Jak udržet těhotenství?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4235
28.3.13 19:38

Tak maximálně si můžeš nechat předepsat třeba Utrogestan, ale podle mně je to spíš psychologická berlička. Ale doktoři ho nechtěj psát dřív, než je jistota, že se nejedná o mimoděložní. jestli to má být, tak to bude, jestli ne, tak s tím moc neuděláš, ale je to o nervy. Taky jsem se s druhým hrozně bála, byla jsem po dvou potratech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22512
28.3.13 19:38

@kapyka ideál je to kolem toho 8tt, to už bývá vidět srdíčko ;) někdo chodí i dýl. Kdybych neměla ten výtok, nebo co výtok, spíš kdyby nezačalo to svědění, tak bych taky ještě něšla ;) zavolej dr a on si tě objedná ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1076
28.3.13 19:43

@atominnka díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22512
28.3.13 19:45

@kapyka hele, jestli chceš, přidej se k nám - je to diskuse pod názvem „Březen 2013 - kdo našel //“ je nás tam už hodně a pak budeme přecházet do uzavřené skupiny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1076
28.3.13 19:47

@atominnka díku jdu tam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
28.3.13 20:14
@Aknyt píše:
Obecné rady jsou - omezit nadměrnou fyzickou zátěž, omezit (pokud možno na nulu) kouření, nechlastat, nepřehřívat se (sauna, horká vana, sprchování horkou vodou), dodávat kyselinu listovou a případně jiné vitamíny. Ale pokud mimi není životaschopné, tak ho tělo vypudí. A bohužel může miminko zastavit vývoj kdykoliv během těhotenství.
Držím palce, ať se drobek drží a pustí až za 8 a půl měsíce :srdce:

Tak zrovna s tím přehříváním ve vodě je to blbost. :P ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
28.3.13 20:57
@Raduš.ka44 píše:
Tak zrovna s tím přehříváním ve vodě je to blbost. :P ;)

to je jeden z pokynů po IVF, že se nepřehřívat a doslova je tam i ta sauna… tak asi mají důvod to psát. Klidně můžu i poslat oskenované pokyny, jestli nevěříš.
Třeba to podporuje stahy dělohy, co já vím… minimálně na rozlišení poslíčků od kontrakcí a postrčení kontrakcí to funguje. Ono koneckonců přeřívání v horké vodě není zdravé ani pro netěhotné, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
28.3.13 20:57

Gratuluju k // :kytka:!
A moje rada zní - věřit miminku :srdce:!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
28.3.13 21:00

No s tim přehřívánim…je to babská rada jak potratit…dát si horkou vanu…takže do vařicí vany bych pro jistotu nešla…ale určo to neznamená, že se musíš sprchovat studenou:)…já byla u doktroky cca 5tt těhot, šla jsem na krev, na uz bylo kde nic tu nic…ale objednala mě za tři dny a už tak byla fazole:):)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
28.3.13 21:03

@Alyss1 o sprchování ve studené jsem nic nepsala, jen o horké… teď je otázka, co je horká; pro mne příjemně teplá = horká pro mojí mamku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50462
28.3.13 21:11

Škoda, že na to není univerz. recept, aby uměly všechny ženy udržet těhotenství ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
28.3.13 21:12

No však tak jsem to myslela…psala jsi že se nemá sprchovat horkou vodou a já říkám, že to neznamená, že se musí sprchovat studenou…ale máš pravdu, je horká jako horká…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
B@r@
27.5.13 19:26

Tohle jste napsala tak hezky..já Vám za to moc děkuju. Jsou věci mezi nebem a zemí, které my smrtelníci prostě nepochopíma. Ať už se týkají těch „bezstarostných“ těhulek, nebo těch méně š´tastných jako jsem já…Nemám problém otěhotnět…ale udržet…Už jsem měla 2× zamlklé těhotenství a 1× plod odešel sám ve 4.týdnu…tělo plod vypudilo… Člověk pomalu ale jistě propadá beznaději a připadám si jako tonoucí…chytám se každého stébélka, každého světýlka, které by mohlo být na konci tunelu. Nejtěžší na tom všem je ale vlastní pocit selhání a boj s ním…já to ale nevzdám a budu dál čekat na zázrak a pak asi napíšu knihu :) :lol:..Takže moc velký dík

• Citovat
  • Nahlásit
27.5.13 19:31

@jalemina Tohle jste napsala tak hezky..já Vám za to moc děkuju. Jsou věci mezi nebem a zemí, které my smrtelníci prostě nepochopíma. Ať už se týkají těch „bezstarostných“ těhulek, nebo těch méně š´tastných jako jsem já…Nemám problém otěhotnět…ale udržet…Už jsem měla 2× zamlklé těhotenství a 1× plod odešel sám ve 4.týdnu…tělo plod vypudilo… Člověk pomalu ale jistě propadá beznaději a připadám si jako tonoucí…chytám se každého stébélka, každého světýlka, které by mohlo být na konci tunelu. Nejtěžší na tom všem je ale vlastní pocit selhání a boj s ním…já to ale nevzdám a budu dál čekat na zázrak a pak asi napíšu knihu :) :lol:..Takže moc velký dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama