Jak u vás dopadlo IVF s vložením jednoho embrya?

Anonymní
11.7.15 08:14

Jak u Vas dopadlo IVF s vlozenim jednoho embrya?

Ahojky, stojime pred rozhodnutim, kolik embryi zavest. Chtela bych se zeptat Vas, co jste zavadeli jen jedno, jak to vsechno dopadlo a zda z toho mate mimi. Anonym, protoze my to tajime i pred rodici a sourozenci. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4120
11.7.15 08:31

Dobre, v pondeli mam termin porodu. ;) Zalezi taky, co mate za problem. Osobne bych na prvni pokus ale vice embryi nezavadela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.15 08:43

Bylo z toho biochemické těhotenství, ale taky bych dvě na 1.ivf nedala. Další cyklus byl KET a tam sme nechali dát dvě embrya a za měsíc se rozrosteme o 2 človíčky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
54134
11.7.15 08:53

Dobře, je mu 6 let
:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.15 08:58

Pokud jsou embrya kvalitní a třeba i vyšetřená, dala bych jedno. Ja mela na několik pokusů zavedena 2-3 embrya, nikdy to nevyšlo, ale embrya byla prostě nic moc. Pak jsem změnila kliniku, z jednoho ivf 4 krasna a vysetrena embrya, zavedena vzdy po jednom a třetí pokus ted sedi na nočníku :-D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.7.15 09:02

Také anonymně, tajíme to před úplně všemi.
Držela jsem se rad doktorů z Heliosu (byli jsme v jiném CAR) a i když jsme měli jen tři oplodněná vajíčka, tak jsem požadovala prodlouženou kultivaci do 5. dne. Zůstaly nám dvě blastocysty nejlepší kvality. Zavedla jsem si jen jedno. Druhé máme zmražené. Původně jsem chtěla PGD, ale přemluvili mě, že ne (že jen u tří vajíček bych mohla přijít o všechna v rámci vyšetření), tak jsem je aspoň nechala kultivovat v embryoskopu.
Takže z prvního pokusu jsem nyní 25tt.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.7.15 09:05

Jinak ještě doplnění, že po všem trápení se teď o mimino strašně bojím a psychicky bych asi nedala strachovat se o dvojčata, která jsou rizikovější.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
11.7.15 09:19

Podařilo se nám s jedním, termín v říjnu 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.15 14:47
@Anonymní píše:
Ahojky, stojime pred rozhodnutim, kolik embryi zavest. Chtela bych se zeptat Vas, co jste zavadeli jen jedno, jak to vsechno dopadlo a zda z toho mate mimi. Anonym, protoze my to tajime i pred rodici a sourozenci. Dekuji.

Dobre, tedy nechci nic zakriknout, ale uz jsem 11+2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama