Reklama

Jak účinně a rychle zhubnout břicho rok po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terbucha
Stálice 89 příspěvků 2 inzeráty 07.04.18 21:56

Prosím poraďte mě jak rychle a účinně zhubnout břicho rok po porodu pohybu mám celý den dost a nic

Přečtěte si článek: Jak zhubnout po porodu, co pomůže?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

luci.no
Kecalka 328 příspěvků 07.04.18 22:04

@terbucha nemáš diastázu?

terbucha
Stálice 89 příspěvků 2 inzeráty 07.04.18 22:07

Co to je diastáza?

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 07.04.18 22:07

@terbucha jaký pohyb přes den máš? Na břicho se musí speciálně posilovat a hodně udělá strava (např. lnene semeno, ovesne vločky atd.)

terbucha
Stálice 89 příspěvků 2 inzeráty 07.04.18 22:12

No pohyb myslím kolem děti celý den na nohou na cvičení jsem vážně moc unavená stávám i v noci k Mimi jsem unavená břicho mám hodně nafouklé

axlpol
Závislačka 2653 příspěvků 85 inzerátů 07.04.18 22:12

@terbucha Břicho se dělá v kuchyni ;) to ví každý kdo sportuje. Takže to chce se zamyslet, jestli nejsou porce jídla moc velké a jaká je skladba jídelníčku.
Porce by měla být veliká jako zatlá pěst, což je cca velikost žaludku. Čas mezi porcema jídla cca 2-3hod. Vyhnout se zbytečným cukrům, zeleniny co hrdlo ráčí a dostatek tekutin, třeba mě (výživová poradkyně) doporučila 4l vody na den, mě to vyhovuje. Důležitý je 1l na lačno, zbytek během dne a do hodiny snídat.
Břicho mi spadlo hodně rychle, žádný pocit nafouknutí, težkosti…

terbucha
Stálice 89 příspěvků 2 inzeráty 07.04.18 22:15

No to je hodně vody já ještě kojím když se v jídle omezím tak mě je i špatně z hladu

luci.no
Kecalka 328 příspěvků 07.04.18 22:16

@terbucha rozestup břišních svalů. V lehu na zádech se trochu zvednout jako do sedu a sahnout nad pupík. Jestli tam je mezera, jsou svaly rozestoupené. Já to začala řešit před cca čtvrt rokem. Chodím na rehabilitace (hlavně ale kvůli bolesti zad) a musím říct, že cviky mi pomáhají a musela jsem začít pásek utahovat víc ;) A to se stravuji pořád stejně.

terbucha
Stálice 89 příspěvků 2 inzeráty 07.04.18 22:22

Já m to břicho hodně vytahany po 3 dítěti visí mě jsem jak v,6 měsíci těhotenství jsem nešťastná na toho

terbucha
Stálice 89 příspěvků 2 inzeráty 07.04.18 22:28

Jaký je dobrý posilovací stroj na břicho? ????

zrcadlo
Kelišová 6616 příspěvků 07.04.18 22:36

@terbucha Mně nejvíc pomohl cvik „prkno“ - zpevnil mi takové ty vnitřní svaly a břicho se dost zatáhlo.

axlpol
Závislačka 2653 příspěvků 85 inzerátů 07.04.18 22:58
@zrcadlo píše:
@terbucha Mně nejvíc pomohl cvik „prkno“ - zpevnil mi takové ty vnitřní svaly a břicho se dost zatáhlo.
…přesně, není třeba strojů, břicho se posiluju v poho i bez strojů. Na youtube je toho mraky…ale když tam bude tuková vrstva, tak posilování s břichem ani nehne. První se musí spálit ten tuk a se udělá jen jídelníčkem.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15600 příspěvků 07.04.18 23:06
@axlpol píše:
@terbucha Břicho se dělá v kuchyni ;) to ví každý kdo sportuje. Takže to chce se zamyslet, jestli nejsou porce jídla moc velké a jaká je skladba jídelníčku.
Porce by měla být veliká jako zatlá pěst, což je cca velikost žaludku. Čas mezi porcema jídla cca 2-3hod. Vyhnout se zbytečným cukrům, zeleniny co hrdlo ráčí a dostatek tekutin, třeba mě (výživová poradkyně) doporučila 4l vody na den, mě to vyhovuje. Důležitý je 1l na lačno, zbytek během dne a do hodiny snídat.
Břicho mi spadlo hodně rychle, žádný pocit nafouknutí, težkosti…

tk to chápu, že jsi rychle zhubla. Ale já bych umřela hlady :oops: Možná tak pěst mýho muže, a ještě bych vrčela, at ji víc povolí :mrgreen:

axlpol
Závislačka 2653 příspěvků 85 inzerátů 07.04.18 23:10

@pe-terka jo,jo byl to boj, není to zadarmo, každý gram dolu bolí :lol: :lol: to pravidlo zatlé pěsti jsem někde slyšela už dávno a na začátku roku jsem byla u výživové poradkyně, která mi udělala jídelníček…no a při vážení porcí, jak jsem viděla tu ptačí porci :lol: jsem si na pravidlo zatlé pěsti zase vzpomněla.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15600 příspěvků 07.04.18 23:15
@axlpol píše:
@pe-terka jo,jo byl to boj, není to zadarmo, každý gram dolu bolí :lol: :lol: to pravidlo zatlé pěsti jsem někde slyšela už dávno a na začátku roku jsem byla u výživové poradkyně, která mi udělala jídelníček…no a při vážení porcí, jak jsem viděla tu ptačí porci :lol: jsem si na pravidlo zatlé pěsti zase vzpomněla.

doufám, že je to aspon mužská pěst 8) Když dám ruku vedle manželovy, je to dost velký rozdíl :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama