Jak u vás probíhá sex?

Anonymní
31.5.18 15:41

Jak u vas probiha sex?

Ahoj, jak u vas probiha sex? Jsem s manzelem 6let a sex mi prijde ze je u nas spis z takove,, povinnosti" mame dve male deti vetsinou neni nalada ani chut a kdyz uz jo, tak je to takove o nicem, chtela bych to nejak zmenit byt proste v posteli,,dobra" :lol: any doslo na vec tak si začnu hrát s manzelovym penisem rukou, když to vypada ze je pripraveny tak jdu,,na konicka" pak si prohodime pozice a tim to konci :zed: :roll: obcas je to i ve stoje, nebo mu delam oral(to on me jen parkrat do roka :mrgreen: ) je to porad stejne a ja jsem nejak bez napadu, manzel nic nerika je mu to asi jedeno je v tomhle dost flegmatik, jaky mate doma sex po letech vy? Prijde mi ze ani manzela to se mnou moc nebere ale mluvit se s nim o tomhle neda…tak bych chtela s iniciativou přijít ja, ale jak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9445
31.5.18 15:48

Chce to Kamasutru :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4612
31.5.18 15:51

Tak to zkuste někde v přírodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3755
31.5.18 15:52

Tak základ problému je už to, že se o tom nechce bavit. Jak máš potom vědět co se mu líbí? Zkus ho uvolnit trochou vína a začni rozhovor sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
31.5.18 15:59
@Anonymní píše:
Ahoj, jak u vas probiha sex? Jsem s manzelem 6let a sex mi prijde ze je u nas spis z takove,, povinnosti" mame dve male deti vetsinou neni nalada ani chut a kdyz uz jo, tak je to takove o nicem, chtela bych to nejak zmenit byt proste v posteli,,dobra" :lol: any doslo na vec tak si začnu hrát s manzelovym penisem rukou, když to vypada ze je pripraveny tak jdu,,na konicka" pak si prohodime pozice a tim to konci :zed: :roll: obcas je to i ve stoje, nebo mu delam oral(to on me jen parkrat do roka :mrgreen: ) je to porad stejne a ja jsem nejak bez napadu, manzel nic nerika je mu to asi jedeno je v tomhle dost flegmatik, jaky mate doma sex po letech vy? Prijde mi ze ani manzela to se mnou moc nebere ale mluvit se s nim o tomhle neda…tak bych chtela s iniciativou přijít ja, ale jak?

A proč anonym?? :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6878
31.5.18 16:03

Jééééé to se dá navymýšlet blbinek…co nějaký pěkný prádlo? Zavázat oči, masáž..kokosovej olej je bomba :D Zkuste si hrát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
31.5.18 16:09

@Tarjei Jo chlapovi nasaď trencle jako měl Borat ty na sebe taky něco pěknýho hoď a bude o zábavu postaráno.
:lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15071
31.5.18 16:10

Strčím pindíka do pipinky a pak ještě několikrát. A je to. Žádná věda to není :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6878
31.5.18 16:11

@Annabela11 chlapovi stačí podvázat koule mašlííííííí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pidlák Povidlový
@Anonymní píše:
Ahoj, jak u vas probiha sex? Jsem s manzelem 6let a sex mi prijde ze je u nas spis z takove,, povinnosti" mame dve male deti vetsinou neni nalada ani chut a kdyz uz jo, tak je to takove o nicem, chtela bych to nejak zmenit byt proste v posteli,,dobra" :lol: any doslo na vec tak si začnu hrát s manzelovym penisem rukou, když to vypada ze je pripraveny tak jdu,,na konicka" pak si prohodime pozice a tim to konci :zed: :roll: obcas je to i ve stoje, nebo mu delam oral(to on me jen parkrat do roka :mrgreen: ) je to porad stejne a ja jsem nejak bez napadu, manzel nic nerika je mu to asi jedeno je v tomhle dost flegmatik, jaky mate doma sex po letech vy? Prijde mi ze ani manzela to se mnou moc nebere ale mluvit se s nim o tomhle neda…tak bych chtela s iniciativou přijít ja, ale jak?

co hračky?

• Citovat
  • Nahlásit
13632
@zoidberg píše:
Strčím pindíka do pipinky a pak ještě několikrát. A je to. Žádná věda to není :mavam:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
31.5.18 16:12
@zoidberg píše:
Strčím pindíka do pipinky a pak ještě několikrát. A je to. Žádná věda to není :mavam:

Příště ho prosím tě i vyndej, jo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5186
31.5.18 16:14
@Anonymní píše:

Prádlo, hračky, změna místa, změna pozic… ukaž mi chlapa, kterýmu by se nelíbila iniciativní ženská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
31.5.18 16:15

Tak jednostranny sex by me nebavil, kdyz davam ja, take dostavam :-) neni to vymenny obchod, ale spokojeni jsme oba. Zapoj manzela, aby se ti vice venoval, ukaz mu, co se ti libi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
31.5.18 16:16

@mdvorak a nejsi nahodou manzel zakladatelky? To sup sem sup tam by me teda nebavilo. Co partnerka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama