Jak udržet manželství a vrátit respekt do vztahu, lze to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 09:55
jak udržet manželství a vrátit respekt do vztahu, lze to?

Dobrý den,

mám toho na srdci možná víc, snad to bude srozumitelné, budu se snažit o nestranný pohled, jde-li to, vím, že chyba je na obou stranách..

Byli jsme takový ten pár, který byl zezačátku hrozně zamilovaný, stěhování po 9 m, ani jeden nemel do té doby nějaký vážnější vztah, zkušenosti, nejsme nejak mladí, jen prostě ani jeden nezažil do té doby vztah na x let, max x měsíců a spíš nezávazné randění, hodně volného času a prostě zábava..
Milovali jsme se hodně, neudělali bez sebe krok, chtěli být jen spolu, všude spolu chodili, omezili jsme kontakt s přáteli, neměli jsme potřebu, vše jsme dělali jen my dva..tím jsme se od lidí ale i trochu izolovali, pak přišlo období stereotypu, takový to, že už se člověku nechtělo pořád vymýšlet nějaké výlety, víno, m večeře, galerie, výlety, muzea, kina, prostě jsme zas začli žít i doma, což muži vyhovovalo, je trochu pecivál a zezačátku se dost přemáhal kvůli mně, pak me mel jistější a už to bylo, stáhnem si film a něco pustíme..no a najednou, jsme byli často doma, mě to trochu frustrovalo, ale chtěla jsme být s ním..pak přišla žádost o ruku a já otěhotněla, v té době už byly první mráčky, ale vše bylo hrozně komplikované, mně umřela mamka a pár měsíců na to táta mrtvice..manžel mě podržel, i když dle me ne zas tolik..na druhou stranu, je mladší o 5 let, v té době 26 let mu bylo, dva dny po pohřbu šel třeba na pivo s kámošem, i když jsme chtěla aby byl se mnou, řekl jen, musíš si to prožít a odešel..necitli­vé..pak to uznal, to je u nej pořád, učí se chybami, časem to uzná, ale člověku to ublíží a došla jsme to fáze, že už nechci jen čekat až mu zas něco dojde..

No přeskočím, máme 2,5 leté dítě, odstěhovali jsme se jinam, prošli pár peripetiemi, manželova firma šla do insolvence v době, kdy se narodila dcera, my bez příjmu, stres a nervy, manžel laxní, dost v těhle vecech spoléhá na rodiče, že když je nejhůř pomohou, což je fajn, ale primárně to má řešit on, jako našel si brigády a hledal nový job, ale upřímně, mohl se snažit víc, brigády v té době mel 3× týdne a v době bez příjmu by to chtělo zabrat víc, kdyby aspoň pomohl doma v té době, já v šestinedělí, špatný psychický stav a věčně řvoucí dítě, nespací..vyčerpaná, po x nocí nespaní ráno vstanu a muž chrápe a nevystřídá mě, protože on rána nedává.. 8o

no pak si našel práci, ale finančně jsme furt strádali, měli dluh u rodičů, poslední peníze co jsme měli našetřené padly na nový byt, menší a levnější, a le dalo se to, nebylo to na vyskakování..ale znáte to, počítáte každou korunu..manžel kouří, řeknu, mohl bys to omezit, leze to do penez a on řekne si se zbláznila ne, kouřitz nepřestanu, hlavně, než se malá narodila bylo řečí jak přestane, aspoň nekouří doma, tady v tom bytě je balkon, v tom starém nebyl a vykuřoval z okna a doma mimčo, hrozný hádky..

Na jeho obranu, snažil se, když jsme mu něco řekla, udělal to, posléze mel brigády i k HPP, abychom se měli lépe, jenže hodně utrácí a z penez stejně moc nezbývalo..

No a co me štve, ted jsme v situaci, kdy se skoro nemůžeme vystát, hrozný stereotyp, nikdo nám nehlídá, 2 a půl roku jsme spolu něco prožili cca 3×, vlastně furt doma, přes jaro a léto aspoň výlety, ted přes zimu nic, nicméně i přes léto ho člověk do toho musel dokopávat, z jeho strany žádna aktivita, vždy já a popohánět ho, abysme nevyrazili ve 4 odpo..jít na výlet třeba v 9 ráno? neexistuje, před min 10 nevstáva a to je znČNĚ PROTIVNÝ, NEJRADĚJI BY SPAL MIN DO 12..

hádáme se kvůlůi všemu, např. dcera měl před měsícem 6. nemoc, 3 dny horečky kolem 40, koukala jsem na emimino, co by ji srazilo horečku, chtěla jsme po nem ráno, aby skočil pro ocet, bylo 9, mlá me nechtěla pustit, řekl, až se vyspím dojdu tam, říkám, je 9, malá hicuje, má 40,2 snad ji nenecháš čekat a on na mě vyjel, že jsme si něco přečetla na internetu, nejaké blbosti, dej čípek (nezabral) a nazdar, otočil se a spal, takže me v tom nechal..

že já x nocí probdím, on mel zrovna 5 dní volno, tvrdil, že ho bolí v krku a musí ležet..ok, nastydlý byl, ale přes den neležel hrál hry, já po nevyspalých nocích skákala kolem malé, jako pomohlů, něco udělal, ale ráno když mu řeknu, dej mi 2 hodky, potřebuju trošku spát, ne, on je nemocný, ale do noci hraje pc hry, když by mu bylo zle v 8 zaleze do postelke a spí, ne? jemu je zle, jen když se mu to hodí, to me štve..

nebo se dohodnem, že vezme malou na hřiště, že já uklidím byt, když už je to akutní, no..vezme, ale vyjdou třeba v půl 5 večer! za tmy..a to ho popoháním, jestli s ní teda půjde ajo furt, říkám, že jo, půjdu až uznám já za vhodné a to je se vším..

je fakt, že já jsme též protivná a nekdy hnusné, nekdy jako dnes to začne ještě ráno, dcera zas nespala celou noc, bolelo ji bříško, má průjem, už včera v noci ji nebylo nejlépe, zvracela, taky jsme nespala, dnes vstanu a manžel je doma, má kr týden, včera vyspával do 11, pak fungoval trochu odpo a zas kolem 4 se válel..říkám ráno, vstaneš dnes trochu dřív cca před hodkou, potřebuju jít nakoupit aobed a nechci tahat malou, není ji dobře, jo jdi ji ohlídám, obuju se a kouknu do obýváku a on zas spí na gauči a dcera pokaděná, nehlede, že se ji muže něco stát, leze na linku, kdyby spadla…říkám, tak vstaneš?? jooo furt, ty vole, megera fakt, jsme vzhůru, zachumlá se a s pí dál, nesnesitelné!

no nevstal..tak jsme si objednala košík, ale přivezou ho pozdě a začnu vařit pozde..ok, obj nákup, ale tohle je se vším, když je mi blbě řeknu mu ráno, že si jdu lehnout,. jojo, a slyším řev, vstanu a malá si skřípla prsty do šuplíky a manžel..SPÍ! říkám, proč spí, že měl hlídat a on, že hlídá..tak místo toho abych jednou já ležela leží on a když vstane prohlísíé, sorry, já po ránu nefunfujeu! jak alibistické!

problém je, že jsme na sebe jak psi, poslední době i sprostí a já už mám chut mu nafackovat a nekdy na nem vidím, že i on me, nedá se v tom žít, já ho mám za líného spáče, on me za megeru a hysterku co ho furt prudí..doma v poslední době moc nepomáhá, připravím mu odpady, že jde pryč at je cestou vezme a stejěn je tu nechá, má si ted vyřídit něco na úřadech, stačí tam zajít, ne, vše na psolední chvíli..

jeho věc, ale pak začne plašit a furet chce něco po mne, do kdy tam jsou?? a kd emám ty papíry, připrav mi tohle a ještě si dovolí na mě řvát, protože je v nervu, že to nechal na poslední chvíli! já už na nej kašlu, nevnímám ho a odejdu, at si poradí, pak se mnou nemluví, pre ej to moje vina vše že..

minule jsme měli jet k jeho rodičům na obed, na 12. jedí na čas..půl 12 a on cigárko, sprchu a snídani! že prý se nebude přizpůsobovat ostatním, říkám, jdeme na obed?? a on si ho dejte, já budu jíst dýl a jela jsme sama s dcerou, protože on prostě by do 12 nevyjel a přijel za náma až po 1, takže ani rodinný ibed netrávímke jako rodina a jemu to přijd enormální, nevím, hrozěn se změnil,. já takyx, za mě to není k řivotu tohle, navrhovala sjemi poradnu a on, že jsem si to přečetla na emiminu a vysmál se mi..

ano, já jsme ted ve fázi, že jsme na nej hnusné hned jak vstane, nemůžu ho ani cítit, jsme proto, jít od nej, protože enchci aby v tom dcera vyrůstala, hádáme se už před ní, projdme kolem sebe a strčíme do sebe..on je zas, že rodina za každou cenu, i když to nefunguje, za mě je jen líný na změnu..

já nevím co s tím..kde se to zlomilo, že se takto nesnášíme, on umí být i milý a vím, že me má rád, ale my spolu prostě nevydržíme v jedné místrnosti, asi je to hodně o me, už prostě ho mám natolik dost, že tu atmosféru vyvolám, ale když mu ráno řeknu, kdy má volno v 10, že jdu s malou k zubaři, zda začne vařit obed a on řekne, že jo, ale až popzději, což by byl obed až na 14h..nemám co dát ani dítěti, říkám, tak udelej něco rychlého, já ránio, delám kočkoli, t dceři snídani, dám prát, složím prádlo, jdu nakoupit, oblíknu dceru, jsdu k zubaři a to vše do 10 h a nepřílitnu od zubaře a hned rychl vařit, snad by mohl on, ne?? třeba v půl 11 začít rychlé těstoviny či něco. jojo, udělám..přijedeme od zubaře v po půl 12 a on spí tak už vidím rudě, dám vařit, on si vstane, říám, ohlídej malou, furt mi leze na linku, jdu pověsit prádko, odmýt nádobí a dodělat obed a on si jdu dát sprchu, pak cigárko, pak ji ohlídám, jako můžu to dělat s ní za zadkem, ale proč musím vše já, chci toho tolik?? vážně chci? po sprše a cigáru, si dá obed, já ještě ne, protože jsme u dcery, protože blbne s jídlem, ji hlídám, ona nechce nic jíst, musím to do ní tlačit, hrozný nejedlík, otočím se a s jídlem si jen hraje, sednu k jídlu, pozoruju dceru, zda ji, nechce, uteče od stolu, kouknu vytahává knihy z knihovny, houknu, že to se nedělá, nechý toho, utíká do chodby, chce si hrát z kočkolitem, letím za ní, muž si v klidu jí, dojí, dá si cigárko, říkám, umyj nádobí prosim, jo..sedne k pc a zapne idnes..říkám co to nádobí? jo furt, říkám jo, nemusím hned ne, říkám, nemusíš, ale bylo by fajn aby tu večer už nebylo..když to nechám na nem, je..tak si ho raději umyju sama, já nevim, on si myslí, že ej tohle normáln ía že já se furt za něčím honím a stresuju, kdyby bylo po nem, nic nedělá, uklid, prádlo, nádobí..hlavn, že klídek..odpo jdem po spánku na hřiště, jde teda milostivě s náma, ale mjusím ho popohánět, jinak bysme se vypravili až večer..nekdy už na nej houknu at nechodí, že už jsme ready aon že dělám dusno, tak já oblečená i dcera a on ještě sedí u pc..tak jdem napřed, přijde za náma, sedne na lavičku a čumí do mobilu, pak se trochu rozhýbe..večer, dělám večeři, občas sam od sebe umyje nádobí po ní, par talířků, ne moc..nekdy ani to ne, nekdy ji teda udela..ja si pak hraju s dcerou, on atyk chvilku, pak koupáme, to děláme spolu teda a já jdu uspat, mala usne, vyjdu ven a on u pc já tam sedím a čekám, že třeba chvilku pro sebe, nekdy navrhne film, ale většinou mi řekne, si třebna něco pust, ty hry!! hraje to do rána a ráno je ko..

mám averzi, pardon za román, potřebuji se vypsat!!mám pocit, že každý od života i toho druhého čekáme enco jiného, že jsme si vybrali špatně životního partnbera, nejdeme k sobě, já vím, že všud eje něco, mne ta jeho sobeckost a laxnost už ubíjí!! a vím, že já jeho, ale co s tím, on me má rád, zda já jeho, asi jo, ale ted spíš cítím ty negativa, nechci, aby tím trpěla dcera, snažím se s ním mluvit, ale aby byla atmosféra na rozhovor, musím se přemoct, nic po nem nechtít, usmívat se, vše si udělat sama, pak je v náladě a řekne, že se zmení, vydrží to pár dní a zas..a já už nechci se přizpůsobovat, aby on byl v náladě, kurna..fakt si přijdu, že kdybych byla sama, vyjde to na stejno, jen bud mít klid a ne hádky a ne všude bordel, co kam dá, to tam nechá..

minule chtěl jedno čenrné triko, šel s kámošem vn a umanul si to triko a bylo ve špíne, já černé neprala, moc ho nebylo, ani se nezmínil, že ho chce, má dalších x a jen slyším, hm super, fakt suoper, nevyxpraný to triko, taky bys mohla nekdy vaprat..říkám uýž naštvane si vyper sám, tak snad máš pusu a můžeš říct, chci to triko, já ti myšlenky nečtu, je tam pár kousků černého, tak jsem ho neprala..jojo, super no a je naštvaný..dřív jsme to asi přešla, ted mi to nejde, uráží me to, snad není malej ne?? takový snad dřív nebyl, nebo já už nevim, ale jsme vyhořelá!! kdo ví, třeba on to vidí jinak, že já furt prudím a jsme naštvaná, no jsme, můj pohled je tento..ale co s tím, dá se to zmenit?? když se vytratila tolerance a respekt? já vím, že je to i tím stresem peníze, málo času, málo spanku, málo společných chvil, ale pro me je to už k nežití..chyba na obou stranách a nejsme schopni si vyjít vstříc..

bože to je román, dusím to v sob dlouho, pardon :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9509 příspěvků 25.01.18 10:03

Nedočettla jsem, ale to je ponorka. Nemáš možnost se za týden někam uklidit?

Uživatel je onlinerůžový achát
Závislačka 3608 příspěvků 25.01.18 10:05

Četla jsem jen do půlky… promiň 8o,, další k.okot do e-mim. sbírky, že je línej ok.,, že je línej se postarat o nemocné dítě a dojít koupit ocet i kdyby to nemělo pomoct, dělala bych maximum. A věc zásadní má bordel ve financích a utrací a je to kuřák :poblion:,,, sorry jako, ale samotne by ti bylo líp, na tohodle vzít leda bič a vyhodit ho na dlažbu! :nevim:

Šarlota4
Echt Kelišová 9509 příspěvků 25.01.18 10:08

Je fakt, že teda aby chrápal, když je dítě nemocný a neudělal něco, aby mu bylo líp to je silný kafe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 10:13

@Šarlota4 tim me hrozne nastval, ale hrozne. chudak byla jak hadrova panenka, jeste mi rekne, ze vymyslim kraviny, zkusila jsem misto octu tvaroh a igelit a ponizky, mala to nechtela, brecela a kopala..a on, vidis hen ji trapis, prectes si kdejakou blvost, rikam, ze octove ponozky casto zabiraji a radsi zkusim vsechno a on jen, nech ji odpocivat a furt meco nevymejslej a spi. ted taky chraoe a ukaze na me fakace, jsem se ho ptala, nemohla jsem neco najit. ano rano hadka, ale jeho prohladeni, ze kdyz go furt otravuju tak dnes z postele nevyleze, hledam klic od skleoa, potrebuju tam kvuli kocaru, naposled ho mel on..fakt na zabiti. kam jsem dala oci.. :roll:

Uživatel je onlinerůžový achát
Závislačka 3608 příspěvků 25.01.18 10:19
@Anonymní píše:
@Šarlota4 tim me hrozne nastval, ale hrozne. chudak byla jak hadrova panenka, jeste mi rekne, ze vymyslim kraviny, zkusila jsem misto octu tvaroh a igelit a ponizky, mala to nechtela, brecela a kopala..a on, vidis hen ji trapis, prectes si kdejakou blvost, rikam, ze octove ponozky casto zabiraji a radsi zkusim vsechno a on jen, nech ji odpocivat a furt meco nevymejslej a spi. ted taky chraoe a ukaze na me fakace, jsem se ho ptala, nemohla jsem neco najit. ano rano hadka, ale jeho prohladeni, ze kdyz go furt otravuju tak dnes z postele nevyleze, hledam klic od skleoa, potrebuju tam kvuli kocaru, naposled ho mel on..fakt na zabiti. kam jsem dala oci.. :roll:

Je to hulvat, s timhle bych neplanovala tedy spolecnou budoucnost, radeji bych se pripravovala na samozivitelskou­,,karieru,, co tady chces budovat?? Respekt?? Ten nema ani ke svemu diteti. Budes s nim nestastna a on te bude vysávat. U těchto povalečů na změny nevěřím, je mi to líto, že to musím psát. :(

bordeaux-zuzka
Kecalka 124 příspěvků 25.01.18 10:20

Ponorka jak prase. Chápu vás. Pokud nemáte možnost nějak si na pár dní odpočinout, tak bych to asi řešila tak, že bych ho prostě nechala být, když to neudělá, tak to za něj neudělat. Samozřejmě je důležité nerusit dítěti režim. O oběd bych ho asi nezadala, ale pokud nevynese odpad nebo další věci, tak počkat až to udělá. Je to nepříjemné, ale lepší než furt řvát. Možná byste si mohla častěji dělat výlety sama s dcerou, nechat ho doma, užít si holčičí odpoledne, vrátit se usměvavá. Nebo dát hlídat dceru jeho rodicum a vypadnout. Je mi Vás lito, ale už máte oba ze sebe ponorku.

la_amanita
Kecalka 296 příspěvků 25.01.18 10:23

Kdyby mě furt někdo péroval, jako ty jeho, už s ním dávno nejsem. Myslím, že spousta věcí z jeho strany je jen reakce na tvé jednání s ním. Neříkám, že to je svatoušek, ale kdybyste se pokusili spolu vést debatu třeba s manželským poradcem a následně změnit způsob komunikace mezi vámi, a ano, včetně tebe, hned by vám bylo líp.

Maiandra
Kecalka 240 příspěvků 25.01.18 10:26

Můžete se vzájemně stokrát prudit, ale dítě to nesmí jakkoli ohrožovat, natož když jde o zdraví.
Asi na sebe fakt máte vzájemnou alergii a už vás od druhýho štve kde co z principu.
Byl by - upřímně - rozdíl co do péče o dítě a domácnost, kdybyste spolu nebyli?
Ale ptáš se, jak to udržet. V téhle situaci se musí něco hodně změnit a musíte se snažit oba. Na poradnu zralí jste, ale jestli to automaticky shazuje ze stolu, těžko s ním pohneš. Přitom se mi nechce věřit, že on by problém neviděl, když jsi u něj megera a má pocit, že ho pořád otravuješ. Jestli se to zachránit dá, to těžko říct. Teď nejste šťastný asi ani jeden.
Co kdybys třeba na týden-dva s malou byla u vašich či tak něco, abyste si od sebe odpočinuli?

Sabinka
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 25.01.18 10:27

Tak stane se, že je mezi partnery krize, často spolu zůstávají alespoň kvůli dětem, ale tady to evidentně smysl nemá. Když není schopný a nemá zájem se postarat ani o nemocné dítě, trávit s dcerou čas ho nebaví…jednodušší to budeš mít sama, zbav se ho.

Maiandra
Kecalka 240 příspěvků 25.01.18 10:28

Jasně, že reaguje tím hůř, čím víc ona péruje, a ona péruje tím víc, čím víc on na to dlabe…
Ale s tou poradnou psala: „za mě to není k řivotu tohle, navrhovala sjemi poradnu a on, že jsem si to přečetla na emiminu a vysmál se mi..“ To máš pak těžký.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47277 příspěvků 25.01.18 10:34

Je to strasne dlouhy. To byl takovej vzdy? Nebo se to nejak zmenilo? Cim?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 10:37
@la_amanita píše:
Kdyby mě furt někdo péroval, jako ty jeho, už s ním dávno nejsem. Myslím, že spousta věcí z jeho strany je jen reakce na tvé jednání s ním. Neříkám, že to je svatoušek, ale kdybyste se pokusili spolu vést debatu třeba s manželským poradcem a následně změnit způsob komunikace mezi vámi, a ano, včetně tebe, hned by vám bylo líp.

to jsem navrhovala nechce, ano obcas ho oeruju, ale kdybych to nedelala jen lezi na gauci nebi hraje hry, k cemu nam je? to muzu byt s malou sama a nezlob se, je dospely, asi jsem vychovana jinak, ale pripravit mu odpady pod nis a stejne je necha doma. kdyz je neorioravim jrn kupi pytle v chodbe. posledne tam byly 3 a smrdely a uz jsem to nevydrzela nemam nervy zjistovat kam az by to zaslo. stejne to nadobi, sam ho neumyje vzdy rika rekni co mam dat ha nevim. jako jak nevim? plny drez a na lince spinave nadobi a on nevi? ja delam treba dalsi 3 veci fakt ho nenapadne ho umyt a kdyz si teds reknu jeste v 6 vecer tam je a ja nemam ani talir na veceri. zkusila jsem ho nepopohanet. skincilo to, ze co jsem potrebovala jsem si idmyla zbytek tam byk rano..to same kocka. vymenis kockolit vecer nebo mam ja, ja to udelam, rano nacurano na chidbe, kockolitu se nedotkl. muzu si vse delat sama a nic po nem nechtit, ale to rovnou muzu byt sama..a s ti. honenim. kdyz ma vzit maloz ven sam na 2 hidky, ja vytiram a tak..tak ano honim ho, mala uz chce ven..nebo vy chidite na hriste v 6 vecer? on s ni driv pomalu nevyjde. 6. je jehi rekord. vetsinou kokem 5 s ni vyjde..jsem proste v nervu, jsou 4 a mala u dveri nisi mi biticky a rika jdem ven..a ja vezmes ji teda nebo mam ja. ji vezmu jsem rikal ne si chtela vytrit..pul pata nuc se nedeje. rikam hele ja s ni jdu vzdyt uz se stmiva. in? delas dusno..rikam ze ji vezmu..v 5 se zacne oblikat a ve ctvrt na 6 vyjdou..za tmy a uz zima. prijde za 40 min max ze uz je tma a zima. divny..taky me to neba ho peskovat tak ar rekne nejdu a hotovi. vzit ji sama bude nasrany ze prece rikal ze pujde..

Hanka1
Extra třída :D 13324 příspěvků 25.01.18 10:38

Nedočetla jsem ani do půlky, román no… :roll:

la_amanita
Kecalka 296 příspěvků 25.01.18 10:40
Tohle je ono, ty prostě jen kupíš jeho domnělé prohřešky, nezapomínáš. Je jedno, kdo s tím tzv. začal, ale dokud budeš mít pořád v hlavě tohle, tak nemůžeš žádný respekt čekat, když ty ho sama vůči muži nemáš.
@Anonymní píše:
to jsem navrhovala nechce, ano obcas ho oeruju, ale kdybych to nedelala jen lezi na gauci nebi hraje hry, k cemu nam je? to muzu byt s malou sama a nezlob se, je dospely, asi jsem vychovana jinak, ale pripravit mu odpady pod nis a stejne je necha doma. kdyz je neorioravim jrn kupi pytle v chodbe. posledne tam byly 3 a smrdely a uz jsem to nevydrzela nemam nervy zjistovat kam az by to zaslo. stejne to nadobi, sam ho neumyje vzdy rika rekni co mam dat ha nevim. jako jak nevim? plny drez a na lince spinave nadobi a on nevi? ja delam treba dalsi 3 veci fakt ho nenapadne ho umyt a kdyz si teds reknu jeste v 6 vecer tam je a ja nemam ani talir na veceri. zkusila jsem ho nepopohanet. skincilo to, ze co jsem potrebovala jsem si idmyla zbytek tam byk rano..to same kocka. vymenis kockolit vecer nebo mam ja, ja to udelam, rano nacurano na chidbe, kockolitu se nedotkl. muzu si vse delat sama a nic po nem nechtit, ale to rovnou muzu byt sama..a s ti. honenim. kdyz ma vzit maloz ven sam na 2 hidky, ja vytiram a tak..tak ano honim ho, mala uz chce ven..nebo vy chidite na hriste v 6 vecer? on s ni driv pomalu nevyjde. 6. je jehi rekord. vetsinou kokem 5 s ni vyjde..jsem proste v nervu, jsou 4 a mala u dveri nisi mi biticky a rika jdem ven..a ja vezmes ji teda nebo mam ja. ji vezmu jsem rikal ne si chtela vytrit..pul pata nuc se nedeje. rikam hele ja s ni jdu vzdyt uz se stmiva. in? delas dusno..rikam ze ji vezmu..v 5 se zacne oblikat a ve ctvrt na 6 vyjdou..za tmy a uz zima. prijde za 40 min max ze uz je tma a zima. divny..taky me to neba ho peskovat tak ar rekne nejdu a hotovi. vzit ji sama bude nasrany ze prece rikal ze pujde..
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 21 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama