Reklama

Jak účinně na černé tečky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TynazBrna
Stálice 51 příspěvků 20.12.16 13:13
Jak účinně na černé tečky?

Zdravím dámy.
Máte některá opravdu účinný recept, jak se zbavit černých teček? Začaly se mi dělat poslední dobou a už jsem z toho vyloženě nešťastná. Nemám na to, abych každý měsíc chodila na kosmetiku.
Ob den si dělám peeling a vymačkávám je, ale to není to, co bych si přestavovala… :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mína47
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 20.12.16 13:22

Mě kosmetička říkala, že je důležité dát si občas i vnitřní očistnou kůru. Třeba různé čistící čaje (kopřivový), že je potřeba obojí. Já mám problematickou pleť také a mě to přece jen trochu pomáhá.

TynazBrna
Stálice 51 příspěvků 20.12.16 13:36

Je to možné, moc nejím, kouřím..
Asi bych měla začít s živinami..

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 20.12.16 13:37

Čištit důkladně pleť ráno a večer a občas udělat peeling nebo masku např. ze zeleného jílu.

TynazBrna
Stálice 51 příspěvků 20.12.16 13:39

A čistit čím? Máte nějakou osvědčenou pleťovku? Popřípadě jak čistíte, normálně tamponkem?

Gerberka
Závislačka 3154 příspěvků 20.12.16 14:06

@Jana Wei

ahoj :mavam: - prosím tě, jakou tu masku od Khádí používáš? mají v nabídce dvě - takovou zelenou bylinnou nebo pomeranč - jakou máš prosím tě?? DĚKUJI

Jinak zakladatelko - já používám na pleť všechno od NOBILIS TILIA - pleťové vody(citron a grep - ta je výborná, krásně vše stáhne, levandulovou a mateřídouškovou), pleťové krémy (Chérie a Marika), oční gel RIA N (bez parfemace) a právě jejich peeling - ten ti doporučuju, s lávovou zemí - jednou týdně a pleti to hodně prospívá, jinak s černýma tečkama bojuju snad sto let :cert: - ale až teď po čtyřicítce je to KONEČNĚ lepší a lepší, ale fakt v pubertě jsem měla pleť příšernou a ta kosmetika tenkrát ještě za totáče teda nic moc…teď je to o mnoho lepší - výběr i kvalita :palec:

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 20.12.16 14:15

@TynazBrna mám přímo ranní čístící masku od Havlíkova přírodní apotéka, na tu nedám dopustit. Dřív jsem to dělala pomocí navlhčeného tampónku a odličovacího oleje od Saloosu. A na večerní odlíčení od makeupu mám odličovací krém od Weledy a pak taky ještě na závěr použiji odličovací olej od Saloosu na taponek, abych viděla, jestli je pleť čistá.
Dřív jsem si čistila pleť jen micelární vodou od Biodermy, ale vůbec mi dobře pleť nevyčistila, musela bych spotřebovat minimálně tak 10 tamponků, než by byly úplně čisté.
A ona i Bioderma má čistící odličovací gel, takže pak záleží, jakou máš oblíbenou značku a podívat se, jestli nenabízí něco takhle na důkladné očištění :). To ranní odlíčení je na pleti hodně znát, dříve jsem se odličovala jen večer a měla jsem také plno černých teček a hodně rozšířené póry a šupiny, ble :)

Ne.llaaa
Kecalka 119 příspěvků 20.12.16 16:30

Mám objednanou jakousi řernou masku, která by měla všechno vytáhnout :D Ne že bych na ně úplně trpěla, ale jsem zvědavá..

novot.andrea
Povídálka 17 příspěvků 20.12.16 16:33

Peeling by se měl dělat max. 3 krát denně ne? Aspoň, co jsem tak četla :-) No a jinak já ke kosmetičce chodím skoro každý měsíc a s černými tečky mi nic moc nedělá- kromě toho, že je sem tam vymačká.. Ale to mi bohužel nepomůže a černé tečky mám pořád a to nekouřím a životosprávu mám úplně v pořádku :-) Takže nějak nepomůžu, sama bych potřebovala účinné rady :-/

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28503 příspěvků 20.12.16 21:00
@Ne.llaaa píše:
Mám objednanou jakousi řernou masku, která by měla všechno vytáhnout :D Ne že bych na ně úplně trpěla, ale jsem zvědavá..
černá maska s uhlím - skvělá! Mám doma i lepící černé čistící proužky, ty jsou ale dovezené z Asie. Vytáhne to veškerý eklhaft z pórů a ještě je to na té černé ploše vidět. A to mám ráda, protože vidím, co za humus tam bylo..

Gerberka
Závislačka 3154 příspěvků 21.12.16 11:22

@Jana Wei

ahoj, prosím tě, ta maska Khádí, co používáš, je to ta VETIVER?? ;) Abych si to ujasnila…a je fakt dobrá? prosím tě, jak to konkrétně nanášíš?? Píší na jejich stránkách, že obličej nejdříve postříkat jejich růžovou vodou a pak nanést…čili se to nanáší na vlhkou pleť?? Tu růžovou vodu už totiž kupovat nechci…jde to i s obyč. vodou (mám doma kojeneckou)??

Charmeuse
Kecalka 156 příspěvků 22.12.16 09:16
@TynazBrna píše:
Zdravím dámy.
Máte některá opravdu účinný recept, jak se zbavit černých teček? Začaly se mi dělat poslední dobou a už jsem z toho vyloženě nešťastná. Nemám na to, abych každý měsíc chodila na kosmetiku.
Ob den si dělám peeling a vymačkávám je, ale to není to, co bych si přestavovala… :zed:

Mě černé tečky trápí od puberty. Různé pleťové vody, čistící gely, proužky atp., tedy na mě moc nezabírají. Mačkání je sice účinné, ale mně po čase začaly praskat žilky na nosních „křídlech“. Ale jak psala jedna z uživatelek nade mnou, tak opravdu hodně pomáhá dodržování obyčejného pitného režimu. A já osobně tedy nedám dopustit na masku Himalaya Herbals, myslím, že se to jmenuje Neem mask, prodávají ji v Rossmanu nebo jsem ji i viděla v Albertu, stojí kolem 90,–Kč. Ta jediná mi dokáže nečistotu z nosu úplně vytáhnout, že sice póry vidět samozřejmě mám, ale jsou čisté a stažené. Po vyčištění (večer) vždy nanesu běžný krém a ještě Akneroxid a póry mám celkem v pohodě. Je ale pravda, že se mi sice tolik nezanáší a nečernají, ale vydrží to tak 3 dny a pak ze sebe zase musím udělat Jožina z bažin, protože ta maska je tmavě zelená, když se nanese. :)

Gerberka
Závislačka 3154 příspěvků 22.12.16 09:45

@Charmeuse

ahoj a díky za tip! určitě se po ní podívám

BedřiškaA
Kecalka 115 příspěvků 27.12.16 11:16

Akorát jsem koukala na tu černou masku, jen se mi za to nechce dávat 800:// :nevim:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28503 příspěvků 03.01.17 21:17
@BedřiškaA píše:
Akorát jsem koukala na tu černou masku, jen se mi za to nechce dávat 800:// :nevim:

a co toto?
https://www.notino.cz/…ory-na-nose/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama