Jak u vás probíhala manželská krize?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 19:01
Jak u vas probihala manzelska krize?

Mam problem, ktery prameni asi hlavne ze me a to, ze jsem prestala milovat. Manzel je stale v sedmem nebi, pomaha, neustale mi rika jak me miluje, vzrusuji ho, v ramci svych chabyxh miznosti se snazi, abyxh byla stastna. Ja mam ale velkou krizi, nemame toho moc spolecneho a leze to na povrch, absolutne me nezajima, o cem mi vypravi apod. Jsou to uplne blbosti. Nema vubec zadne pratele, takze to asi neni ve mne. Ale nikdy mi to tolik nevadilo, po x letech me to ale dohnalo a i kdyz si uvedomuji vsechny jeho kladne stranky, tak „me s nim nebavi zivot“, nesmeju se s nim, nemame spolecne hobby, nevzrusuje me. Mely jste nektera krizi, i kdyz v tom nebyl problem typu nevera, hadky, nasili, penize…ale proste jen nesoulad a nelaska? Jak to u vas dopadlo? Ja se pohybuji na hrane NEBLBNI, PALI TE DOBRE BYDLO a mezi PROC JSI HO NEOPUSTILA UZ DAVNO… :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 14.06.19 19:14

Tak předně bych se zamyslela nad tím, kde se to všechno vzalo. Bylo to tu vždy a ty jsi to přehlížela nebo ten pocit máš až teď. Samozřejmě soulad je důležitý, otázka je jestli na tom chceš pracovat a nebo jsi to v sobě už vlastně uzavřela. Šla bych s mužem do poradny a předně bych si s ním narovinu promluvila jak to cítím, jak to vidím a zda to hodlám nějak řešit. Rozhovor to příjemný nebude, ale lepší než se tvářit, že je všechno růžové, když není.

Kfětoslava
Závislačka 2787 příspěvků 14.06.19 19:14

Je mi tvého muže líto. Ale poradit tobě, neumím. Manželská poradna. Kvůli něčemu sis ho vzala, tak si zkus vzpomenout, proč.

Premek_Orac
Kelišová 5134 příspěvků 14.06.19 19:20

Ahoj,
prijde mi, ze to neni k manzelovi uplne fer. On se nezmenil, tebe proste prestal bavit.
Mela by sis s nim promluvit, jake jsou 5ve city. Bezapomen mu rict, ze vis o jeho kvalitach a pozadat ho, ze bys rada vic spolecnych zazitku.
Sama tomu take muzes jit vstric.
Na druhou stranu te chapu. Sam jsem v minulosti opustil holku jen proto, ze jsem se nudil. A nejsem na to pysny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 19:29

Mno, i jo, ale v probiha to, takze jak to dopadne, nevim. Zadne „velke“ problemy, jen nekompatibilita ohledne nazoru a predstav o zivote, ktera se prohlubuje. Zvazuji poradnu, zatim chodim na psychoterapii sama, jelikoz uz jsem z toho v depresi…Jsem jeste v zacatcich, ale zatim mi bylo doporuceno v podstate to, co radi @Kfětoslava - vzpomenout si na to, co se mi na nem libilo (a paradoxne nektere ty stejne veci me ted stvou) a zkusit si to v hlave zase otacet do pozitivity…ono to neni reseni, ale ja uz jsem tak prednas*ana, ze uz spolu ani neumime mluvit, takze se potrebujem vyhrabat z tech zakopu, kde jsme oba zavrtani, a zjistit, zda se z toho jeste da neco ozivit. Mame 2 male deti, tak mame duvod zabojovat, uvidime. Takze neporadim, ale rozhodne nejsi sama. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 20:05

Ale jak zacit resit, kdyz manzel problem nema. On me miluje, snazi se, dela co muze, je prakticky porad stejny, ale mne to vadi, vadi mi, ze ho mam na haku, ze ho mam jisteho, ze se za nej casto stydim a jsem nervozni ho nekomu predstavit, vetsina lidi ho bere jako detinskeho, neni nijak hezky, praci ma prumernou, bez kolegu, nicim mi neimponuje, je to takovej „blbecek“, casto morousovity zijici ve svem detinskem svete. Ale kdyz se podivam na jine muze, napr. manzele od kamaradek, tak bych nechtela zadneho z nich, asi jsem narocna… Vadi mi ze neni schopny, posledni roky dost sesel v praci, dela poskoka jen proto, aby mel klid na svoje detinske konicky, hodne lidem prijde trapny, nema pratele… myslim, ze v zavatcich mi to „stacilo“, jenze ted jsem dospela samostatna a schopna a on je furt zamrzly…

llida
Kecalka 418 příspěvků 14.06.19 20:05

Zivot je moc kratky na to byt ve vztahu, ktery neni ten spravny… a navic je to nefer i vuci chlapovi…

Příspěvek upraven 14.06.19 v 20:15

Kfětoslava
Závislačka 2787 příspěvků 14.06.19 20:08
@Anonymní píše:
Ale jak zacit resit, kdyz manzel problem nema. On me miluje, snazi se, dela co muze, je prakticky porad stejny, ale mne to vadi, vadi mi, ze ho mam na haku, ze ho mam jisteho, ze se za nej casto stydim a jsem nervozni ho nekomu predstavit, vetsina lidi ho bere jako detinskeho, neni nijak hezky, praci ma prumernou, bez kolegu, nicim mi neimponuje, je to takovej „blbecek“, casto morousovity zijici ve svem detinskem svete. Ale kdyz se podivam na jine muze, napr. manzele od kamaradek, tak bych nechtela zadneho z nich, asi jsem narocna… Vadi mi ze neni schopny, posledni roky dost sesel v praci, dela poskoka jen proto, aby mel klid na svoje detinske konicky, hodne lidem prijde trapny, nema pratele… myslim, ze v zavatcich mi to „stacilo“, jenze ted jsem dospela samostatna a schopna a on je furt zamrzly…

Chce se mi napsat, že jsi ale kráva, jenže jsem slušná, tak to nenapíšu :roll:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 14.06.19 20:11
@Anonymní píše:

Opovrhuješ jím, to teda chudák chlap. Jsi možná náročná, ale určitě nejsi taky dokonalá. Navíc svého muže sis vybrala ty sama. Dle popisu jsi problémem jen ty sama. Tak od něj odejdi…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14872 příspěvků 14.06.19 20:14
@Anonymní píše:

Udělej mu laskavost a nech ho si najít milou a hodnou ženu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 20:17
@Kfětoslava píše:
Chce se mi napsat, že jsi ale kráva, jenže jsem slušná, tak to nenapíšu :roll:

Jsem krava, protoze o nem takto smyslis? Myslenkam nelze porucit. Porucit lze pouze tomu jak a jestli vubec je vyslovit. Ja zde verejne anonymne pisu, jak to citim, protoze to tak je a neumim to zmenit. Navic tim nikomu neublizim. Hodne lidi si mysli spousty spatnych veci, jen je v ramci spolecenske konvence nerikaji nahlas.

Anna766
Hvězda diskuse 79091 příspěvků 14.06.19 20:19
@Anonymní píše:
Mam problem, ktery prameni asi hlavne ze me a to, ze jsem prestala milovat. Manzel je stale v sedmem nebi, pomaha, neustale mi rika jak me miluje, vzrusuji ho, v ramci svych chabyxh miznosti se snazi, abyxh byla stastna. Ja mam ale velkou krizi, nemame toho moc spolecneho a leze to na povrch, absolutne me nezajima, o cem mi vypravi apod. Jsou to uplne blbosti. Nema vubec zadne pratele, takze to asi neni ve mne. Ale nikdy mi to tolik nevadilo, po x letech me to ale dohnalo a i kdyz si uvedomuji vsechny jeho kladne stranky, tak „me s nim nebavi zivot“, nesmeju se s nim, nemame spolecne hobby, nevzrusuje me. Mely jste nektera krizi, i kdyz v tom nebyl problem typu nevera, hadky, nasili, penize…ale proste jen nesoulad a nelaska? Jak to u vas dopadlo? Ja se pohybuji na hrane NEBLBNI, PALI TE DOBRE BYDLO a mezi PROC JSI HO NEOPUSTILA UZ DAVNO… :roll:

To co popisuješ neni žádná krize. Jen tě přestal bavit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 20:20
@Tichošlápek píše:
Udělej mu laskavost a nech ho si najít milou a hodnou ženu.

Casto mu to rikam, uplne vidim, ze s nejakou zenou, ktera by mela podobne detinske zajmy a libil se ji jeho styl, byl by nadseny a stastny. Ale cim vic ho odmitam, tim vic me chce. Fascinuje ho, jak jak jsem schopna a on se jen veze na vlne vseho, co zaridim, vymyslim, koupim, zorganizuji… je jako me dalsi dite, ale jemu to vyhovuje.

Kfětoslava
Závislačka 2787 příspěvků 14.06.19 20:21
@Anonymní píše:
Jsem krava, protoze o nem takto smyslis? Myslenkam nelze porucit. Porucit lze pouze tomu jak a jestli vubec je vyslovit. Ja zde verejne anonymne pisu, jak to citim, protoze to tak je a neumim to zmenit. Navic tim nikomu neublizim. Hodne lidi si mysli spousty spatnych veci, jen je v ramci spolecenske konvence nerikaji nahlas.

Přestat druhého milovat, to se stává. Ale ten despekt, s jakým o něm mluvíš, to se hned tak nevidí. Jsi zlá a pyšná a kdo nosí nos moc vysoko, lehce šlápne do howna. Rozejdi se s ním. Aby už více citově neinvestoval do tak chladné osoby. Nic ti neudělal, jen zůstal stejný a ty o něm smýšlíš jak o největším ubažákovi na světě. Nevybavuji si, že bych o někom ve svém životě takhle smýšlela. Za něj se stydíš a za sebe ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.19 20:22

@Anna766
No on me vylozene nebavil nikdy… ale dost jsme toho spolu zazili, mame deti, majetek, nejde se jen tak sbalit kdyz on mi lezi u nohou, mame fungujici rodinu a odejit…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama