Jak udat souseda - je to nelegální imigrant

Anonymní
8.1.21 23:17

Jak udat souseda - je to nelegální imigrant

Je mě jasný, že mě většina odsoudí jak jsem necitelná sv***ně, ale už to nejde jinak.

Na začátku hnedka řeknu, že se nejedná o imigranta z iráku nebo muslima atd ale je to cizinec z východní Evropy.
Tady nemá schválený pobyt je tady v podstatě na dovolené (několik let)

Ten důvod je jednochý. Krom toho, že jako soused stojí za nic, tak je to zlý člověk a má návaly agrese.

Krom toho, že chlastá a každý týden je nablito ve výtahu či baráku, ob týden někde něco rozbité, neplatí zálohy, má dluhy i jinde a hlavně je to agresor. Několikrát se na sídlišti během roku porval a několikrát napadl člověka.

Když se pohádala se soudem z vedlejšího vchodu, tak měl soused propíchané gumy u auta druhý den, když mu nešla otevřít schránka na dopisi, tak to holou rukou za skříplá dvířka vyrval až mu tekla krev a zničil to…uplný amok měl, s přítelem se strkal na chodbě, že mu „vzal“ přivolaný výtah atd…

Vše tohle jsem řešila s výborem na družstvu vlastníku (nejen já, ale i další) a ti to konzultovali s policií a prý mají jaski svázané ruce, že když nejsou důkazy není ani zločin a že by museli ti lidi svědčit hnedka a ne to řešit ve stylu „jedna paní povídala“).poslední kapka byla, když dcera venčila psa a on přiběhl k němu a šel si ho očichat (střetli se u dveří do paneláku) a on psa nakopl a začal na dceru řvát něco asi rusky (dcera neví přesně ale česky to prý nebylo).
Já na něj zvonila a chytla se s ním a zabouchl mě dveře před nosem.

Tenhle týden mám v práci „dlouhou“ a dneska mě volá sousedka, že vzala dceru a našeho psíka na veterinu, že kaká a zvrací krev :( Na veterině, že se jednalo o otrávenou návnadu. Jasně nikdo ho za ruku nechytil, ale netvrdte mě, že to je někdo jiný… informovala jsem sídliště, že tam jsou návnady i PCR, ale předpokládám, že se nic dít nebude, že ho těžko chytí…

Chci udělat maximum alespoň jako já, máma svý dcery, která mě břečela do telefonu, že jestli ***** (jméno psíka z duvodu bezpečnosti nepíšu) umře, že se zabije :( :( :( a toho grázla dostat nebo mu alepson znepříjemnit život.

Před rokem se vědělo, že je tu nelegál a pochybuji, že za těch pár měsícu při svém alkoholovém životě to dal dokupy….

Muj dotaz tedy zní: kde a jak ho udat? Rodné číslo nevím, trvalý pobyt také ne…

Případně jak postupovat? Případně se zeptám rovnou : jsou ještě jiné zpusoby jak mu udělat zle?

anonym - bezpečnostní duvody

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.1.21 23:30

Omluva za anonym, netoužím po obvinění z nějakého podněcování k násilí apod. Jeden dobrý známý mi kdysi poradil hodit na dotyčného deku, odvézt pár desítek kilometrů, vysadit v lese a nechat ho jít domů po svých. Dle potřeby zopakovat a ať si jde stěžovat na policii. Nikdy jsme to neudělali, vše vzalo nakonec úplně jiný konec… Měli jsme lehký odvar toho, co píšeš v rodině.

• Citovat
  • Nahlásit
18245
8.1.21 23:36

Tak pošli oznámení na cizineckou policii… co chceš dělat jinýho? Akorát mi netvď, že to řešila policie a nezjistili nelegální pobyt. On tady nejspíš nelegálně nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
8.1.21 23:43
@Anonymní píše:
Omluva za anonym, netoužím po obvinění z nějakého podněcování k násilí apod. Jeden dobrý známý mi kdysi poradil hodit na dotyčného deku, odvézt pár desítek kilometrů, vysadit v lese a nechat ho jít domů po svých. Dle potřeby zopakovat a ať si jde stěžovat na policii. Nikdy jsme to neudělali, vše vzalo nakonec úplně jiný konec… Měli jsme lehký odvar toho, co píšeš v rodině.

Jasně, fakt bych si troufla na ožralýho rusaka co se rve, rozfláká schránky, napadá sousedy, tráví psy a kope do nich, házet deku a vézt ho někam do lesa. Takoví lidi mají sílu jak bejci. Tady u nás, kde teď žiju, jich žije celkem dost, naštěstí nejsou nějak agresivní, ale to co zakladatelka popsala si dost dobře dovedu představit. Z vyprávění mámina bývalého přítele také vím, že fakt není radno se dostat s nima do konfliktu, protože mají spoustu podobných známých.. Uznávám, že ne všichni jsou stejní, přesto i z těch, které občas potkávám mám divný pocit. Ale zas chápu jak jsi to myslela no. :mrgreen:

Zakladatelce bych poradila to co nade mnou Janli. :palec: Akorát mi taky přišlo divný, že by policie neřešila, když už dělal pr*sery, že je tu nelegálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
8.1.21 23:46

Nerozumím - to když se několikrát porval a napadl člověka - ti dotyční to hned s policií neřešili?

Pokud neplatí zálohy - proč mu například nevypoví nájemní smlouvu, i kdyby třeba za nedodržení nájemní smlouvy - bordel, násilí v baráku…?

@Anonymní píše:
Jeden dobrý známý mi kdysi poradil hodit na dotyčného deku, odvézt pár desítek kilometrů, vysadit v lese a nechat ho jít domů po svých. Dle potřeby zopakovat a ať si jde stěžovat na policii.

To je fakt rada nad zlato :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 23:51
@Janli píše:
Tak pošli oznámení na cizineckou policii… co chceš dělat jinýho? Akorát mi netvď, že to řešila policie a nezjistili nelegální pobyt. On tady nejspíš nelegálně nebude…

jenže oni za ním ani nebyli…řešilo to družstvo a to šlo na služebnu ( já tam nebyla)

ano cizinecká policie…to mám v plánu, ale ptám se jak ideálně postupovat…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 23:52
@MarketaC4 píše:
Nerozumím - to když se několikrát porval a napadl člověka - ti dotyční to hned s policií neřešili?

Pokud neplatí zálohy - proč mu například nevypoví nájemní smlouvu, i kdyby třeba za nedodržení nájemní smlouvy - bordel, násilí v baráku…?

To je fakt rada nad zlato :roll:

právě že ne no… nikdo to neřešil natož s policií…ale každý z baráku ví o koho jde :poblion:

začalo to vyplávat postupně až tedka a každý se bojí

• Citovat
  • Nahlásit
18245
9.1.21 00:08

Vy jste všichni padlí na hlavu nebo nás tady houpeš? Tolik výtržností a nikdy nikdo na něj nevolal policii, jo? Nikdy nikdo ho u těch výtržností neviděl, ale všichni víte, že to byl on… Nějaký divný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 00:13
@Janli píše:
Vy jste všichni padlí na hlavu nebo nás tady houpeš? Tolik výtržností a nikdy nikdo na něj nevolal policii, jo? Nikdy nikdo ho u těch výtržností neviděl, ale všichni víte, že to byl on… Nějaký divný…

jestli ti to přijde vtipný, tak se směj, ale směješ se max svojí hlouposti!

Jasně píšu, že nikdo neví, že to byl on…nebyla jsem u toho, ale je snad jasné, že 1+1 jsou 2…a že to policie řešila s družstvem, ale né s ním.

Upřímně at se to stane tobě a pak se uvidí. Já se ptám jak zcela legálně ho někde udat. To mě nikdo neporadil…

• Citovat
  • Nahlásit
262
9.1.21 00:15

Tak buď jsem blázen já a nebo vy.
Když mě někdo napadne - automaticky bych to řešila s policií.
No, přijde mi to celé nějaké uhozené. V první řadě proč družstvo tedy neřeší jeho chování v domě - pokud je to pravda? Jak všichni víte že to dělá on… Jen jestli to nebude trochu jinak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 00:18
@MarketaC4 píše:
Tak buď jsem blázen já a nebo vy.
Když mě někdo napadne - automaticky bych to řešila s policií.
No, přijde mi to celé nějaké uhozené. V první řadě proč družstvo tedy neřeší jeho chování v domě - pokud je to pravda? Jak všichni víte že to dělá on… Jen jestli to nebude trochu jinak :nevim:

oni to řešili na začátku, jenže se ho tedka bojí… už mě ani nedali vědět, protože se bojí, že v tom budu stourat a dávají hlavy do písku…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 00:26
  • Citovat
  • Nahlásit
18245
9.1.21 00:30
@Anonymní píše:
jestli ti to přijde vtipný, tak se směj, ale směješ se max svojí hlouposti!

Jasně píšu, že nikdo neví, že to byl on…nebyla jsem u toho, ale je snad jasné, že 1+1 jsou 2…a že to policie řešila s družstvem, ale né s ním.

Upřímně at se to stane tobě a pak se uvidí. Já se ptám jak zcela legálně ho někde udat. To mě nikdo neporadil…

1.jasně jsem ti napsala, kam máš jít
2.nesmála jsem, opravdu nevím, kde jsi to vyčetla
3. přeješ druhým pěkný věci…
4.opět jsme u toho, že jeho nikdo neviděl, nikdo nemůže tvrdit, že problémy dělá on, ale všem vám to je jasný
5. vychovejte si psa, nikdo není zvědavý, aby ho cizí psi očichávali, nadávala bych taky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2512
9.1.21 00:56

Proc te zajima jeho rozbita schranka? Jeho problem. A nauc dceru pouzivat voditko, z volne pobihajicich psu taky nejsem zrovna nadsena. A snad, kdyz nekdo dostane na budku, tak jde na policii, ne? A 1+1 je v pripade nekterych lidi jasnych 11.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2140
9.1.21 01:07

Nevím jak víš, že neplatí zálohy (zálohy na co - na vodu, na daň…?).
Ty jsi viděla to všechno, co dělal jiným lidem?
Víš kde pracuje? Já jenom, že pár dní zpátky jsem se učila, co hrozí někomu, kdo na černo zaměstnává cizince…a jsou to takový šupy, že to normální člověk neudělá.
Výchoďáci jsou sice hovada, ale jsou vděční za práci u nás a byl by to magor, kdyby si tady dělal průsery.
Nesnáším, když se ke mě hrnou psí smetáci, byť nekoušou a chtějí si mě očichat.. já je teda nenakopávám, ale v duchu si myslím něco o pitomých kundolízkách.
Pokud chceš, můžeš ho udat na cizineckou policii, ale prve si 10× ověř (ne od sousedských drbů), že tu je fakt nelegálně.. protože jinak to budeš mít ještě horší.
Jo a návnady s jeden u nás na Šumpersku jedou ve velkým, je daný TO na neznámého pachatele. To můžete udělat taky. Ale prevence je hlídat, aby pes venku nic nežral. To při venčení před barákem není problém, u nás to hází přes ploty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat