Jak u vás probíhalo úspěšné iui?

698
11.9.20 12:37

Jak u vás probíhalo úspěšné iui?

Ahoj, zajímalo by mě jaky jste měly příznaky pri úspěšném iui? Já jsem dnes 1 den po druhém iui a cítím se hrozně nafoukla a bolí mě celý podbrisek. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
642
11.9.20 12:46

Ahoj, ja byla na 2. iui pred 14 dny, cely tyden mne bolel podbrisek, byla jsem nafoukla. Ted uz je to teda 14 dni, podbrisek uz neboli, ani jine priznaky nemam, ms jeste nedorazila, test negativni, tak nevim :nevim: uvidime za par dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 12:48

Mě nic nebylo. Možná jsem měla trochu silnější výtok, ale jinak nic.

• Citovat
  • Nahlásit
698
11.9.20 12:52
@Dana V píše:
Ahoj, ja byla na 2. iui pred 14 dny, cely tyden mne bolel podbrisek, byla jsem nafoukla. Ted uz je to teda 14 dni, podbrisek uz neboli, ani jine priznaky nemam, ms jeste nedorazila, test negativni, tak nevim :nevim: uvidime za par dni

Tak snad už nepřijde držím palečky :) pak napiš jak si dopadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
11.9.20 12:58

@quanavera Právě, že si myslim, že v tuto dobu uz jsem priznaky mela v minulem tehotenstvi, a teď nic, ani prsa neboli :nevim: tobe take drzim palce, snad to vyjde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
698
11.9.20 17:58
@Dana V píše:
@quanavera Právě, že si myslim, že v tuto dobu uz jsem priznaky mela v minulem tehotenstvi, a teď nic, ani prsa neboli :nevim: tobe take drzim palce, snad to vyjde ;)

Kazdy tehu je jiné třeba to nic neznamena :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
13.9.20 07:00

U mě žádné příznaky, stejně jako u předchozích 4 iui. Nepoznala bych rozdíl. Teď jsem v 6. měsíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
14.9.20 20:56

@Dana V jak jsi dopadla???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
15.9.20 20:40

@Kulisek0303 Bohužel nic, testy byly stale negativni, tak jsem mela podezreni, ze mi ms zadrzuje utrogestan, ktery jsem brala. Vcera jsem ho vysadila a dnes ms prisla. Takze budeme zkouset dal :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama