Jak udržovat sexuální život

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ma-min-ka
Povídálka 18 příspěvků 13.03.19 10:57
Jak udržovat sexuální život

Ahoj pořád tu dnes narážím na diskuse o sexu. Jsou tu páry, které mají dobrý sexuální život i po 20 letech. Tak tedy jak na to? Jaké jsou vaše rady, aby sexuální život byl skvělý nebo stačí dobrý :) prostě tak aby to ten druhý nemusel řešit bokem milencem, milenkou. Asi se shodneme, že nejvíce dělá komunikace. A co dál? Jak vůbec o tom má s partnerem mluvit?? Já jsem třeba strašně stydlivá o tom mluvit.

Díky za odpovědi

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tomkins
Kecalka 388 příspěvků 13.03.19 11:17

Nemám tedy zkušenost s dvacetiletým vztahem, ale nejdůležitější je, jak jsi ostatně sama zmínila, komunikace.

Mě doslova překvapuje, kolik lidí (mužů i žen) tu na fóru řeší otázky, které by správně měli řešit se svými partnery. Ale oni se stydí a tutlají to v sobě roky! :zed: Třeba: „Chtěla bych, aby mě nesahal hned do rozkroku, ale nejprve trochu hladil a laskal, ale nevím, jak mu to mám říct.“ Resp. „Chci se jí vystříkat na břicho, ale nevím, jestli by se jí to líbilo.“

Druhý extrém je, když partnerovi (partnerce) něco řeknou a ten nad tím buďto mávne rukou, že ho to nezajímá, nebo se dokonce postaví do obranné pozice typu „Jo tak ty bys chtěl, abych si vyholila rozkrok, protože tě to víc vzrušuje? Tak tůdle nudle, schválně to neudělám, protože mě nikdo předělávat nebude.“, resp. „Jo tak ty bys chtěla, abych přestal nosit slipy, protože je to asexuální? Tak tůdle nudle, mně je to takhle pohodlnější.“

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 13.03.19 11:19

Důležitá je vzájemná tolerance, ochota vycházet si vstříc, touha uspkojit druhého, ne jen sebe, a komunikace. O sexu s manželem mluvíme zásadně jinde než v posteli. Pak totiž můžeme všechno probrat bez emocí a máme čas to vstřebat.

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 16595 příspěvků 13.03.19 11:20

Šukat třeba?

opozice
Extra třída :D 12741 příspěvků 13.03.19 11:23
@Tomkins píše:
Nemám tedy zkušenost s dvacetiletým vztahem, ale nejdůležitější je, jak jsi ostatně sama zmínila, komunikace.

Mě doslova překvapuje, kolik lidí (mužů i žen) tu na fóru řeší otázky, které by správně měli řešit se svými partnery. Ale oni se stydí a tutlají to v sobě roky! :zed: Třeba: „Chtěla bych, aby mě nesahal hned do rozkroku, ale nejprve trochu hladil a laskal, ale nevím, jak mu to mám říct.“ Resp. „Chci se jí vystříkat na břicho, ale nevím, jestli by se jí to líbilo.“

Druhý extrém je, když partnerovi (partnerce) něco řeknou a ten nad tím buďto mávne rukou, že ho to nezajímá, nebo se dokonce postaví do obranné pozice typu „Jo tak ty bys chtěl, abych si vyholila rozkrok, protože tě to víc vzrušuje? Tak tůdle nudle, schválně to neudělám, protože mě nikdo předělávat nebude.“, resp. „Jo tak ty bys chtěla, abych přestal nosit slipy, protože je to asexuální? Tak tůdle nudle, mně je to takhle pohodlnější.“

je to jako házet hrách na zeď. Už to říkám dlouho, nestačí být jen manželi, musí být spolu ještě kamarádi. :mrgreen: :* :mavam:

Venetia
Hvězda diskuse 41514 příspěvků 13.03.19 11:34
@ma-min-ka píše:
Ahoj pořád tu dnes narážím na diskuse o sexu. Jsou tu páry, které mají dobrý sexuální život i po 20 letech. Tak tedy jak na to? Jaké jsou vaše rady, aby sexuální život byl skvělý nebo stačí dobrý :) prostě tak aby to ten druhý nemusel řešit bokem milencem, milenkou. Asi se shodneme, že nejvíce dělá komunikace. A co dál? Jak vůbec o tom má s partnerem mluvit?? Já jsem třeba strašně stydlivá o tom mluvit.Díky za odpovědi
já taky ..proto ani s nějakou delší kvalitou nepočítám
@Janli píše:
Důležitá je vzájemná tolerance, ochota vycházet si vstříc, touha uspkojit druhého, ne jen sebe, a komunikace. O sexu s manželem mluvíme zásadně jinde než v posteli. Pak totiž můžeme všechno probrat bez emocí a máme čas to vstřebat.

a jak dlouho bys třeba uspokojovala partnera a neměla z toho nic ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 11:39

@Venetia heleď já to tak mám :think: sama z toho mám prd, sex mi nic neříká, nejradši bych se bez něj obešla :mrgreen: beru ho jako prostředek k dělání dětí :lol: :nevim: ale chápu že jsem asi jediná na světě, takže si nestezuju a snažím se vyjít vstříc druhýmu.. :nevim: se mnou to prostě nic nedělá, ani s jedním partnerem co jsem měla, prostě nic a mohli se na hlavu stavět :mrgreen: takže spíš dělám já full servis chlapovi, má o co si řekne.

Tomkins
Kecalka 388 příspěvků 13.03.19 11:39
@Venetia píše:
a jak dlouho bys třeba uspokojovala partnera a neměla z toho nic ?

Odkdy „uspokojit partnera“ znamená, že z toho nebudeš ty mít nic?

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 13.03.19 11:40
@Mango_Lassi píše: Šukat třeba?
Šukat je třeba!
Venetia
Hvězda diskuse 41514 příspěvků 13.03.19 11:40
@Tomkins píše:
Odkdy „uspokojit partnera“ znamená, že z toho nebudeš ty mít nic?

no to já nevím odkdy ..prostě to tak může být

Venetia
Hvězda diskuse 41514 příspěvků 13.03.19 11:42
@Anonymní píše:
@Venetia heleď já to tak mám :think: sama z toho mám prd, sex mi nic neříká, nejradši bych se bez něj obešla :mrgreen: beru ho jako prostředek k dělání dětí :lol: :nevim: ale chápu že jsem asi jediná na světě, takže si nestezuju a snažím se vyjít vstříc druhýmu.. :nevim: se mnou to prostě nic nedělá, ani s jedním partnerem co jsem měla, prostě nic a mohli se na hlavu stavět :mrgreen: takže spíš dělám já full servis chlapovi, má o co si řekne.

takto já takhle nemám ,jen nám to uplně vzájemně nefunguje

Venetia
Hvězda diskuse 41514 příspěvků 13.03.19 11:43
@opozice píše:
je to jako házet hrách na zeď. Už to říkám dlouho, nestačí být jen manželi, musí být spolu ještě kamarádi. :mrgreen: :* :mavam:

s kamarádem se ne…ká

Tomkins
Kecalka 388 příspěvků 13.03.19 11:44
@Venetia píše:
no to já nevím odkdy ..prostě to tak může být

No, @Janli psala přece o tom, že je důležitá vzájemná touha uspokojit toho druhého. Pokud není vzájemná, pak to samozřejmě fungovat nebude.

Venetia
Hvězda diskuse 41514 příspěvků 13.03.19 11:46
@Tomkins píše:
No, @Janli psala přece o tom, že je důležitá vzájemná touha uspokojit toho druhého. Pokud není vzájemná, pak to samozřejmě fungovat nebude.

už chápu

Freeandwild
Kecalka 155 příspěvků 13.03.19 11:47

@Venetia Ty z uspokojení partnera nic nemáš? Jako že Tě to vůbec nevzruší, nic?

Jinak spousta lidí se podle mě stydí, ale dneska už je spousta prostředků, co pomůžou stud trochu prolomit… můžete si to vzájemně napsat, třeba v smsce nebo klidně v dopise, nebo využít nějakou z bohatý nabídky lechtivých her pro páry :) Jsou tam úkoly, co můžou pomoct trochu prolomit hranice věcí, co normálně nezkoušíte, zapojit nějaký pomůcky a tak. Sama jsem kolikrát chtěla něco konkrétního vyzkoušet, ale jak člověk pořádně nevěděl, jak na to, bylo to takový trapný… ve hře jsou úkoly popsány velmi konkrétně, prostě udělej to a to a to. Jednoduchý, zábavný a když se vám to bude líbit, normálně to zavedete i do běžného sexuálního života :) Jo a k experimentům si zásadně otevíráme lahvinku :D

Jinak za mě je ještě klíčová věc, aby se o sebe partner ve vztahu nepřestal starat. Nedokonalosti, co přicházejí s věkem jsou samozřejmost, ale pokud chlap např. přestane totálně sportovat, cpe se jako čuně a jen se válí na gauči… uf, tak to je pro mě zabiják.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama