Jak ukončit jeho kontakt s exmilenkou?

Anonymní
6.5.20 14:33

Jak ukončit jeho kontakt s exmilenkou?

Podváděl mě, já jsem na to přišla, on kvůli zachování rodiny paralelní vztah ukončil. Už to budou skoro dva roky, ale ona ho ale stále kontaktuje a něco po něm chce. Když jsme byli na dovolené, potřebovala pomoc s hledáním zaběhnuté kočky. Nejnověji chtěla, aby jí pomohl sehnat byt k pronájmu. Bohužel ještě ke všemu poblíž místa, kde bydlíme. Potom je zde spousta jiných žádostí, o kterých ani pořádně nevím, protože mu nekontroluji mobil dost konsekventně. Čím dál víc mě to štvě, zejména potom to, že si teď nejspíš pronajala byt poblíž našeho. Nechápu důvod. Chtěla bych, aby to skončilo, aby ho přestala kontaktovat. On sám ji nekontaktuje, ale vždy jí odpoví a udělá, co ona po něm chce.
Chtěla bych ten jejich kontakt nějak utnout, ale nevím jak. |
Napadlo mě, že bych její číslo mohla blokovat, ale ona by ho stejně mohla kontaktovat přes mail a kdyby on věděl, že jsem ji zablokovala já, tak bych byla za blbku.
Mě ale její neustálá přítomnost vadí. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24395
6.5.20 14:42

Zasadni problem je tvuj manzel.ON ho musi utnout, on to neudelal.Ze ona se chova tak, jak se chova, je dusledek, ze ji tvuj manzel nechava.Je mi to lito, opravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
6.5.20 15:03

Taky si myslím, že kdyby on chtěl, ale jako opravdu chtěl, tak to může stopnout. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
6.5.20 15:10

Ty jo tak pokud bych prisla na milenku a on by pak pro ni delal vsechno co ona chce tak bych mu rekla at si vybere bud ja nebo ona a dal bych e nebavila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3220
6.5.20 15:14

Neres ji, ale tveho muze. To ON je tvuj hlavni problem. Kdyby chtel, davno o ex nebylo vidu ani slechu, jenze on nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 15:51

Přestaň mu kontrolovat mobil. Chápu, že je to těžký, ale hrozně moc se ti po nějaký době uleví. Znám to z vlastní zkušenosti. No a k milence? Chce si tveho muze uzit a ceka a ktivne vyhledava prilezitost ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 16:02

Zakladatelka

Ono to neni jen o kontrole mobilu, ono mne to obcas ruzne obtezuje zivot. Jeji hledani zabehle kocky mi zkazilo dovolenou, protoze neustale zvonil mobil. To jsem opravdu mela chut ho vyhodit z okna. Ted mam hruzu z toho, ze se prestehovala par set metru od nas a ja se bojim, co bude nasledovat.
Zakladatelka pisici z mobilu

• Citovat
  • Nahlásit
19810
6.5.20 16:15
@Anonymní píše:
Ono to neni jen o kontrole mobilu, ono mne to obcas ruzne obtezuje zivot. Jeji hledani zabehle kocky mi zkazilo dovolenou, protoze neustale zvonil mobil. To jsem opravdu mela chut ho vyhodit z okna. Ted mam hruzu z toho, ze se prestehovala par set metru od nas a ja se bojim, co bude nasledovat.
Zakladatelka pisici z mobilu

Jednou by jí šel vypomoci s čímkoliv a vyrazila bych s ním dveře. Neměla bych na to fakt nervy. Buď by jí to jasně řekl a smazal si její číslo nebo sbohem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
6.5.20 16:26
@Monchichik píše:
Jednou by jí šel vypomoci s čímkoliv a vyrazila bych s ním dveře. Neměla bych na to fakt nervy. Buď by jí to jasně řekl a smazal si její číslo nebo sbohem…

Presne tak, nechapu zze to vubec trpí.. jako vyhovět pomalu vice ex milence místo přítelkyni.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19810
6.5.20 16:29

@Lilia23 No já to vůbec nechápu…ať si zavolá koho chce, ale ne mého manžela…já bych ho teda vyrazila stejně, už kdyby se provalilo, že má milenku…zachování rodiny by nepřicházelo do úvahy, já bych to nedala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
6.5.20 16:40

Tvůj muž to ukončit zkrátka nechce… Otázkou je, zda se s tím ty smířis nebo si řekneš dost.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 17:01
@Monchichik píše:

On ji nechodi pomahat, to jsou spis takove pomoci na dalku jako obvolat zname, sdilet neco na Facebooku, domluvit ji prohlidku bytu, promluvit s majitelem, aby ten byt dostala ona. Pod zaminkami, ze on ma hodne pratel a znamych, zna se s majitelem toho bytu a podobne.
Ja kvuli tomu zurim a on to bere tak, ze se ho snazim kontrolovat a jsem psychicky labilni. Coz uz opravdu zacinam byt, ja fakt nechci, Aby bydlela par set metru od nas. Nejak tusim, ze uz to nebudou jen esemesky a telefonaty.

• Citovat
  • Nahlásit
19810
6.5.20 17:28
@Anonymní píše:
On ji nechodi pomahat, to jsou spis takove pomoci na dalku jako obvolat zname, sdilet neco na Facebooku, domluvit ji prohlidku bytu, promluvit s majitelem, aby ten byt dostala ona. Pod zaminkami, ze on ma hodne pratel a znamych, zna se s majitelem toho bytu a podobne.
Ja kvuli tomu zurim a on to bere tak, ze se ho snazim kontrolovat a jsem psychicky labilni. Coz uz opravdu zacinam byt, ja fakt nechci, Aby bydlela par set metru od nas. Nejak tusim, ze uz to nebudou jen esemesky a telefonaty.

Ne, žádná pomoc ani zavolání, prostě nic…chtěla bych vidět, kdyby ti takhle vyvolával tvůj ex…to by taky byl psychicky labilní? Co si to dovoluje? Já bych mu to netolerovala a už vůbec bych mu nevěřila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 18:13
@Monchichik píše:
Ne, žádná pomoc ani zavolání, prostě nic…chtěla bych vidět, kdyby ti takhle vyvolával tvůj ex…to by taky byl psychicky labilní? Co si to dovoluje? Já bych mu to netolerovala a už vůbec bych mu nevěřila.

No, jemu nevadi, kdyz me kontaktuje nejaky ex. Jenomze ja jsem ho nikdy nepodvedla a exove me az tak casto nekontaktuji a predevsim zadny nema potrebu se stehovat do nasi ctvrti.

• Citovat
  • Nahlásit
19810
6.5.20 18:15
@Anonymní píše:
No, jemu nevadi, kdyz me kontaktuje nejaky ex. Jenomze ja jsem ho nikdy nepodvedla a exove me az tak casto nekontaktuji a predevsim zadny nema potrebu se stehovat do nasi ctvrti.

Tak jemu to nevadí, tobě ano, takže kdyby to byl můj muž, tak bohužel…já bych teda nezkousla ani tu nevěru, takže tohle už bych řešit ani nemusela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat