Jak ukončit dříve paragraf?

538
19.1.20 19:21

Jak ukončit dříve paragraf ?

Ahojky, prosím o radu, mam paragraf cely týden a MUDr mi napsala ukončení v úterý 21.1, mi přijela mamca a bude hlídat a ja potřebuji zitra do práce, jak se to řeší, když už je napsány datum na paragrafu a Ja půjdu dříve do práce? Mam zavolat MUDr a jít to přepsat? Nikdy jsem to neřešila… Dekuji za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4295
19.1.20 19:26

@santape ničemu to nevadí. Zaměstnavatel napíše, že jsi už 20.1. byla v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
19.1.20 19:27
@santape píše:
Ahojky, prosím o radu, mam paragraf cely týden a MUDr mi napsala ukončení v úterý 21.1, mi přijela mamca a bude hlídat a ja potřebuji zitra do práce, jak se to řeší, když už je napsány datum na paragrafu a Ja půjdu dříve do práce? Mam zavolat MUDr a jít to přepsat? Nikdy jsem to neřešila… Dekuji za radu.

Nic se nedeje, muzes jit do prace klidne v pondeli i v utery. Jen az budes v utery nebo ve stredu predavat v praci listek - zezadu vypises dny, kdy si skutesne pecovala. Nikdo neresi, kdo hlidal za Tebe, neb mu stat nic neda (ted opomijim moznost, ze se rodice mohou jednou vymenit- ale to ted neresis) Takze nic neprepisovat u doktorky, jen vypises ty dny do papiru a v praci ti klasicky vyplati tvou mzdu za pondeli a utery a naopak stat ti za pondeli a utery davku neda, ackoliv papirove ukoncis az v utery.. Delam to tak bezne..;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
480
19.1.20 19:31

Jo a klidne muzes jiz v pondeli do prace a v utery zase ne. Pokud tedy mas ocr do utery vcetne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
19.1.20 20:06

Dekuji moc, opět jsem chytřejší :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu