Reklama

Jak trávíte volný čas maminky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinemayecka
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 20.09.18 17:41
Jak trávite volný čas maminky

Ahojky maminky i tatínci. Jak trávite čas pro sebe když nějaký najdete?? Já dřív ráda tvorila. Malovala, vyráběla ozdoby, dekorace atd… Ale poslední dobou mě nějak nic nebaví :? Nevím čím to je ale cítím se jako bych měla vybyte baterky :mrgreen: tak se možná od vás inspirují. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 20.09.18 17:44

@mayecka chodím s kamarádkami na víno, do kina, hraju mahjong, čtu si knížky, čumím na filmy, cvicim pilates nebo jen tak kvákám se segrou po telefonu :) co se namane a na co mám fyzickou energii :mrgreen: občas se jenom válím v posteli, ideální je když jsme doma spolu bez dítěte… lezime v posteli, kecame, poustime si voloviny…

Biibii
Stálice 73 příspěvků 20.09.18 17:44

Já teď začala cvičit, shodim poporodni kila a ten pocit po cvičení je proste dobrej :palec: :lol:

sakota
Kelišová 5481 příspěvků 20.09.18 17:46

Zalezi na mnozstvi a typu casu. Kdyz jsme doma a deti spi,.hraju hry na pocitaci nebo si ctu. Kdyz udam deti na vikend, jedu vetsinou na bitvu.

carsa
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 20.09.18 17:47

Já volný čas maminky netrávím nijak. Tráví si to sama. Někdy je interpunkce docela užitečná věc.

Uživatel je onlineMala.ještěrka
Kecalka 270 příspěvků 20.09.18 17:48

Čtu si, šiju, pracuju na zahradě, chodím na procházky. A popravdě? Většinou jenom tupě zírám na bednu :oops:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 20.09.18 17:57

Většinou háčkuji a někdy prostě jen sedím a čumím do prázdna …a nebo uklízím to,co nemůžu s malým..

KatrinKejt
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 20.09.18 18:29

Čumím do mobilu, spím, nebo uklízím :lol: jsem hodně kreativní :mrgreen:
Jinak kamarádky - kafíčka, nákupy, kino, výlety, pokec…

Příspěvek upraven 20.09.18 v 18:44

hihi22
Kecalka 213 příspěvků 20.09.18 18:36

taky chodim cvicit… 3×tydne:) a nebo si jdu pokecat s kamaradkama:)

_0812_
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 20.09.18 18:56

koukám na YouTube nebo hraju PUBG :mrgreen: nebo razím na nákupy.

Jindriska88
Kecalka 218 příspěvků 20.09.18 19:07

Cvičím jógu každý den, rozjizdime podnikání a chatuji na messangeru a užívám si konverzaci s dospělými osobami :D

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48332 příspěvků 20.09.18 19:10

Sport, turistika, zouzani na miminu, ted se dost ucim.

Tableta
Závislačka 4009 příspěvků 20.09.18 19:11

Čtu - momentálně Žena v okně. Cvičím jógu. Koukám na seriál - teď Orange is the new black. Koukám na YT na videa o minimalismu. Hrajeme s manželem Krycí jména a Osadníci z Katanu. Hraju The Sims 4.

Diana69
Kecalka 109 příspěvků 17 inzerátů 20.09.18 19:12

Buď relax u knížky, spánek, procházka s manželem a tak :)

LLenule111
Závislačka 3336 příspěvků 4 inzeráty 20.09.18 19:13

Já když mám chvilku, ale jen fakt chvilku, tak si hodím vanu. Nebo jsem na PC nebo uklízím. Ale nějaký pravidelný čas jen tak pro sebe moc nemám. Jsem s dětma od rána až do pozdního večera, někdy i půlnoci.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >