Jak třídit a uchovávat fotky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaara
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 29.11.18 21:32
Jak třídit a uchovávat fotky?

Začínám být mírně nervózní z pořízených fotek. Tak jdu pro radu. Jak zřídíte a uchovávat fotky svých dětí? Naivně jsem pořídil klasické fotoalbum, ale nemám do něj co dát. Dceři už je přes 2 roky a mě ujel vlak. Mam asi miliardu fotek a už se v tom vůbec nevyznám. Teď je to složité to archivovat. A vybrat ty nejhezčí. Jak to děláte vy?

Příspěvek upraven 30.11.18 v 00:08

Reakce:
LaraA
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 29.11.18 21:43

rozdelim podle mesicu, vymazu rozmazane atd, vyberu z kazdeho mesice, necham vytisknout, dam do alba. deti si obcas alba radi prohlizeji…

Nature00
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 29.11.18 21:45

Jednou za pul roku necham vyvolat fotky. Cca 300 fotek. Hodne jezdime po vyletech. Jsem pripravena na to, az nam zdechne pocitac a hlavne mam rada fotky v ruce. Mam to serazene podle mesice a pisu si kde jsme byli atd.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 29.11.18 21:51

Já si je třídím do adresářů pojmenovaných datem, třeba 2018-11-29 a potom popis akce, ze které jsou, aby se to dalo najít. A tak 15 až 20 fotek ročně si nechám profi vytisknout ve vysoké kvalitě, dám do alba, jako že si je budu prohlížet až budu hodně stará :-)

murry
Závislačka 3002 příspěvků 29.11.18 21:52

delam jedine fotoknihy.. z velkych vyletu typu dovolena je samostatna kniha a takove ty fotky z obyc dnu a vyletu jsou v obecne knize za urcite obdobi.. zadne fotky nevyvolavam a nikam nelepim..fura prace a vyjde to draz nez kniha.

a12
Vesmírná mluvilka 33003 příspěvků 29.11.18 21:54

Mam to stejne.. Fotky deti po mesici.. 4 lety uz teda ma jen slozku 4roky uz nema tolik fotek.. Cca 2× do roka vyvolavam..
Jinak je mam v pocitaci, na disku a vybrany v albu, tak snad o vsechny neprijdu :mrgreen:
A taky teda promazavam mazly a tak..

Nature00
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 29.11.18 22:00

@a12 presne. Cim jsou vetsi tim fotek ubyva, clovek nefoti kazdy uprdnuti :lol:

Mirila
Kecalka 138 příspěvků 29.11.18 22:02

Google photos. A běhají nám v televizi (když jsme v obýváku a posloucháme písničky), místo televize :)

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 22 inzerátů 29.11.18 22:09

Jednou za rok udělám fotoknihy, jednu hlavně děti, když byly malé, jak rostly, ted spíše z výletů a jednu z dovolených.

Kaara
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 30.11.18 00:10

@Nature00 to bude asi ono :P ja uz nevim kam ukladat :zed:

Kaara
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 30.11.18 00:12

@Mirila google photos mi teď právě začal hlásit že je plný a já začínám šílet a postupně šedivět. A vůbec nevím co s tím. Už jsem fotky promazala ale přijde mi že se tam objevují zpátky. Nevím jak je to s čím propojené. Zlatý foťáky na film…

Mirila
Kecalka 138 příspěvků 01.12.18 14:38

@Kaara To jo, ale myslím, že tam půjde nějak navýšit prostor, za nějakou rozumnou cenu… něco jako „google photos more space“? Fotoknihy dobrý, externí disky velký špatný, nejvíc se mi osvědčil právě google photos. Ale používám svůj placený účet, takže toho prostoru je tam víc asi…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >