Jak udělat porcelánovou pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monicák
Kecalka 196 příspěvků 05.11.14 08:36
jak udělat porcelánovou plet

Ahoj holky, nevíte, jak se namalovat, aby člověk měl takovou tu pěknou porcelánovou plet, jak vidím v televizi? strašně se mi to líbí a neumím se tak nalíčit, neví někdo nějaký fígl?

Reakce:
Teruu
Kelišová 5311 příspěvků 05.11.14 08:58
@monicák píše:
Ahoj holky, nevíte, jak se namalovat, aby člověk měl takovou tu pěknou porcelánovou plet, jak vidím v televizi? strašně se mi to líbí a neumím se tak nalíčit, neví někdo nějaký fígl?

pošli fotku, jak by sis to představovala :-) poradím Ti

monicák
Kecalka 196 příspěvků 05.11.14 09:36

Hledám nějakou fotku, ale nemůžu jak naschvál žádnou najít zrovna, kolikrát takovou plet mají herečky, modelky atd, nevím, jak to nalíčit, zkusím ještě nějakou fotku vyhledat.

Teruu
Kelišová 5311 příspěvků 05.11.14 09:38

@monicák no musíš počítat s tím, že ty to maj upravene graficky :) ale na pěknou plet staci kvalitní makeup, konturování a hlavně pozžít rozjasnovac. mrkni na youtubko tam je hodne vide jak se naličit

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 05.11.14 11:04

Centrimetr makeupu, hodne presvetlit a lehce rozostrit. myslim, ze kdybys ty herecky videla nazivo, tak by ses docela divila.

Peczka
Nováček 05.11.14 11:07

Tak u fotek, to je úpravou a jestli myslíš třeba TV, tak to chce asi hodně praxe toho docílit. Já takhle krásně byla namalovaná jen na svatbu :lol: A je fakt, že kosmetičky mají kvalitní věci a umí namíchat různé tony make-upů atd.
Taky se takhle nedokážu namalovat a hlavně na to nemám po ránu čas :) Ale jestli tu někdo napíše postup, tak budu ráda. Aspon na oslavách, ať vypadám lépe :D

monicák
Kecalka 196 příspěvků 05.11.14 11:13

Holky a jakej rozjasnovač na plet?

Loo
Povídálka 18 příspěvků 05.11.14 13:20

No v drogerce jsem ještě nikdy neviděla žádný pěkný rozjasňovač (i když docela ucházející je ten od Dermacol). Za mě je nejlepší High beam od Benefitu, je to vyšší investice ale vydrží věčně :)

monicák
Kecalka 196 příspěvků 05.11.14 17:19

@Loo prosím, kde si ho na netu ten rozjasnovač můžu koupit? nemůžu ho nikde najít na prodej, díky a kolik stojí?

Teruu
Kelišová 5311 příspěvků 05.11.14 18:18
@Loo píše:
No v drogerce jsem ještě nikdy neviděla žádný pěkný rozjasňovač (i když docela ucházející je ten od Dermacol). Za mě je nejlepší High beam od Benefitu, je to vyšší investice ale vydrží věčně :)

ten je v pohodě :-) skvělej je od Inglotu, mají ho přímo na svých stránkách

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >