Jak udržet spermie v těle co nejdéle?

41
14.6.05 07:49

Jak udržet spermie v těle co nejdéle?

Ahoj snažilky,
mám asi dost trapný dotaz :roll:
V době ovulace se na druhý den po sexu snažím, aby ve mně ejakulát zůstal co nejdéle. No ale když jdu třeba na záchod, tak cítím, jak ze mě vytéká :oops:
Tak to řeším tak, že se snažím chodit na záchod co nejmíň :wink: ale je jasné, že to moc nejde…

Myslíte si, že i když ze mě celý den vytéká, že je možné otěhotnět, když byl sex dva dny před ovulací? Já vím, je to asi dost blbý dotaz, ale já si prostě lámu hlavu s tím, jestli za ty dva dny do ovulace bude vůbec nějaká spermie u mě v těle. Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1473
14.6.05 08:16

Ahoj Katko, žádný dotaz není hloupý když se snažíte o mimi. Já jsem četla, že stačí zůstat po tulení půl až jednu hodinu v klidu s podloženým zadečkem. On kolem ovu je hlen bílkový a prostupný pro spermijky a tak se děložním hrdlem dostanou dovnitř a myslím, že tam i nějakou dobu zůstanou životaschopné a připravené na vajíčko. Sperma, které jde ven je to které se nedostalo přes děložní hrdlo. Snad jsem to napsala správně. Ať ti to dobře dopadne jsi brzy nahlásíš //.
Ryšavka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4921
14.6.05 08:53

Já jsem to teď kolem ovu dělala tak, že jsem si šla se spermijkama lehnout. Nejdřív jsem hodinu ležela s podloženým zadečkem, jak správně říká Ryšavka, pak jsem si lehla na břicho a usnula. Ráno na wc ze mě stejně ještě nějaké spermijky šly-což je naprosto normální. Spermie by měly po proniknutí do děložního hrdla vydržet až 48 hodin. Jestli je to tak vážně netuším. Jestli se to podle tohohle spacího schématu povedlo ještě netuším, jsem teprve 8DPO-23DC. přeju brzké //

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
14.6.05 10:02

Ona jich musí být obrovská přesila, aby těch pár nejsilnějších dorazilo a jedna se mohla zavrtat. Takže to co z tebe vytéká posloužilo jak mělo. Vlastně musí se probojovávat nepřátelským územím. Nejsem na to odborník, ale myslím už stejně nejsou živé nebo nejsou to ty nejlepší.
Aby to nebylo tak jednoduché, podle posledních průzkumů se sice spermijka snaží vrhnout na vajíčko, ale ono se buď nechá oplodnit nebo ne. Je mrška vybíravá.
Otěhotnět se dá i při rychlovce v parku na stojáka, to ostatní co se dělá či nedělá je nějaká technika kdy se věří, že to pomůže.
Moje kamarádka gyndr jednou vyprávěla o kuriozním otěhotnění po poranění břicha nožem u dívky, která neměla pochvu a provozovala anální tulení. Dost jsem se podivila jak mohla být plodná, když asi nemenstruovala a tak. Ona prý nebyla úplně v pohodě, ani děloha ne, byla to velká záhada a oříšek pro dr. Dítě se ale nějak podařilo donosit do doby, kdy to bylo pro něj i pro dělohu únosné a šlo ven císařem.
Držím vám palečky ať se zadaří co nejdřív. Taky čekám ve frontě :wink: Minulý měsíc bylo vše jak má být, v době kdy má být a nic.
ukecaná Stefinka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
14.6.05 10:24

:o Taky si u mě ta potvůrky dělají ,co chtějí,někdy se úplně vcucnou někdy se jim u mě nelíbí.Řeším to stejně jako holky,zůstanu ležet,buď zadek nahoru,nebo nohy,hahaha máme postel v patře a tak nízko do stropu,že si je můžu opřít,občas si lehnu na břicho. :roll: Berunda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4097
14.6.05 10:50

Tedy Stefinko, po te prihode, co tu popisujes, snad uverim i v neposkvrnene poceti Pane. To je neuveritelne, co vsechno je priroda schopna udelat. Na druhou stranu, proc nekdo nemuze otehotnet, at se snazi, jak se snazi, to mi nejde do hlavy.........

Pa Bara

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
14.6.05 12:37

něco o spermiích

Ahoj,

není to tak dlouho co nám jistý profesor na VŠ vykládal, že podle nejnovějších výzkumů, probíhá útok spermií na vajíčko tak, že část spermií míří k vajíčku, aby ho oplodnila a další část vyčkává v pochvě, aby zabránila proniknutí případných dalších „cizích“ spermií, spermie, které se dostanou až k vajíčku ještě nemají vyhráno, neboť vajíčko začne prudce rotovat a část spermií tím zabije (brání se) a tak záleží na tom, zda se podaří nějaké spermii se do vajíčka dostat.

bondulka

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
14.6.05 12:57

Ahoj holky,

téda Bondulko to fakt čumím - nevěděla jsem , že se vajíčko brání 8O
pořád říkám příteli, že má hloupatý spermije, že běhají okolo vajíčka a netrefí se… :)
U nás včera proběhlo tulení, měla jsem hodně tlustý pozitivní ovu test, a byla jsem objednána u doktora a ten řekl že mám obrovský folikul 29mm, a že to máme zkusit znovu dneska, ale já se dostanu domů až po 20,00 :( Co myslíte je to v pohodě?
díky

• Citovat
  • Nahlásit
Missorka
14.6.05 16:41

Elo a holky,

já vás chápu, ale neberte to tak vědecky. :-) Nejlíp otěhotníte když na to nemyslíte. Je strašný to poslouchat, když jste snažilka, vím to, ale je to veliká pravda… Chování spermií ani vajíček se prostě vypočítat nedá, jinak by úspěšnost inseminace byla nejmíň 99,9% ;-)

Hodně štěstí a málo kalkulací
přeje
Peta

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
14.6.05 19:00

Přestože jsem snažilka a není mi po chuti poslouchat „nemysli na to“, souhlasím s Missorkou. Diskuse o tom, jaký je hlen tři dny po oplodnění, nebo bazální teploty týden před ms, citlivá prsa, těhupříznaky před ms..... už čtu s úsměvem. Zjistit, kdy je ovu je dobře. Ale dělat svíčku, nebo se dokonce 14 dní nevymáchat ve vaně - to už je trochu moc. K tématu: spermie se k vajíčku dostanou, není potřeba ani ležet s nohama nahoře, ani je např.držet tamponem (to už jsem taky někde četla :-). Užívejte si krásného milování a nechoďte na to tak technicky, ono to stejně výsledek neovlivní :-)).
Pajdule od Matýsků

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
15.6.05 11:47

Nevím jak udržet spermijky, tak kde by měli být. Pravdou je, že když jsme se snažili o mimi tak jsem si podložila na 15 min zadeček polštářem.Otázka, jestli by se to povedlo i bez toho nebo ne. Můj praděda byl doktor, dříve byli jen obvodáci, kteří dělali vše-takže i gynekologii. Vím že po rodině se říkalo, že měl pacientku, která byla panna a byla těhotná. K oplození došlo tak, že muž (abych to neřekla nějak vulgárně) vystříkl semeno na její rodidla bez toho aby vniknul do pochvy. Spermijky si našly cestu a byla z toho těhotná panna, která vlastní styk nezažila. Z toho mi celkem logicky vyplývá, že babské rady o zadečku, nemytí se apod. jsou trošku z cesty. I když člověk nikdy neví a když po něčem moc touží tak se snaží udělat vše. To že část semene vyteče nemá podle mne žádný vliv, ty spermijky bojovnice, ty nejzdravější, nejsilnější si cestu najdou. V ždyť k oplodnění je potřeba několik milionů a jen ta jedna (někdy dvě) dotáhnou svou cestu až do konce. Brzy // přeje Zdena.

• Citovat
  • Nahlásit
472
15.6.05 13:33

Ahoj holky,
popíšu vám moje otěhotnění.Já myslela že hned po vysazení HA neotěhotnim,tak jsme se s manželem nechránili.Milovali jsme se kdy jsme chtěli-tim myslim,že jsem nepočítala kdy mam ovulaci,ani jsem pořádně nevěděla kdy je.Po milování jsme ještě chvíli leželi,já pak odešla na záchod,poté do sprchy se umýt.Podotýkam že jsem se i „propláchla“ :wink: .To jsem praktikovala po každym milování,tak jsem se nakonec divila,když mi těhot.test ukázal //.
Všem snažilkám přeji aby se jim brzy zadařilo.
Kelinka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
15.6.05 18:31

Jestli můžu…tak první mimi se nám povedlo hned,když jsme si řekli že teda už.Žádné stránky jako je e-mimčo,nebo Rodina,jsem neznala,tak jsem aspoň dávala nožky hore.

Pak jsme si řekli,že teda je čas na druhý,ale jaksi Andulka se rozhodla,že teda ne,a usilovným vysáváním maminky mi oddalovala ovulaci.Ale došlo na ní,po zavedení příkrmů se objevila první MS…tak jsem celá natěšená měřila teplotu (spíš jsem chtěla vědět,jestli už funguju normálně)…a ono nic,sice jakýsi teplotní skok tam byl,co se dal považovat za ovulaci,ale fakt bída.No,nicméně jsme se tulili jak o život,prstíkem jsem spermijkám pomáhala.Nohy jsem měla nahoře hodinu po…a 28 den jsem si slavnostně udělala testík.A byly tam dvě čárky,ale jakési slabounké…a postupem času zeslabovaly,až zmizely úplně.Do toho jsem dostala opravdu ohavnou angínu s horečkama,takže ani teploměr mi nebyl nic platný.Toho 29DC (mmch na Valentýna) jsme se před angínou tulili naposledy,já ani moc nevím jak,už mi nebylo moc dobře,ale určitě jsem nic nepodnikala pro udržení spermíků.

Ale po skončení angíny mi teplota neklesala,další MS se neobjevovala…a na testíku se váhavě opět objevily //.No ano,já si poprvé testovala ovulaci,která po porodu dorazila nikoli 12DC,ale až 29DC…a na citlivém testu se ukázala jako //.A to poslední tulení (předtím nějak nebylo,ale ten Valentýn :wink: )…se prostě stalo :lol: A už je mu 20tt (Valentýnkovi)
Takže se fakt na nějaké zadržování spermíků vykašelte,stačí chvilinku ležet,povídat si,ještě se mazlit…a pokud mají doputovat,tak mršky mrskavé si cestu najdou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2518
14.8.05 20:27

Ahoj holky,

je mi celkem jasné, že zkoušíte možné i nemožné:-), ale skutečně ta nejsilnější a nejrychlejší spermie si cestu k tomu vajíčku najde.
Po vyšetření spermatu nám bylo řečeno, že má partner při jedné ejakulaci miliony spermií, když těch pár tisíc vyteče:-), tak se nic neděje, protože k oplození stačí jen jedna jediná.
Podložit zadeček, či dělat svíčku, nejít na WC nebo se nejít osprchovat je možná super, ale myslím si, že to je asi k ničemu.
Přesto všem snažilkám přeju co nejdřív //.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.7.06 12:02

tak mne se bohuzel spermijky „nevcucnou“ nikdy a vzdy vytecou :( Mozna to je tim ze jsem mensi (160cm) a uzsi. Kamaradka doporucila polohu zezadu s vyspulenym zadeckem a tady zase stojku :) tak jsme zkusili ale stejne dost vysplouchlo ven :( ted jsme zkusili prstickovou metodu a uvidime :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama