Jak tolerovat nevěru a nezbláznit se?

Anonymní
15.7.21 18:56

Jak tolerovat nevěru a nezbláznit se

Měla jsem tušení, potvrdilo se. Manžel je mi nevěrný. Zase. Průběh je naprosto totožný jako vždy, tudíž vím, že nemá smysl dělat žádné unáhlené kroky. Odstěhovat se nedokážu. On nakonec také ne. V řádu dnů až týdnů se to něčím vyhrotí a snad to skončí jako vždy. Nyní tvrdí, že to byla jednorázová akce. Nevěřím mu. Vím to třetí den. Chová se korektně. Ale nevypadá to, že by litoval či něco. Prostor na pokračování bohužel má. Prý to moc řeším a mám na to zapomenout jako on. Prostě zatím mu to ještě nedošlo. Dojde. Ve finále od sebe nedokážeme odejít.
Prosím o radu ty, které to znají. Protože vím, že je tu spoustu žen, které tvrdí, že ony by nikdy a ten jejich nikdy a ony by hned šly. Realita je ale jiná. Jak přežít? Co dělat? Dneska jsem se projevila jako sudokopytník, neboť jsem ho jen stále bombardovala zprávami, že mu nevěřím kde je, brečela atd… A to opravdu není cesta. Takže co mám dělat, abych neměla ty šílené úzkosti? Běžné rady jako zaměstnat se atd. na mě nefungují. Jak přestat brečet a doufat? Prostě chci, aby mi byl jedno.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2774
15.7.21 18:58

Stojí ti to za to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14000
15.7.21 19:01

Kde si nechala sebeúctu? Vzpamatuj se a kopni ho do zadní části těla. On je hnusný nevěrník a bude tě podvádět dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
15.7.21 19:03

Být na tvém místě bojím se pohlavní nemoci a tím nemyslím jen nějaké breberky, ale HIV, AIDS a to je konečná pro život, holka.

Uvědom si navíc, že kdyby tě miloval, tak ti tohle nikdy neprovede a je taky dost možné, že na tebe čeká chlap, opravdový chlap, který tě bude mít rád a ne tato parodie na může. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8078
15.7.21 19:03

Tohle fakt chceš? Takhle žít??? On se nikdy nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6702
15.7.21 19:04

Chceš s nim žít? Tak zij, je to tvá volba :nevim: nevím, co se ti na tom životě líbí, co te drží, to si musíš probrat sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14000
15.7.21 19:05

Seber se a požádej o rozvod. Toto se nedá vydržet věčně. Psychicky tě zničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5767
15.7.21 19:07
@Anonymní píše:
Měla jsem tušení, potvrdilo se. Manžel je mi nevěrný. Zase. Průběh je naprosto totožný jako vždy, tudíž vím, že nemá smysl dělat žádné unáhlené kroky. Odstěhovat se nedokážu. On nakonec také ne. V řádu dnů až týdnů se to něčím vyhrotí a snad to skončí jako vždy. Nyní tvrdí, že to byla jednorázová akce. Nevěřím mu. Vím to třetí den. Chová se korektně. Ale nevypadá to, že by litoval či něco. Prostor na pokračování bohužel má. Prý to moc řeším a mám na to zapomenout jako on. Prostě zatím mu to ještě nedošlo. Dojde. Ve finále od sebe nedokážeme odejít.
Prosím o radu ty, které to znají. Protože vím, že je tu spoustu žen, které tvrdí, že ony by nikdy a ten jejich nikdy a ony by hned šly. Realita je ale jiná. Jak přežít? Co dělat? Dneska jsem se projevila jako sudokopytník, neboť jsem ho jen stále bombardovala zprávami, že mu nevěřím kde je, brečela atd… A to opravdu není cesta. Takže co mám dělat, abych neměla ty šílené úzkosti? Běžné rady jako zaměstnat se atd. na mě nefungují. Jak přestat brečet a doufat? Prostě chci, aby mi byl jedno.

Jak jako tolerovat? Jak jako už zase? 8o Začni si sebe sama vážit proboha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
15.7.21 19:07

Realita není jiná, hodně lidí si za názorem stojí, a tak to má být. Bývalý podvedl a šel hned :) Jo a pokud by to dělal ještě pravidelně, vykopla bych ho bez jakéhokoli ohlédnutí zpět. Chybí ti sebeúcta a sebeláska…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
15.7.21 19:08
@Anonymní píše:
Prosím o radu ty, které to znají. Protože vím, že je tu spoustu žen, které tvrdí, že ony by nikdy a ten jejich nikdy a ony by hned šly. Realita je ale jiná. Jak přežít? Co dělat? Dneska jsem se projevila jako sudokopytník, neboť jsem ho jen stále bombardovala zprávami, že mu nevěřím kde je, brečela atd… A to opravdu není cesta. Takže co mám dělat, abych neměla ty šílené úzkosti? Běžné rady jako zaměstnat se atd. na mě nefungují. Jak přestat brečet a doufat? Prostě chci, aby mi byl jedno.

Tak když ho to ani netrápí, tak to dělejte taky :mrgreen: mimochodem odkud jste? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 19:10

Holky, to co píšete je všechno pravda, ale na to se neptám. Nemám kam jít a na to, abych vzala dvě tašky, děti, psa a šla nevím kam prostě nemám odvahu. To tu opravdu není nikdo, kdo to zažil? To se všichni rozvedli? Kde se potom berou ti ženatí nevěrní muži a vdané nevěrné ženy? Nebo to prostě jen umí lépe schovat?

Ano vím, že bych měla sebrat hrdost atd., ale já už ji nemám. Takže vím, že bych to stejně nedotáhla do konce.

• Citovat
  • Nahlásit
5767
15.7.21 19:11
@Frei2 píše:
Tak když ho to ani netrápí, tak to dělejte taky :mrgreen: mimochodem odkud jste? :mrgreen:

Zakladatelko, hele, už máš asi nabídku na milence :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
15.7.21 19:12

Ne, ty nedokážeš odejít, proto je ti pořád nevěrný. Ví, že tě má jistou. Toto odnese tvé zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18105
15.7.21 19:13

Ne prostě nikdy. Nechápu ze si nevazis sama sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18105
15.7.21 19:15
@Anonymní píše:
Holky, to co píšete je všechno pravda, ale na to se neptám. Nemám kam jít a na to, abych vzala dvě tašky, děti, psa a šla nevím kam prostě nemám odvahu. To tu opravdu není nikdo, kdo to zažil? To se všichni rozvedli? Kde se potom berou ti ženatí nevěrní muži a vdané nevěrné ženy? Nebo to prostě jen umí lépe schovat?Ano vím, že bych měla sebrat hrdost atd., ale já už ji nemám. Takže vím, že bych to stejně nedotáhla do konce.

Když na to nemáš koule, tak ti nezbude než držet hu.bu a krok. To, že se zhroutis, protože to nedáš, bude jen tvůj problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat