Jak u Vás probíhalo nidační krvácení a následné těhu příznaky?

Anonymní
2.6.20 15:17

Jak u Vás probíhalo nidační krvácení a následné těhu příznaky?

Ahoj holky, ráda bych se Vás zeptala jak u Vás probíhalo nidační krvácení a jaké byly následné příznaky těhotenství? S přítelem se snažíme o miminko již delší dobu ale zatím marně. Minulý měsíc a to konkretně 12.5. jsem zlehka špinila tmavší krví 1-2 dny-bezbolestně jen s počáteční minutovou bolestí jako při menstruaci. Testovala jsem naposledy 21.5. a test byl negativní. Od té doby se nedostavila ani menstruace s kterou je to moc složitý jelikož je nepravidelná ale být už by tu měla. Cítím se normálně a myslím si, ze se nezadařilo, ale i přesto bych si ráda přečetla zkušenosti Vás ostatních neboť se mi taková záležitost stala prvně :-) Ps: Další test už jsem nedělala začínam se obávat psychického bloku ze „sněhobíla“ ????????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14153
2.6.20 15:31

Žádné nebylo. A příznak těhotenství byl pozitivní těhotenský test. Zbylé příznaky těžko říct hodně se to shodovalo s PMS. U druhého už mně to bylo docela jasné i před testem, ale všechno jsou věci, které bys normálně zaměnila za PMS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23185
2.6.20 15:40

Byla jsem těhotná 4× a nidacni krvácení nebylo nikdy. Příznak byla nedostavena ms a //. Při nepravidelném cyklu se mi osvědčilo měřit bt, aspoň jsem věděla, kdy k ovulaci došlo a kdy mám čekat ms nebo udělat test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12384
2.6.20 16:09

Nadační krvácení jsem neměla nikdy. Přiznak byla vynechana ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3832
2.6.20 17:05
@lachtanice86 píše:
Nadační krvácení jsem neměla nikdy. Přiznak byla vynechana ms

Naprosto stejně u obou dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
2.6.20 17:49

Nidacni krvaceni jsem měla, jen asi hodinove chvilkove špinění a priznaky no když jsem se divala na film Muj brácha má prima brachu, bulela jsem jak maji krasne vztahy. Druhy den jsem si delala test :D a byly //. Kazdopadne to nevyslo a u druheho zadne krvaceni, zadne priznaky a drzi se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 18:15

Nidační krvacení jsem neměla ani u jednoho těhotenství. A u obou byl příznak vyšší naměřená bazální teplota a následně pozitivní test. Nevolnosti a další věci přišly až za pár týdnů po zjištění otěhotnění.

• Nahlásit
  • Citovat
57
2.6.20 18:59

Ja mela nidacni krvaceni cca 10DPO. Bylo to jen maloulinko krve rano na toaletaku. Jinak jsem se citila naprosto stejne jako kazdy mesic pred MS. Pozitivni test jsem mela 13DPO, driv jsem ho nedela. Tehotenstvi dopadlo dobre ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59280
2.6.20 19:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ráda bych se Vás zeptala jak u Vás probíhalo nidační krvácení a jaké byly následné příznaky těhotenství? S přítelem se snažíme o miminko již delší dobu ale zatím marně. Minulý měsíc a to konkretně 12.5. jsem zlehka špinila tmavší krví 1-2 dny-bezbolestně jen s počáteční minutovou bolestí jako při menstruaci. Testovala jsem naposledy 21.5. a test byl negativní. Od té doby se nedostavila ani menstruace s kterou je to moc složitý jelikož je nepravidelná ale být už by tu měla. Cítím se normálně a myslím si, ze se nezadařilo, ale i přesto bych si ráda přečetla zkušenosti Vás ostatních neboť se mi taková záležitost stala prvně :-) Ps: Další test už jsem nedělala začínam se obávat psychického bloku ze „sněhobíla“ ????????

Krvácení ani u jednoho dítěte nebylo, příznaky u kluků 0, netušila jsem, že jsem těhotná, teď od cca 6 tt strašlivé nevolnosti, trvají vesměs doteď, su v půlce.. Jo a věk děti 14, 6 a…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama