Jak na svatbu?

Anonymní
1.6.21 16:38

Jak udelat tuto svatbu

Prosim anonym kvuli financim. Uz trikrat jsme presouvali kvuli korone datum svatby, ted to snad vypada ze to koncem srpna klapne bez omezeni, ale meli jsme vybrane misto, zaplaceny rezervacni poplatek, vse na jednom miste, vyrizeno vse okolo. ALE misto zmenilo majitele a ten si strasne napalil ceny a jen za pronajem a jidlo by jsme dali cely rozpocet. Tak jsme nasli misto v prirode, ale ja mam uz temer dva roky koupene vysnene princeznovske saty, ktere se jaksi nehodi na misto, kde budeme mit oslavu, kde se bude tocit prase a vicemene budeme venku. Tak premyslime jak to na posledni chvili udelat, jestli se vysnenych satu vzdat a pujcit si nejake min princeznovske a nebo je tu moznost mit obed cca 20minut od mista v luxusni restauraci a pak prejezd a na miste se prevleknout a rozkrojit dprt a zahajit zabavu. Ty moje saty by na tom miste vypadaly hrozne kycovite. Ale take mam blbou zkusenost s prejezdy, ze to zbytecne zkrati ten den. A bude nas okolo 90. Tak si jdu tu pro nejakou radu. Jinak na obrad mame flexibilniho oddavajiciho, co by nas oddal bud v te restauraci v sale a nebo primo v prirode, kam ja si odmitam vzit ty krasne moje saty, protoze hoste si vezmou pohodlne obleceni a my s zenichem budeme jak figurky na dortu :D a fotky jak pest na oko :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21497
1.6.21 16:44

Tak si kup jiné šaty. Nějaké menší, třeba ve stylu boho :nevim: my to teď plánujeme taky, mame obřad venku a pak se jede do restaurace/ sálu. Tam bude hostina a oslava. Já bych se při te venkovní svatbě bala počasí, to fakt musí byt krásně, aby se dalo venku trdlovat s grilem a v bílých šatech. Přejezd mi nevadi, zas neplanuju hostinu/ oslavu na 2 hodky, aby někomu par minut přejezd zkrátil nějak výrazně slavení :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12438
1.6.21 16:59
@Anonymní píše:
Prosim anonym kvuli financim. Uz trikrat jsme presouvali kvuli korone datum svatby, ted to snad vypada ze to koncem srpna klapne bez omezeni, ale meli jsme vybrane misto, zaplaceny rezervacni poplatek, vse na jednom miste, vyrizeno vse okolo. ALE misto zmenilo majitele a ten si strasne napalil ceny a jen za pronajem a jidlo by jsme dali cely rozpocet. Tak jsme nasli misto v prirode, ale ja mam uz temer dva roky koupene vysnene princeznovske saty, ktere se jaksi nehodi na misto, kde budeme mit oslavu, kde se bude tocit prase a vicemene budeme venku. Tak premyslime jak to na posledni chvili udelat, jestli se vysnenych satu vzdat a pujcit si nejake min princeznovske a nebo je tu moznost mit obed cca 20minut od mista v luxusni restauraci a pak prejezd a na miste se prevleknout a rozkrojit dprt a zahajit zabavu. Ty moje saty by na tom miste vypadaly hrozne kycovite. Ale take mam blbou zkusenost s prejezdy, ze to zbytecne zkrati ten den. A bude nas okolo 90. Tak si jdu tu pro nejakou radu. Jinak na obrad mame flexibilniho oddavajiciho, co by nas oddal bud v te restauraci v sale a nebo primo v prirode, kam ja si odmitam vzit ty krasne moje saty, protoze hoste si vezmou pohodlne obleceni a my s zenichem budeme jak figurky na dortu :D a fotky jak pest na oko :nevim:

Hlavně mít variantu pro ošklivé počasí. Na konci srpna už večer bývá chladno i se dříve stmívá. Pamatuji si na svatbu sestry, kterou měla v srpnu a prolil celý den. Být to venku, tak to byla divočina. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4918
1.6.21 17:49

Zlato, svých vysněných šatů bych se Nevzdala a jela se fotit na hodinku klidně někam úplně jinam.. páč vdáváš se je jen jednou (většinou) a nevzdávej se svého snu..

já v těch svých vysněných dlouhých taky v noci zvládla i prase… :oops: majitelce salonu jsem pak dovezla asi 50kg hroznů od táty z vinohradu jako omluvu (byla ráda, páč na koláčky už mají alergii :mrgreen: ) a navíc to bylo na sev. moravě, kde víno fakt nezraje…) :lol:
vše jde vymyslet, jen si s tím pohraj.. a úplný garáž-party bych ze svatby fakt nedělala ;)

Příspěvek upraven 02.06.21 v 04:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
1.6.21 17:50

Podle toho jak ty šaty popisuješ, tak musí být hrozně kýčovitý nebo nevim :lol: obřad v přírodě rozhodně bude vypadat líp jak v restauraci a nevím co máte za hosty, ale já určitý dresscode dodržuji vždycky, takže v šatech a lodičkách bych šla jak na zámek tak na zahradu a pak se maximálně večer převlíkla.
Ale jestli máš s těma šatama opravdu problém, tak je prostě vyměň, není nic jednoduššího

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3962
1.6.21 18:07

Nechceš hodit fotku těch šatu sem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1464
1.6.21 18:24

Vysnenych a navic koupenych satu bych se nevzdala. Porad jen resit, jestli se to hodi k tomu, kdo co na to rekne… Svatba je tvuj den. Uzij si ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
1.6.21 18:30

Šaty si nech, viděla jsem fotky nevěst na louce v princeznovském a bylo to krásné. Někdo přede mnou má pravdu, že hostě taky budou dodržovat společenské oblečení apod. Stejně venku bude běžně posekaná tráva, ne? Nebude někde uprostřed pole?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 18:39

@Lizzie001 je to takova chatova osada s hospudkou, kde si pri ceste daji cyklisti, chodci pivko. Je tam takovy travnaty placek, kde by nam postavili i prirosni slavobranu, ale proste ty saty mi do toho prostredi nesedi :,( a jak znam nase hosty tak se po obede nahrnou ven, prevleknou se do dzinsu a pohoda na trave. Proste uz i to opekani prasete mi evokuje spise narozky nez svatbu :( je to uplne jine nez jsem si vysnila.

• Citovat
  • Nahlásit
217
1.6.21 18:44
@Anonymní píše:
@Lizzie001 je to takova chatova osada s hospudkou, kde si pri ceste daji cyklisti, chodci pivko. Je tam takovy travnaty placek, kde by nam postavili i prirosni slavobranu, ale proste ty saty mi do toho prostredi nesedi :,( a jak znam nase hosty tak se po obede nahrnou ven, prevleknou se do dzinsu a pohoda na trave. Proste uz i to opekani prasete mi evokuje spise narozky nez svatbu :( je to uplne jine nez jsem si vysnila.

Jo takhle… Já tě chápu. Řekla bych, že prase je na svatbu dobré, ale jako večerní raut. Podle šatů předpokládám, že jsi chtěla elegantní svatbu? A co to dozdobit nějak, aby ta hospoda vypadala? Udělat tam kromě prasete ještě nějaký sladký stůl? A dát tam hodně květin? U Prahy je samosběr, to by nemuselo být drahé.. nebo prostě k pozvánkám připsat, že šaty a košile jsou nutné. :think: Osobně kdybych měla pozvánku na takovou svatbu, tak si vezmu šaty do půli lýtek, nějaké barevné. Přítele bych navlékla do kalhot od obleku a košile.
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
1.6.21 18:48
@Anonymní píše:

A nechat si šaty na obřad a foceni a pak se prevlict do jiných? Zas kdyz jsou vysněné a koupené, tak je to Škoda. Já mám taky princeznovske šaty, půjdu se fotit, budem mít obřad, dam si v tom jídlo a nějaký tanec a pak se jdu prevlict do něčeho méně objemneho :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4918
1.6.21 19:08
@Anonymní píše:

NO
já taky
proto jsme s mažnželem udělali KOMPROMIS
DOPOLEDNE BYL ZÁMEK, FOCENÍ, ŠATIČKY, SLAVNOSTNÍ OBĚD..
a pak už jsem se nechala dovézt na sprostou zahradní grilovačku :-)
do rána.. s kytáárama
a na co si myslíš, že se vzpomíná, na kterou tu část?? :-D
udělej kompromis čeká tě to celý život.. (jestli teda nemáš v plánu hned rozvod)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
1.6.21 19:24

Ty vysněné šaty si vem na obřad a focení, pak se převlíkni do nějakých méně načančaných. I slavnostní šaty v přírodě jsem viděla a bylo to pěkné, jen je potřeba tomu přizpůsobit výzdobu - tu slavobránu atd. Ale pokud tě trápí že to není jak sis vysnila tak to ještě přehodnoťte, jestli by nebylo nějaké lepší místo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12438
1.6.21 19:34
@Anonymní píše:
Prosim anonym kvuli financim. Uz trikrat jsme presouvali kvuli korone datum svatby, ted to snad vypada ze to koncem srpna klapne bez omezeni, ale meli jsme vybrane misto, zaplaceny rezervacni poplatek, vse na jednom miste, vyrizeno vse okolo. ALE misto zmenilo majitele a ten si strasne napalil ceny a jen za pronajem a jidlo by jsme dali cely rozpocet. Tak jsme nasli misto v prirode, ale ja mam uz temer dva roky koupene vysnene princeznovske saty, ktere se jaksi nehodi na misto, kde budeme mit oslavu, kde se bude tocit prase a vicemene budeme venku. Tak premyslime jak to na posledni chvili udelat, jestli se vysnenych satu vzdat a pujcit si nejake min princeznovske a nebo je tu moznost mit obed cca 20minut od mista v luxusni restauraci a pak prejezd a na miste se prevleknout a rozkrojit dprt a zahajit zabavu. Ty moje saty by na tom miste vypadaly hrozne kycovite. Ale take mam blbou zkusenost s prejezdy, ze to zbytecne zkrati ten den. A bude nas okolo 90. Tak si jdu tu pro nejakou radu. Jinak na obrad mame flexibilniho oddavajiciho, co by nas oddal bud v te restauraci v sale a nebo primo v prirode, kam ja si odmitam vzit ty krasne moje saty, protoze hoste si vezmou pohodlne obleceni a my s zenichem budeme jak figurky na dortu :D a fotky jak pest na oko :nevim:

Ještě mě napadlo, když to tak čtu. Budete mít hodně hostů a kdybyste místo darů si přáli peníze, tak by Vám to mohlo zaplatit tu zbývající potřebnou část na svatbu a měli byste svatbu, kterou jste chtěli bez kompromisů. :nevim: Šaty máš už koupené, jídlo a na pronájem máte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
1.6.21 20:29

Souhlasim s ostatnima, ty vysneny saty si musis vzit, jinak ti to bude strasne lito. Treba jenom na obrad a foceni a pak se prevlikni do nejakych lehcich bilych, ne tak formalnich. To je dobry i z praktickych duvodu. Na nasi svatbu jsem mela jenom vysneny princeznovsky (chtela jsem si je co nejvic uzit) a v devet vecer jsem uz mela dojem, ze za sebou tahnu 20 kilo mokrych rucniku a nadavala jsem si, ze jsem si nejaky ty populnocky neporidila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat