Jak uchovat pití teplé?

Anonymni
24.9.09 21:32

Jak uchovat pití teplé?

Ahoj, mám první dítě (9m) a s přicházejícím podzimem přemýšlím, jak na procházkách uchovat čaj nebo vodu v nekapacím hrnku teplé? V létě to bylo v pohodě, dcerka pila i studené pití, ale v zimě jí to samozřejmě studené dát nemůžu a v tašce nám pití hned vychladne. Jak to děláte vy? Máme obyčejný nekapací hrnek od Nuby, který se nevejde do žádné termoflašky.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24.9.09 21:34

kup na láhev termoobal :wink:maj velké,malé určitě vybereš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
24.9.09 21:36

Kup si termoobal,takový z venku igelitový obal uvnitř polistiren.,mně se to osvědčilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
24.9.09 21:41

Já v zimě dávala pití do fusaku k Anežce. Tam bylo teploučko :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.9.09 21:41

Holky, díky za reakce, napsala jsem to špatně, měla jsem na mysli, že se nám ten hrnek nevejde do termoobalu, který máme. Je široký a má dvě uši. Možná ale existují i TAKHLE velké termoobaly, nevím, proto se ptám :-)
Zakladatelka.

• Nahlásit
  • Citovat
13496
24.9.09 22:38

ja davala k Eme do fusaku a vzdy bylo krasne teple

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.9.09 08:53

Avent ISO hrnecek. Pravda stoji sice ctyri stovky, ale pres leto vydrzelo piti krasne akorat a zkousela jsem ted teply caj behem prochazky a vydrzel. V zime jsem mela termoobal od Tefalu pricvakly u konstrukce v kocarku a nechavat ve fusaku je taky dobry napad. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
16790
25.9.09 10:05
Anonymni píše:
Avent ISO hrnecek. Pravda stoji sice ctyri stovky, ale pres leto vydrzelo piti krasne akorat a zkousela jsem ted teply caj behem prochazky a vydrzel. V zime jsem mela termoobal od Tefalu pricvakly u konstrukce v kocarku a nechavat ve fusaku je taky dobry napad. Hanka

Skutecne je dobry, vcera jsem na nej koukala v obchode a v podstate cena bylo to jedine co mne od koupi odradilo. Prida se jeste nejaka spokojena uzivatelka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
25.9.09 10:51

A co jednoduše udělat čaj do malé termosky a postupně jí to do hrnečku nalívat?? Čtyři stovky za hrneček je opravdu hodně… Nedávno jsem dostala k nutrilonu jako dárek kouzelný hrneček od Aventu - popravdě nechápu, co je na něm kouzelného - za skoro tři stovky a normálně kape :twisted: :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
25.9.09 12:49

Taky se nám osvědčil fusak :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama