Mám přítele, ale myslím si na jiného

Anonymní
27.12.19 19:08

Jak tuhle situaci vy

Omlouvám se, pokdu tenhle příspěvek bude trošku delší, ale fakt to musím ze sebe všechno vypsat.

Je mi 21 let, s přítelem jsme spolu od mých 16. Přes rok spolu bydlíme, já aktuálně studuji VŠ, ale poslední dobou nám to moc neklape. Nebo alespoň z mojí strany. Začínám zjišťovat, že to není úplně muž do života a nedovedu si s ním už budoucnost představit. Jenže co se nestalo. Začal mi psát spolužák. A začal mi psát takové ty hezké věci, které holky slyšet chtějí, protože on to s holkama očividně umí (i podle toho, kolik se jich kolem něj motá). Psala jsem mu, že mi spíše přijde, že mi píše jen to, co chce, a že jeho hlavním cílem je mě dostat do postele. Samozřejmě to popřel, že tahání holek do postele už má za sebou, a že ví, že mě staví do prekérní situace, ale nemůže si pomoct, že prostě chce, ať vím, jak to ke mně cítí. Ale já jsem z něj úplně totálně vykolejená. Je fakt hezký, chytrý, vysoký, milý… dovedla bych si představit, že jsme spolu, ale nevím, jestli se mnou myslí fakt vážně. Ráda bych mu své city opětovala, ale co když mu jde fakt jen o to jedno? I když nám to s přítelem neklape (byla tam z jeho strany nevěra, tajné schůzky s holkama a podobně), nedokázala bych ho podvést a nebo ho opustit. Například teď… jsme u rodiny, všichni ho berou jako člena, ptají se na to, kdy bude svatba a podobně a já se prostě musela sebrat a odejít pryč, protože mám v hlavě jiného. Sedím tady na posteli, držím se za hlavu a vůbec nevím, co mám dělat, jak se rozhodnout.

Vy starší, co už jste něco podobného zažily… jak se zachovat? Jsem fakt úplně „v zadku“ :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10698
27.12.19 19:15

No, s přítelem ti to neklape, víš že to není ten pravý pro tebe. Teď je ale otázka, jestli ti ten pocit umocnil ten co ti píše, nebo už to víš déle i tak. Skákat ze vztahu do vztahu, není dobré, ale jsi mladá, tak si prostě užívej a žij tak jak chceš ty. Nemusíš si přece vzít toho prvního. Jak vnímá přítel váš vztah?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16004
27.12.19 19:16

Co chces poradit, když podvest ho nechceš, to je dobře a opustit ho taky nechceš? Jiné možnosti nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18080
27.12.19 19:17

Pokud si to neumíš se svým současným přítelem představit do budoucna, tak nemá cenu to prodlužovat…a teda nevěry a tajné schůzky bych mu teda netolerovala ani omylem, to by byl rozchod okamžitě…proč ho nedokážeš opustit? stejně ho nemiluješ a ani on tebe, pokud se takhle chová…chceš mu takové chování trpět celý život?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
27.12.19 19:17

No ja mam nejak zafixovano, ze kdyz to nekde neklape, tak napred ukoncim vztah a pak az neco jineho. Ani se me nic takoveho vlastne nestalo, asi jak proste pokud nekoho mam, tak nejake flirtovani a vysilani signalu pro me nepripada v uvahu a kazdej, kdo se o neco pokusi je pro me bezcharakterni ( jakoze ne ty, ale ten tvuj napadnik). Myslim, ze to je lepsi strategie, predejdes tim nejakejm fakt slozitejm situacim. Poslala bych ho do riti s timze jsi zadana. Pak si res pritele. Po rozchodu uvidis, jestli te bude jeste chtit. Pokud je zamilovanej, to trva tak dva roky, lehko se z toho nevymani, pocka. Pokud neni, neni o co prijit. Ale nerikala bych mu, ze se chces rozejit nebo tak neco. Proste jsi zadaná, hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 19:19

Přítel vůbec nereaguje na to, co mi vadí. A když ano, tak se to snaží urovnat, je to v pohodě týden a pak zase všechno při starým. Přijde mi, že tuší, že si s někým píšu a nebo, že se „něco“ děje… Dnes je jak vyměněný. Najednou chce jet na wellness, o kterém v životě nechtěl slyšet. Pořád mě objímá, fotí se se mnou. Nechci mu ubližovat, ale nedokážu ho opustit. Nevím, jestli to je tím, že ho pořád miluji a nebo prostě ze zvyku.

• Citovat
  • Nahlásit
Černá vdova
27.12.19 19:20

S nevěrníkem bych si budoucnost neplánovala. Navíc byl Tvůj první, ničeho lepšího se od něj už asi nedočkáš.
Rozejdi se s ním a pak si začni s novým mužem. Aspoň budeš mít víc zkušeností. Aby sis pak ve třiceti a se dvěma dětma neuvědomila, že sis vlastně nic neužila a nezačala jsi řádit jak pominutá. To je lepší vybouřit se teď, když nemáš děti.

• Citovat
  • Nahlásit
5463
27.12.19 19:23
@Anonymní píše:
Omlouvám se, pokdu tenhle příspěvek bude trošku delší, ale fakt to musím ze sebe všechno vypsat.

Je mi 21 let, s přítelem jsme spolu od mých 16. Přes rok spolu bydlíme, já aktuálně studuji VŠ, ale poslední dobou nám to moc neklape. Nebo alespoň z mojí strany. Začínám zjišťovat, že to není úplně muž do života a nedovedu si s ním už budoucnost představit. Jenže co se nestalo. Začal mi psát spolužák. A začal mi psát takové ty hezké věci, které holky slyšet chtějí, protože on to s holkama očividně umí (i podle toho, kolik se jich kolem něj motá). Psala jsem mu, že mi spíše přijde, že mi píše jen to, co chce, a že jeho hlavním cílem je mě dostat do postele. Samozřejmě to popřel, že tahání holek do postele už má za sebou, a že ví, že mě staví do prekérní situace, ale nemůže si pomoct, že prostě chce, ať vím, jak to ke mně cítí. Ale já jsem z něj úplně totálně vykolejená. Je fakt hezký, chytrý, vysoký, milý… dovedla bych si představit, že jsme spolu, ale nevím, jestli se mnou myslí fakt vážně. Ráda bych mu své city opětovala, ale co když mu jde fakt jen o to jedno? I když nám to s přítelem neklape (byla tam z jeho strany nevěra, tajné schůzky s holkama a podobně), nedokázala bych ho podvést a nebo ho opustit. Například teď… jsme u rodiny, všichni ho berou jako člena, ptají se na to, kdy bude svatba a podobně a já se prostě musela sebrat a odejít pryč, protože mám v hlavě jiného. Sedím tady na posteli, držím se za hlavu a vůbec nevím, co mám dělat, jak se rozhodnout.

Vy starší, co už jste něco podobného zažily… jak se zachovat? Jsem fakt úplně „v zadku“ :,(

Tvůj přítel má v hlavě taky jiné, tak není třeba z toho dělat drama. Hlavně napřed ukončí jedno a nedělej to kvůli jinému, ale kvůli sobě. Pokud jsi si nejsi jistá, zůstaň klidně s tím svým, který ti zahyba. Jsi už zvyklá a rodine se líbí. Jim to vadit nebude, oni s ním žít nebudou. Ten nový bude mít zase třeba jiné vady. Rozhodnout to můžeš jen ty a riď se jen sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33586
27.12.19 19:24

Člověk se mění věkem, mění se i jeho priority. Takže pokud se spolu neumíte domluvit a pokud nevidíš se současným budoucnost, no tak to ukonči. Zejména když on už má nějakou tu nevěru za sebou. Rodiče si zvyknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2987
27.12.19 19:28
@Černá vdova píše:
S nevěrníkem bych si budoucnost neplánovala. Navíc byl Tvůj první, ničeho lepšího se od něj už asi nedočkáš.
Rozejdi se s ním a pak si začni s novým mužem. Aspoň budeš mít víc zkušeností. Aby sis pak ve třiceti a se dvěma dětma neuvědomila, že sis vlastně nic neužila a nezačala jsi řádit jak pominutá. To je lepší vybouřit se teď, když nemáš děti.

Nynější přítel je nevěrník?

Já spíše pochopila, že ten možný budoucí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 19:29

Ten nynější mě podvedl. Zval si domů nějaké holky, tajně se s nimi stýkal.

• Citovat
  • Nahlásit
3240
27.12.19 19:29

…takpro nas starší (40)..je to vlastne spíše usměvne…jste mladí..máte vše před sebou…tvuj kluk už Te nepritahuje…deti nemate, majetek spolu nemate..vlastne idealni stav dát mu kopačky…krásný mladý kluk Te chce…samozřejme že Te chce do postele ale proč se tomu bránit…Tebe to nebaví se s klukem mazlit(?) a jeste s hezkym?? tak mu dej čislo na nas starý metly…my se s nim rádi pomazlime a nemusí to ani myslet vážně :-)))) :mrgreen: :mavam: ne ale vazne…s tim současnym bych se rozesla a vrhla se do novýho dobrodružství a uvidíš…bud z toho bude jen par peknych schuzek nebo neco vic :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18080
27.12.19 19:30

@Kralikcek ne,ten současný…píše, že jí to s přítelem neklape, že tam byla z jeho strany nevěra…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2987
27.12.19 19:32
@Monchichik píše:
@Kralikcek ne,ten současný…píše, že jí to s přítelem neklape, že tam byla z jeho strany nevěra…

už to čtu..

:oops:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2840
27.12.19 19:35

Pamatuju si, ze kdyz jsem byla zadana a mladsi, tak se v dobe nejake vetsi nebo mensi krize nasel VZDY nejaky kluk, ktery se mi dvoril, byl hezky, mily, vtipny… Ja to brala jako zkousku vztahu. Takovych nastrah bylo hodne (nejen v obdobi krize). Nikdy jsem vztah neukoncila kvuli jinemu, ale kvuli tomu, ze mi ve vztahu neco nevyhovovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat