Jak zařídit, aby si vás chtěl muž udržet?

14.3.17 06:47

Jak udělat, aby si vás chtěl muž udržet

Holky, někde jsem četla článek Jak si udržet muže. Prý je to špatně. Tak se tedy ptám, jak to děláte, aby si muž chtěl udržet vás. Jsme spolu 10 let. Máme 4 letou a roční dceru. Někdy mi přijde, že se muž nudí. Někdy si říkám - ale to je v mé hlavě, že by si chtěl užít. Jak to děláte, aby si vás chtěl udržet, aby vztah nezevšedněl. Přijde mě, že čím víc se snažím… Sex je každý den, snažím se, aby byl různorodý, ale nevím jestli to stačí. V posteli ok, jinak mi přijde vše jako rutina. Jak je možné, že si myslíte, že je vše ok, a pak po letech si třeba najde jinou. Kde je chyba? Jak tomu předcházet, aby ho nějaká nezblbla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2148
14.3.17 06:53

To nevim, asi cvicit starat se o svuj vzhled. Na vzhled chlapy leti :) kamoska je takova divocejsi nez ja, je starsi rada se bavi a chodi na diskoteky a myslim ze diky tomu si ji jeji chlap tak nejak predchazi aby mu nezdrhla proste si ji snazi udrzet :-D nevim, asi nedat chlapovi pocit ze te ma jistou, chapes… sex kazdy den je fajn ale nevim jestli to je ta spravna cesta k tomu na co se ptas :nevim: a kdyz o sebe budes pecovat, budes cvicit, on se pak na tebe i tak vykasle tak aspon mas vetsi sanci si najit noveho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6376
14.3.17 06:58

Řekla bych, že nejdůležitější je mít sama sebe ráda a v rámci možností se o sebe dobře starat a rozvíjet se. Třeba nějaký jazykový kurz, nebo výtvarný, podle toho co by vás bavilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
14.3.17 06:58

Tak především smysl pro stejný humor a společný zážitky!! a být sobě nejlepšíma kámošema. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60953
14.3.17 06:59

@Natali1325 nepřizpůsobuju se mu na 100%, prostě ho občas v něčem odmítnu.. aby to nebral vše jako samozřejmost :think: sex každý den? to si nějak nedovedu představit.. hele, vztah není o sexu (pokud na něm není stavěnej)… nedělám nic extra, jsem jaká jsem, když chlap potřebuje, věnuju mu pozornost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.3.17 07:05

No právě. Já se už tak přehnaně snažím, že mě to ničí. Jsem taková ta hodná holka, ale muži prý milují potvory. Jak být takovou tou správnou potvorou, která si ho dokáže udržet, omotat. Vím, že muž je lovec, že se mu nemám dělat jistou. Ale on si stejně myslí, že se dvěma dětma bych ho neopustila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14618
14.3.17 07:06

Především nečíst nesmyslné texty jako 10. rad jak (cokoliv) muže. Nerochnit se v úzkostech a pocitech viny, nehnat se za tím, že musíte to, to, to a to, protože jinak nejste dost dobrá a nezasloužíte si lásku.

Spíše než na hledání kouzelného ovládání na muže (neexistuje) hledejte sebe samu, pocit že jste tím kým chcete být, že máte ráda sama sebe a že s muže jste proto, že spolu chcete být a je vám spolu dobře.

čím víc z vlastní nejistoty a paniky budete tlačit na toho druhého, tím je větší protitlak bude vyvíjet on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7629
14.3.17 07:06

To neni jen ruznorody denodenni sex..co vymyslis za 5 let? Ja si myslim, ze to je o zene i muzi- jak se stara o sebe, o rodinny krb, o mentalni potravu, ma sve zajmy a umi komunikovat v pripade problemu. Od pohodove zeny se kterou si ma chlap porad co rict muzi neodchazeji. Coz ovsem musi fungovat i na strane partnera. Svazek je risk- sance, ze to nevyjde je tu kdykoli, ale da se zmensit prave tim psanym vyse :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60953
14.3.17 07:11
@Natali1325 píše:
No právě. Já se už tak přehnaně snažím, že mě to ničí. Jsem taková ta hodná holka, ale muži prý milují potvory. Jak být takovou tou správnou potvorou, která si ho dokáže udržet, omotat. Vím, že muž je lovec, že se mu nemám dělat jistou. Ale on si stejně myslí, že se dvěma dětma bych ho neopustila.

tak to nedělej.. sis na sebe akorát upletla bič.. proč děláš věci, které dělat nechceš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5625
14.3.17 07:12

Myslím, že je to, jak píše @martina.se Být 100% sama sebou, mít se ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23228
14.3.17 07:14

Nudí se ti manžel? Tak má málo práce. Když bude mít pořád co dělat, nebude mít na nudu čas ani pomyšlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5625
14.3.17 07:16
@hanka.br. píše:
Nudí se ti manžel? Tak má málo práce. Když bude mít pořád co dělat, nebude mít na nudu čas ani pomyšlení.

Na to taky něco bude :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
14.3.17 07:18
@Natali1325 píše:

Pokud jsi od přírody hodna holka, tak potvorou proste nebudeš. Ale tvůj muž si vzal tebe ;) a ono to, ze muž je lovec je sice hezká věc, ale třeba můj manžel se rad vrací do rodinného tepla a pohody. Ma toho za cely den plné zuby z práce a poslední co potřebuje jsou nějaké pitome hry doma. Takže se do ničeho netlac. Jo a k tomu sexu - milovala bych se s nim, když by byla chuť oboustranná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3227
14.3.17 07:18

Hlavne musis byt spokojena sama se sebou, povidat si, delat spolecne i jine veci, nez jen sex. Vytvaret doma pohodu, aby se muz domů rad vracel. Tim nemyslim za kazdou cenu, ale obecně nevybafnout na neho hned ve dverich co vsechno zlyho se za den stalo.
Slepe plnění vsech jeho potreb a tužeb je k nicemu, člověk se taky musi na neco těšit a snazit se. Jinak si pak veci neváží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6376
14.3.17 07:19

Ještě mě napadla rada mojí babičky, muž se potřebuje cítit být potřebným, takže mu přenechte nějakou práci o domácnost, že už jí nezvládáte a potřebujete pomoct.
A ještě jedna rada od babičky, ale ta je v případě už stávajícího svazku trochu zbytečná, a to, že jít so svazku z čisté velké lásky je blbost, láska je slepá, žena by pro svoje štěstí a pro štěstí rodiny měla milovat a vážit si svého muže rozumem ne srdcem, protože srdce nás často pošle do náruče hezkého budižkničemovi. Ale muž by měl ženu milovat celým srdcem. Babičce to vyšlo, vdávala se v 17 a děda jí miloval až do své smrti. A to, ač mám babičku hodně rád, si myslím, že ona nikdy nebyla jednoduchá osobnost se kterou se dá vyjít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...