Jak udělat okénko do pláštěnky na kočárek?

884
25.2.20 12:05

Jak udělat okénko do pláštěnky na kočárek?

Prosím poradíte, jak udělat okénko do pláštěnky na hluboký kočárek, aby se to netrhalo? Mám starší Gesslein F6 s origo pláštěnkou, která perfektně sedí, ale nemá okénko. Univerzál pláštěnka z DM na tom kočáru nesedí a leze, tak bych využila tu originální, ale potřebuju, aby šel do kočárku vzduch :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1671
25.2.20 12:25
@Gama píše:
Prosím poradíte, jak udělat okénko do pláštěnky na hluboký kočárek, aby se to netrhalo? Mám starší Gesslein F6 s origo pláštěnkou, která perfektně sedí, ale nemá okénko. Univerzál pláštěnka z DM na tom kočáru nesedí a leze, tak bych využila tu originální, ale potřebuju, aby šel do kočárku vzduch :)

To je špatná pláštěnka jako díru udělat můžeš ale to se začne trhat a navíc to nebude hezký vypadat. Já objednávala z Aliexpress a je lepší než originál. Teď ti to nedoporučuji vzhled k nemoci co tam mají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
25.2.20 12:27

@rena621 jakože ji nakašlou do obálky koronu? :mrgreen:
nebo, že nemají lidi…
mě už ted dvakrát vraceli peníze, že nemají kdo by mi to poslal :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
25.2.20 12:33
@smurfka píše:
@rena621 jakože ji nakašlou do obálky koronu? :mrgreen:
nebo, že nemají lidi…
mě už ted dvakrát vraceli peníze, že nemají kdo by mi to poslal :?
:lol: to ne, ale nevím jestli jsi zaregistrovala že balíky z Číny zadrželi a prebalili do nového obalů. Nevím přesně proč to bylo ale lepší možná teď neobjednavat. :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
25.2.20 12:37

@rena621 no nevím k čemu to je..
to přebalují v olačkách? nebo v těch spešl oblecích? jestli ne, tak je to stejně k ničemu..
navíc ten vir vydrží živý na vzduchu 2h..to se ztratí někde nad rakouskem v letadle ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
25.2.20 12:40
@smurfka píše:
@rena621 no nevím k čemu to je..
to přebalují v olačkách? nebo v těch spešl oblecích? jestli ne, tak je to stejně k ničemu..
navíc ten vir vydrží živý na vzduchu 2h..to se ztratí někde nad rakouskem v letadle ne :mrgreen:

Mě to taký přišlo sci-fi nedávno to bylo ve zprávách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
25.2.20 12:44

@rena621 hmm tak aspoň vím, proč ještě nemám zboží..od začátku prosince :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
25.2.20 12:48
@smurfka píše:
@rena621 hmm tak aspoň vím, proč ještě nemám zboží..od začátku prosince :roll:

Dá se určitě zjistit kde se nachází musís napsat prodejci. Typuji někde v centrále všech balíku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
25.2.20 12:49

@rena621 tak ono i normálně bez korony to trčí vždy měsíc v Praze..tvl z Číny to tu je za týden a pak to je měsíc v Praze…už by měli tu čp fakt zrušit.. :zed: :pocitac: kdyby čína věděla proč polovině lidí vrací peníze, protože jim to nedošlo ve lhůtě, tak by možná přijeli a postavili si vlastní poštu jen na ali v česku.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
25.2.20 12:50
@Gama píše:
Prosím poradíte, jak udělat okénko do pláštěnky na hluboký kočárek, aby se to netrhalo? Mám starší Gesslein F6 s origo pláštěnkou, která perfektně sedí, ale nemá okénko. Univerzál pláštěnka z DM na tom kočáru nesedí a leze, tak bych využila tu originální, ale potřebuju, aby šel do kočárku vzduch :)

Jinak mě napadlo nemáš kamarádku co už kočár nepotřebuje zkusit jestli nebude lepší pláštěnka. Pak by si ji vrátila až korbu nebudeš potřebovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
25.2.20 12:55
@smurfka píše:
@rena621 tak ono i normálně bez korony to trčí vždy měsíc v Praze..tvl z Číny to tu je za týden a pak to je měsíc v Praze…už by měli tu čp fakt zrušit.. :zed: :pocitac: kdyby čína věděla proč polovině lidí vrací peníze, protože jim to nedošlo ve lhůtě, tak by možná přijeli a postavili si vlastní poštu jen na ali v česku.. :zed:

Praha a pošta je katastrofa do toho zásilka ze zahraničí. i z sk trvá doruceni měsíc :zed: kamarádka se tak nemohla dočkat dárků na Vánoce.

Příspěvek upraven 25.02.20 v 12:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3445
25.2.20 12:57

Já bych tam prostě vystrihla díru a necim obsila. To půjde i v ruce. A je krásný, jak se diskuze o pláštěnce dokáže přeměnit na diskuzi o aktuální apokalypse…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
25.2.20 13:01
@chaela píše:
Já bych tam prostě vystrihla díru a necim obsila. To půjde i v ruce. A je krásný, jak se diskuze o pláštěnce dokáže přeměnit na diskuzi o aktuální apokalypse…

Gumu obsit? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
25.2.20 13:02
@chaela píše:

jak to chceš obšít? když tam uděláš díry, tak se to bude trhat..
asi bych spíš použila tu nesedící pláštěnku, do té co sedí udělala díru, z té nesedící vystřihla ( přehoz přes tu díru ) a nalepila kolem dokola sucháč a přilepovala..sucháč by na té pláštěnce držet mohl :think: myslím přilepený - ne našitý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3445
25.2.20 13:19

@smurfka no proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že… Jak se asi dělají ty okýnka v plastenkach? Já je mám teda normálně obsity černou látkou. A to jich mám hned několik. Ale samozřejmě si to klidně zakladatelka může udělat dle tvého návodu nebo jakkoliv jinak, jen jsem napsala, jak bych to udělala já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama