Jak udělat hezké obočí?

33
31.5.20 14:01

Jak udělat hezké obočí?

Zdravím maminky, jak si děláte obočí, aby vypadalo jak na obrázku? Já mám dlouhé, husté, tmavé obočí a dělám si to strojkem na obočí (protože trhání pinzetou mě setsakramentsky bolí :roll: ) a vždycky to dopadne stejně - zůstanou tam ukouslé chloupky a nevypadá to hezky. Do žádného salonu nebo tak se mi nechce, proto mě zajímá, jak si to děláte doma. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11072
31.5.20 14:06

To na obrázku je podle mě vytetované metodou vláskování. Pokud ne, tak je to jen vystínovamé krásně rostlé obočí.

Příspěvek upraven 31.05.20 v 14:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11502
31.5.20 14:07

Jestli tě to bolí doma, tak bych do salonu fakt nechodila (mně to dělali párkrát jako součást jiného kosmetického ošetření a vždycky mě to bolelo víc než od sebe). Obočí si zaleduj, pak pořádně přimáčkni prstem kořen toho chloupku a vytrhni pinzetou. Když se nebude ta kůže natahovat (protože ji jedním prstem přimáčkneš a ten chloupkem vytrhneš zpod toho prstu), tak to nemůže tak bolet, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
31.5.20 14:20
@Aduš8 píše:
To na obrázku je podle mě vytetované metodou vláskování. Pokud ne, tak je to jen vystínovamé krásně rostlé obočí.Příspěvek upraven 31.05.20 v 14:07

Tohle bude pudrove oboci si myslim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32921
31.5.20 14:21

Taky jsem zatizena na oboci, a tohle co je na obrazku si sama doma podle mne neudelas. Je to navic urcite dodelane nejakou barvou, mozna je to i microblading.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
31.5.20 14:31

No nemusí to být úplně stejné, tam jde spíše o to, že kolem není ani náznak nežádoucího chloupku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5866
31.5.20 14:34

Mě to taky hrozně bolí, ale jednou za 3-4 týdnu jdu prostě ke kosmetičce, za 150Kč to mám i z nabarvením a je to hodně velký rozdíl. A jako jediná jak mi říká kosmetička, tam brečím, tečou mi slzy i z nosu mi teče. Trpím tam, ale je to na cca 10min a výsledek stojí za to. Doma bych to nedala ani omylem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32921
31.5.20 14:39
@neffax píše:
No nemusí to být úplně stejné, tam jde spíše o to, že kolem není ani náznak nežádoucího chloupku

Protoze je to sjednocene a zatazene tou barvou. Taky to tahle mam kdyz to mam cerstve od kosmeticky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
31.5.20 14:39

Tvar doma můžeš udělat voskem, nití nebo pinzetou- všechno bolí, tak buď to překonej nebo budeš mít kousky od strojku.. Jinak to obočí je normálně vykreslený tužkou nebo stínama..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.20 14:40

@neffax Já to takhle mám po vosku. Bolí to, ale je to rychlé, takže to jde vydržet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7596
31.5.20 14:45

Takovéhle ho mám po dokreslení tužkou nebo stíny. Popř tetování.. Ještě jsem neviděla nikoho kdo má takové přírodní oboci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47346
31.5.20 14:52
@neffax píše:

Kdyz si to čerstvě vytrhas, taky nebudeš mit ani náznak :lol: lepší nekde u okna třeba, je to tam líp vidět.. Ale hodně záleží jaký máš od prirody obočí, mně by to třeba ani neslo..
Ale to, že se to bolí.. Netrhas to moc pomalu? Kdyz preci chytnes chloupek a rychle skubnes tak to skoro neboli.. Kdyz to děláš pomalu boli to dost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33819
31.5.20 14:54
@neffax píše:
Zdravím maminky, jak si děláte obočí, aby vypadalo jak na obrázku?

Platím za to rusky hovořící slečně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18476
31.5.20 14:57

To na obrázku je dokreslene gelem nebo stínem, je tam stopro i korektor na uhlazeny tvar a photoshop

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17122
31.5.20 14:59

@neffax Me trhani oboci taky boli. Cim nize k oku, tim vetsi bolest :,( Jenze bez upravy bych vypadala jako Breznev 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat