Jak trávit čas s rodinou?

Anonymní
9.9.20 15:30

Jak trávit čas s rodinou?

Ahoj prosím o různé typy co děláte ve volném čase s manželem/partnerem a dětmi. Mám manžela a dvouletého syna a nějak mě docházejí nápady co furt dělat. Třeba mě inspirujete ;) ráda se dozvim, jak vypadá váš den nebo víkend ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
836
9.9.20 15:35

Ahoj, před koronou to bylo značně lepší :-)
Takže - bazén, dětské herny, výlety do hor a přírody, ZOO, hrady, zámky, zříceniny nebo rodinné válení u pohádek :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
9.9.20 15:35

:mrgreen: kupte si mývala…

Pardon, tento příspěvek mě fakt rozesmál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 15:40

@kvetanak tak na to nereaguj, když je to tak směšný… A věnuj se užitečným věcem ;)

• Citovat
  • Nahlásit
36180
9.9.20 15:44

S dvouletakem jsem hodne byvala na kole, v prirode. v lese, na kopci, cokoliv.
Nebo jsme si cetli, byli na zahrade.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K K
639
9.9.20 15:45

Jako ze je treba necim zabavit manzela? Za sebe doporucuju milenku, ta me fakt bavi…

Jak zabavit dvoulety dite viz. Haskova povidka Hovor s malym Milou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18832
9.9.20 15:46

A co delate? My chodime na procházky, do parku, na hriste, jezdime po pamatkach, do prirody na túry, doma treba společně varime, hrajeme deskove hry, koukame na filmy, chodime sportovat, jako porad je co delat, co poznavat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5370
9.9.20 15:52

Jezdíme na zahradu, chodíme na hřiště, na kolo, na brusle, bazén, teď v létě výlety do lesa, do zoo, na hrad, navstevujeme rodice. Máme dítě už trochu větší, takže třeba kino, divadlo, občas dětská herna, ale to spíš bez menzela, herny nesnáší :lol: Bylo by potřeba víc volná, aby jsme stihli co chceme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3146
9.9.20 16:23

My bydlíme v domě se zahradou, takže když už jsme společně doma, děláme něco na domě, teď aktuálně fasádu. Starší syn vrtá, brousí, montuje.. A já s mladší se snažím nezaclanet a občas něco podám. Doma uklizime, aby děti viděly, že se to nedělá samo, stavíme stavebnice, hrajeme hry, pinkame si. Na bazény a zoo a herny nejsme, v herne jsme ještě nebyli. Chlap chodí několikrát týdně sportovat, tak jdeme s ním, je tam dětské hřiště, děti tam mají kamarády, zabavi se. Nebo chodíme na houby, v létě bazén na zahradě.. Nějak nechápu smysl dotazu, my jsme prostě spolu a neřešíme program. Ale asi chápu, že když někdo bydlí v bytě, tak bude vyletovat víc, protože co by dělal zavrenej doma, že jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
9.9.20 17:19

Blíží se podzim, tak tady něco tématického :) mám taky dvouleťáka a z domečků pro skřitky byl úplně nadšenej :) jinak tohle je ze skupiny montessori na fb, je tam kopec super nápadů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3417
9.9.20 22:21

To vážně chce někdo návod na to, jak trávit čas se svými nejbližšími 8o.
Co třeba být prostě spolu :nevim:

Vždyť je to jedno, zda se jeden den jede na výlet, nebo jsme jen doma…jako otázku typu : poraďte kam na výlet pochopim, ale toto…

Ale abych také odpověděla na otázku : jezdíme po výletech, chodíme na houby/hřišti, jezdíme na chatu/za babičkama, děti chodí ven s kamarády, relaxujeme u televize/v posteli lenošíme, občas jen s mužem zajdeme do sauny, chodíme nakupovat. Když byly děti menší a chtěly naší pozornost, tak jsme společně skládali lego, vařilyi, pekli (to je baví i teď).
V době covidu a zavřených škol jsme se společně učili a chodilibna procházky.
Jsme spolu pořád - všichni - jako rodina - ráno společně odcházíme, odpoledne společně se scházíme doma a jsme prostě spolu - nemusíme ani žádnou aktivitu vymýšlet, stačí ta přítomnost toho druhého a štěbetajících dětí.
A náš den vypadá tak, že ráno vstanu udělám snídaně a svačiny do škol, muž vzbudí děti - po všech ranních úkonech nás muž odveze - mě do práce, děti do škol. Děti ze školy chodí samy domů a dělají úkoly, manžel mě z práce zase vyzvedne a jedeme domu za dětmi. Pak záleží na okolnostech - viz co jsem psala - děti jdou ven samy/my s nima/nakoupit/hrajou si…kolem 18hod večeříme a v 19.30 jdou děti spát a my s mužem společně koukáme na TV a povídáme si u toho jaký kdo měl den. Víkendy jsme na chatě a nebo po výletech.

Se pak nemůžu divit, že plno vztahů krachuje, když lidi spolu ani neumí být…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama