Jak trávíte čas s dětmi - chybí vám v okolí nějaká aktivita?

Anonymní
16.8.19 21:20

Jak trávíte čas s dětmi - chybí vám v okolí nějaká aktivita?

Ahoj maminky, vedu zájmové kroužky pro děti a přemýšlím o rozšíření nabídky vyžití i pro maminky s dětmi. Proto by mě zajímalo, jaké aktivity s dětmi vás baví, co vám třeba v okolí chybí? Zatím přemýšlím o klasickém klubu maminek a případně o nějaké odpolední herničce :) Děkuji vám!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1442
16.8.19 21:23

Chybí mi hlídání dětí během „kroužku“ maminky - ráda bych šla večer cvičit (joga, apod) ale pokud je partner pryč, nemám s dětmi šanci :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
16.8.19 21:30

Me chybi nejaky tanecni krouzek pro batolata. Nase mala tanci uz snad od 9 mesicu na jakoukoliv hudbu, co slysi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3207
16.8.19 21:34
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, vedu zájmové kroužky pro děti a přemýšlím o rozšíření nabídky vyžití i pro maminky s dětmi. Proto by mě zajímalo, jaké aktivity s dětmi vás baví, co vám třeba v okolí chybí? Zatím přemýšlím o klasickém klubu maminek a případně o nějaké odpolední herničce :) Děkuji vám!

mě by se líbil turisticky oddíl neco jako skaut…přemyslim že bych neco takoveho zřídila :-) pro deti cca 5-10 let aby jsme chodili na výlety, spali pod širákem a tak :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2044
16.8.19 21:47
@aleba píše:
Chybí mi hlídání dětí během „kroužku“ maminky - ráda bych šla večer cvičit (joga, apod) ale pokud je partner pryč, nemám s dětmi šanci :?

Souhlas!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50453
16.8.19 21:47

Nechybi.
Prestoze bydlime na vetsi vesnici, tak krouzku je tady dost, aby si kazdy vybral.
Je tady i nekolik hrist, kazde je jine (od atrakci pro nejmensi a rampy pro vetsi).
Nektere krouzky maji i navazujici tabor v lete.
Hernicka/klub pro male tady maji. Pravidelne jsou poradane akce pro deti. Je to vzdy v rodinnem duchu, ze v nasi obci se vetsina lidi zna a lidi okolnich vesnic, kdyz zde maji rodinu taky. Komu je to malo, tak do mest je to kousek, takze dalsi moznosti hledaji tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48550
16.8.19 21:52

Bývám s dcerou dost na hřišti, má ráda různé prolézačky. Tady ve městě mi nechybí nic - i ty jedničky jsou tady. Jen jsou většinou dopoledne - a to je dcera ve školce. 8) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48550
16.8.19 21:53

Edit - oprava herničky :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu