Jak tráví čas vaše 15,16,17..pokud jsou doma.

Anonymní
3.8.20 18:20

jak tráví čas vaše 15,16,17..pokud jsou doma.

Zajímalo by mě jak tráví čas vaše děti v tomto věku? pokud jsou doma" vyjímečně"..tráví čas v pokoji zavření? necháváte je nebo se snažíte je vytáhnout z ulity. Nějak si nemůžu zvyknout že to u nás nastalo..poslouchá hudbu, kouká na seriály ale sam(a) u sebe. Většinou vždy jsme byli více dohromady a ted…musím si zvyknout co. Vlastně to není stížnost spíše povzdychnutí, zda to má někdo taky tak. Koníčky samozřejmě má, pořád někde trajdá a nebo teda…zaleze

Omlouvám se chodí zde celá rodina možná i dcera a syn

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
952
3.8.20 18:22

Můj vnuk 14 let celé dny o prázdninách sedí u počítače no hrůza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1549
3.8.20 18:26

Já mám tedy děti malé, ale můžu hodnotit sebe. V 15 jsem byla taky zalezlá převážně u sebe v pokoji, četla jsem si, poslouchala hudbu, koukala na internet. Společně jsme si povídali tak u večeře. Nebo u nás byla nějaká kamarádka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18344
3.8.20 18:32

Moje 17ti lete dite dnes nastoupilo na brigadu a bude chodit nasledujici tri tydny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
3.8.20 18:44

Bracha takovy byl uz treba od 13 let, dodnes (22). Ja byla naopak hodne komunikativni, porad jsme s mamkou krafaly, dokud jsem se neodstehovala. A ted jsem tehotna a kdyz je pritel na nocni, tak jsem u mamky a zase krafeme :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42208
3.8.20 18:47

Bagrista se snazi doma nebyt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
3.8.20 18:50

Měla jsem kamaráda, kterého rodiče nutili s nimi sedět v obýváku, povídat si a občas hrát hry.. no nadělalo to více škody než užitku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
3.8.20 18:51
@Darkandeep píše:
Měla jsem kamaráda, kterého rodiče nutili s nimi trávit čas. Sedět v obýváku, povídat si a občas hrát hry.. no nadělalo to více škody než užitku :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5278
3.8.20 18:52

Moje dcera se v tomto věku taky ráda zavřela v pokoji a užila si trochu klidu, ale nebylo to pořád, ráda si se mnou vždycky povídala.. Zakladatelko hlavně buď ráda, že tvoje dítě má nějaké záliby i mimo domov, protože v dnešní době je to hrozné jak žijí především teda kluci, jen virtuální svět, nic skutečného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6466
3.8.20 18:58

Takhle velké dítě nemám, ale mám tu co týden (je tu vlastně víc než doma) sestřenici a když je tady a mám čas tak spolu sjizdime netflix a různý filmy a povídání si. Já v 15 byla furt někde a když doma tak u sebe v pokoji. Taky mě to za par let čeká tak bych si měla zvyknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6356
3.8.20 19:04
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě jak tráví čas vaše děti v tomto věku? pokud jsou doma" vyjímečně"..tráví čas v pokoji zavření? necháváte je nebo se snažíte je vytáhnout z ulity. Nějak si nemůžu zvyknout že to u nás nastalo..poslouchá hudbu, kouká na seriály ale sam(a) u sebe. Většinou vždy jsme byli více dohromady a ted…musím si zvyknout co. Vlastně to není stížnost spíše povzdychnutí, zda to má někdo taky tak. Koníčky samozřejmě má, pořád někde trajdá a nebo teda…zalezeOmlouvám se chodí zde celá rodina možná i dcera a syn

Dcera 16 let, když není pryč a je doma, tak ano je třeba ve svém pokoji, je na mobilu, poslouchá písničky atd..Nebo jsou u nás i její kamaradi..A i je třeba s námi, povídám si.
Na konci srpnu jedem na dovolenou do Alp..
Dcera je extrovert, tak si prázdniny spis užívá a není zalezla 24/7 doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
472
3.8.20 19:09

Syn 17 není skoro doma, přiběhne se najíst a zase někam letí. Když už náhodou doma je, tak se nezavírá, on má rád společnost, jedině, když je u nás jeho slečna, ale jinak jde do pokoje jen spát. Dokonce se učí (školní rok) v tom cvrkotu v obývákokuchyni, nechápu jak se může něco naučit :mrgreen:. Za to, syn 12, ten to začal dělat, je to nezvyk, ale musím si zvyknout, já to dělala taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31226
3.8.20 19:27

Na střídačku, s námi i svůj klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
43085
3.8.20 19:45
@Hanka1 píše:
Moje 17ti lete dite dnes nastoupilo na brigadu a bude chodit nasledujici tri tydny…

Dobry, ale zakladatelka se ptala co dělá když je doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18344
3.8.20 20:41
@a12 píše:
Dobry, ale zakladatelka se ptala co dělá když je doma

Bud je s nama a treba se na neco koukame v tv nebo je ve svym pokoji, uci se ted na ukulele, slysim pak pravidelne drnkani. Kdyz bylo vedro minuly tyden, tak jsme se spolecne koupali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama