Jak udělat manželovi radost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.04.18 19:43
Jak udělat manželovi radost

Ahoj holky, mam otázku, jak potěšit manžela, udělat mu pomyšlení, nebo prostě nějak zpříjemnit večer. Máte nejaky tip, co vam na nej zaručeně zabere? Ten můj je v poslední době dost takový jakoby ve své bublinee a strašně těžko se mi k němu přibližuje. Normální veci spolu vyřešíme v pohodě, planujem spolecnou dovolenou atd, ale co se týče nejake intimity, nebo jen společně strávené chvilky o samotě, tak to je katastrofa. neustale mi utíká Dekuji za rady.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 02.04.18 19:47

Posli ho aspkn na tyden na chlapskou dovolenou bez Zebe a deti a vseho kolem vasi domacnosti, at si da voraz a odpocine si.

histep
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 02.04.18 19:48

Nedavno jsem cetla zakladni rady jak udelat chlapa stastneho:

• dej mu
  • dej mu najist
  • dej mu pokoj

Sice to ma byt radoby vtipne, ale ve sve podstate to ma hodne do sebe… :think:

sebel
Kecalka 271 příspěvků 02.04.18 19:51

Nějaká masáž, treba, nebo kup listky na fotbal, hokej, nebo co ma rad :) nebo tak neco, a nebo by to chtelo zjistit od kdy se jeho chovani zmenilo a co za to muze…a promluvit si o tom.. co nejaka nevera? nebo nema prachy, práci, nejaký problémy v práci a tak…

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 02.04.18 20:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam otázku, jak potěšit manžela, udělat mu pomyšlení, nebo prostě nějak zpříjemnit večer. Máte nejaky tip, co vam na nej zaručeně zabere? Ten můj je v poslední době dost takový jakoby ve své bublinee a strašně těžko se mi k němu přibližuje. Normální veci spolu vyřešíme v pohodě, planujem spolecnou dovolenou atd, ale co se týče nejake intimity, nebo jen společně strávené chvilky o samotě, tak to je katastrofa. neustale mi utíká Dekuji za rady.

To samý ten můj. Sice jsem mu už řekla svoje tak se to trošku zlepšilo. Je hodný, skvělý táta a pro mě nejlepší přítel, ale nějak se do společného času nehrne. Když jsme byli sami na noc bez dcery a on si šel hrát NHL a někdy ve dvě ráno si vzpomněl, že jsem metr od něj a že pustíme tedy film a za deset minut spal tak už jsem mu řekla svoje. Je to sice teď lepší, ale ne furt takové jak bych si alespoň trošku přála. A víš co mi pomohlo? Než furt do něj hučet a snažit se ho přimět k něčemu společnému tak jsem začala pracovat z domova v něčem co mě baví. Mám plno práce a vytyčený cíl čeho chci dosáhnout a začala jsem plánovat stavbu domu, dělám si propočty co kolik bude stát, co jak bude, navrhla jsem si to v programu a prostě ženu se za svým snem a nějak mi nezbývá čas řešit to, kolik minut jsme spolu strávili. A když už na tu společnou chvilku dojde i když o půlnoci tak místo, abych byla naštvaná, že dcera už tři hodiny spí a mohli jsme dát vanu, večeři a film tak mám dobrou náladu a víc si to užiju. Prostě jsem si našla něco co mě naplňuje a zabaví hlavu a tím pádem nemám čas řešit to jestli jde ve volné chvíli hned za mnou nebo ne. A i on je víc v pohodě když do něj hučím to, že potřebuju předělat web nebo mu vykládám o své vizi toho domu nebo mluvím o novinkách v daném oboru, než abych mu vyčítala jak málo se mi věnuje a nebo proč kouká na fotbal když dcera už spí a můžeme spolu koukat na televizi a že se mi vůbec nevěnuje.

Paní Colombová
Kecalka 193 příspěvků 02.04.18 20:56
@histep píše:
Nedavno jsem cetla zakladni rady jak udelat chlapa stastneho:
  • dej mu
  • dej mu najist
  • dej mu pokoj
Sice to ma byt radoby vtipne, ale ve sve podstate to ma hodne do sebe… :think:
:P :potlesk:

Borůvka1990
Kelišová 5184 příspěvků 02.04.18 21:20

Vykouřit, spolknout, dát mu oblíbené jídlo a zdekovat se :palec:

Venetia
Vesmírná mluvilka 30595 příspěvků 02.04.18 21:35
@Borůvka1990 píše:
Vykouřit, spolknout, dát mu oblíbené jídlo a zdekovat se :palec:
:palec:

Borůvka1990
Kelišová 5184 příspěvků 02.04.18 22:16
@Venetia píše: :palec:
:mavam:

histep
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 02.04.18 23:07
@Borůvka1990 píše:
Vykouřit, spolknout, dát mu oblíbené jídlo a zdekovat se :palec:

Jinymi slovy to same :mrgreen: :palec:

vejilka
Závislačka 4168 příspěvků 02.04.18 23:40

Na mého platí udělat mu jeho nej jídlo. Jinak souhlas @Borůvka1990

Anonymní  03.04.18 11:15

Mne třeba potěší když mi moje žena nabídne tu vzácnější dírku. Když si přede mne klekne a chlípně prosí o to, abych si ji vzal podle svých představ. K tomu mne svádí svými překrásnými chodidly a v ten moment vím že si ji můžu vzít tak jak chci já a ona musí být poslušná a ona musí podržet. Ale je to spíš její taková hra kdy ona hodně provokuje. :palec:

Borůvka1990
Kelišová 5184 příspěvků 03.04.18 23:44
@histep píše:
Jinymi slovy to same :mrgreen: :palec:
@vejilka píše:
Na mého platí udělat mu jeho nej jídlo. Jinak souhlas @Borůvka1990

Přesně tak holky :lol: Můj dnes spinká jako miminko :lol: Před spaním mi řekl, že zítra nakoupí, vyzvedne děti ze školky a uklidí, než přijedu odpoledne domů :lol: Stejně jako dneska :lol: Jó, spokojenej chlap se pozná :P

Anonymní  04.04.18 18:37
@Borůvka1990 píše:
Přesně tak holky :lol: Můj dnes spinká jako miminko :lol: Před spaním mi řekl, že zítra nakoupí, vyzvedne děti ze školky a uklidí, než přijedu odpoledne domů :lol: Stejně jako dneska :lol: Jó, spokojenej chlap se pozná :P

A má něco opravdu rád v posteli a víš že mu tím uděláš obrovskou radost? Ten můj jo, ale moc se mi do toho nechce. :lol:

Borůvka1990
Kelišová 5184 příspěvků 05.04.18 11:38
@Anonymní píše:
A má něco opravdu rád v posteli a víš že mu tím uděláš obrovskou radost? Ten můj jo, ale moc se mi do toho nechce. :lol:

Vím a dělám co na očích vidím :lol: Zábrany nemám :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Foru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama