahlásit
6077
24.4.21 12:51

… muze nemit dite narozene v cr neceske rodne cislo? vite nekdo, jak to je? nechce se mi to googlit…

• Nahlásit
6077
24.4.21 12:53
@Janli píše:
Pokud řekla, že ho vzal otec, tak ji s tím logicky poslali k šípku…

a to i s tim neceskym rodnym cislem, tahla socialni skupina zije z davek, kdyby dite (pokud je to dle legislativy mozne) to ceske rodne cislo nemelo, tak preci zanika narok na veskere davky vc. rodicaku (teda myslim si to z logiky veci)

Příspěvek upraven 24.04.21 v 12:53

• Nahlásit
15054
24.4.21 12:53
@Anonymní píše:
@inkakřivák
Plus malej nemá české rodné číslo a na soudě mi řekli že mi předběžné opatření nedají bez toho…

Mas nas za blbce? :nevim:

• Nahlásit
6077
24.4.21 12:54
@cecetka píše:
Mas nas za blbce? :nevim:

taky si rikam, co zas za vymastence sem prispiva, jak pisi vyse, asi by nemeli narok na zadne davky na nej, a to tahle socialni skupina bez nich zit neumi…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat