Jak uklidnit situaci mezi kolegy?

185
8.4.17 19:10

Jak uklidnit situaci mezi kolegy

Ahoj máme poslední v práci poslední dobou spor mezi prodejním a výrobním týmem kolegů. Máme teď nižší tržby, já věřím že je to jen dočasné a překleneme to. Já na dálku obsluhuji náš prodejní tým a spolupracuji s nimi. Spolupráci s naším týmem prodejn nelze nic vytknout, můžu jen chválit (nechybí odbornost, zkušenosti ani přátelský přístup k zákazníkům). Je mi jich teď spíš líto, protože každý den slyším jak jsou ze stávající situace nešťastní a byli by mo rádi, kdyby se prodej zase rozběhl. Chápu i obavy kolegy z výroby co se týče nákladů za provoz a nájem, ale co se mi nelíbí je jeho přístup.
Za poslední týden nemám v práci klid, na pořadu dne jsou neustálé hádky a osočování týmu prodejny, které vůbec smysl. Jsem z toho už docela na nervy, ale i tak stojím na straně prodejního týmu, protože si rozhodně kolegova slova i scény nezaslouží. Rád bych do naší kanceláře zase vnesla klid ale vůbec nevím jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

18975
8.4.17 19:15

@Alisa30 Popisujes to dost obecně (jak presne dělá dusno?), navíc není ani jasné, jakou máte mezi sebou hierarchii, zda je nekdo neci nadrizeny apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
8.4.17 19:20
@Alisa30 píše:
Ahoj máme poslední v práci poslední dobou spor mezi prodejním a výrobním týmem kolegů. Máme teď nižší tržby, já věřím že je to jen dočasné a překleneme to. Já na dálku obsluhuji náš prodejní tým a spolupracuji s nimi. Spolupráci s naším týmem prodejn nelze nic vytknout, můžu jen chválit (nechybí odbornost, zkušenosti ani přátelský přístup k zákazníkům). Je mi jich teď spíš líto, protože každý den slyším jak jsou ze stávající situace nešťastní a byli by mo rádi, kdyby se prodej zase rozběhl. Chápu i obavy kolegy z výroby co se týče nákladů za provoz a nájem, ale co se mi nelíbí je jeho přístup.
Za poslední týden nemám v práci klid, na pořadu dne jsou neustálé hádky a osočování týmu prodejny, které vůbec smysl. Jsem z toho už docela na nervy, ale i tak stojím na straně prodejního týmu, protože si rozhodně kolegova slova i scény nezaslouží. Rád bych do naší kanceláře zase vnesla klid ale vůbec nevím jak.

Ty jsi ve vedoucí pozici vůči nim? A ten kolegy je taky vedoucí? Nebo máte někoho nad sebou, kdo vám šéfuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
8.4.17 19:20

Jsme zhruba na stejné pozici, akorát každý dělá to svoje. Kolega výrobu, já prodej.
Jsou to jen takové všeobecné narážky typu Tak za kolik? Když mu řeknu, tak začne nadávat jak jsme všichni neschopní. Když neřeknu s tím, že si na prodejnu má zavolat sám, nezavolá chce to vědět po mě a pokračuje v invektivech. Další z kolegů je při něm. Tak pořád opakuji již vyřčené a celá situace se opakuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
8.4.17 19:22
@Alisa30 píše:
Jsme zhruba na stejné pozici, akorát každý dělá to svoje. Kolega výrobu, já prodej.
Jsou to jen takové všeobecné narážky typu Tak za kolik? Když mu řeknu, tak začne nadávat jak jsme všichni neschopní. Když neřeknu s tím, že si na prodejnu má zavolat sám, nezavolá chce to vědět po mě a pokračuje v invektivech. Další z kolegů je při něm. Tak pořád opakuji již vyřčené a celá situace se opakuje

Pokud to nejde v klidu vykomunikovat, pak bych se obrátila na vedení, ať to vyřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
8.4.17 19:22

@nostress Šéfa máme ten je ale pořád pryč. Když se ale s kolegou potkají, dořvou se navzájem a nic se nevyřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
8.4.17 19:24
@Alisa30 píše:
@nostress Šéfa máme ten je ale pořád pryč. Když se ale s kolegou potkají, dořvou se navzájem a nic se nevyřeší.

Pak bych věčně nespokojeného kolegu odkázala na šéfa. Ať so to spolu vyřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama