Jak ukončit jeho kontakt s exmilenkou?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
125
6.5.20 19:00
@Monchichik píše:
Tak jemu to nevadí, tobě ano, takže kdyby to byl můj muž, tak bohužel…já bych teda nezkousla ani tu nevěru, takže tohle už bych řešit ani nemusela…

Presne tak
Upřímně bych to nedala, a jeste aby ji pomáhal ze ma hodne známých? To neni zadny duvod prece.. je to tvuj muž,.mela by sis trochu dupnout (zakladatelko):nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 19:16
@Lilia23 píše:
Upřímně bych to nedala, a jeste aby ji pomáhal ze ma hodne známých? To neni zadny duvod prece.. je to tvuj muž,.mela by sis trochu dupnout (zakladatelko):nevim:

No, to si rikam taky. Akorat nevim, jak si dupnout a presvedcit ho. Na te dovolene jsem to zkusila, po dobrem, po zlem (kricela jsem na nej a hodila jsem na nej kus obleceni), ale nepomohlo to. Akorat jsem se potom vracela domu nastvana a nemela chut se s nim bavit.
Ted delam, ze o nicem nevim, protoze nevim, jak to resit a nechci, aby to vypadalo, ze to toleruji.

• Citovat
  • Nahlásit
20133
6.5.20 19:21
@Anonymní píše:
No, to si rikam taky. Akorat nevim, jak si dupnout a presvedcit ho. Na te dovolene jsem to zkusila, po dobrem, po zlem (kricela jsem na nej a hodila jsem na nej kus obleceni), ale nepomohlo to. Akorat jsem se potom vracela domu nastvana a nemela chut se s nim bavit.
Ted delam, ze o nicem nevim, protoze nevim, jak to resit a nechci, aby to vypadalo, ze to toleruji.

A jak bys to chtěla řešit jinak než ho vyhodit z baráku? Evidentně s tím nehodlá přestat a ještě bude dělat hysterku z tebe, že ti to vadí…a dělat, že o ničem nevím bych jí teda neuměla…já si potřebuju vše vyříkat hned :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 19:34

@Monchichik
Nebyt deti, tak letel uz davno. Jenomze takhle bohuzel nerozhoduji jenom sama za sebe.

• Citovat
  • Nahlásit
215
6.5.20 19:38

Kdybys měla nějakou hrdost, letí i tak. Jak si tě může vážit, když si nevážíš sama sebe? Žádná žena se špetkou hrdosti by nesnesla žádný kontakt ze strany exmilenky. Ať ji okamžitě zablokuje a vymaže ze svého života nadobro nebo rozvod. A bude to vyřešený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20133
6.5.20 19:39
@Anonymní píše:
@Monchichik
Nebyt deti, tak letel uz davno. Jenomze takhle bohuzel nerozhoduji jenom sama za sebe.

No právě, necháváš v tom ještě vyrůstat děti…v tomhle bych se na děti vůbec neohlížela, protože vynervovaná matka je jim stejně k ničemu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2279
6.5.20 19:57
@Anonymní píše:
On ji nechodi pomahat, to jsou spis takove pomoci na dalku jako obvolat zname, sdilet neco na Facebooku, domluvit ji prohlidku bytu, promluvit s majitelem, aby ten byt dostala ona. Pod zaminkami, ze on ma hodne pratel a znamych, zna se s majitelem toho bytu a podobne.
Ja kvuli tomu zurim a on to bere tak, ze se ho snazim kontrolovat a jsem psychicky labilni. Coz uz opravdu zacinam byt, ja fakt nechci, Aby bydlela par set metru od nas. Nejak tusim, ze uz to nebudou jen esemesky a telefonaty.

tak v tom případě mu buď jasně řekni jak to bude a nebude a pokud ne, tak to při prvním porušení zabal a jdi od něj. To kde ona bude bydlet ovlivnit nemůžeš, ale to Ti nebrání mít svůj vlastní život pod kontrolou a ve svých rukách. Do soukromí bych mu nelezla, takovýho ponižování se ráda ušetřím, ale jasný důkazy toho, že jsou v kontaktu bych neignorovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
6.5.20 21:54
@Anonymní píše:

Jenze on vi ze tyhle neudelas proto to dela stále dal, kdyby vedel ze ho vyhodis ze na to máš, tak k rozmyslí jestli obětovat rodinu kvuli behne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 22:02

@Lilia23 Jo, to on vi, ze rodina je pro me nadevse…

• Citovat
  • Nahlásit
2859
6.5.20 22:07
@Anonymní píše:
Podváděl mě, já jsem na to přišla, on kvůli zachování rodiny paralelní vztah ukončil. Už to budou skoro dva roky, ale ona ho ale stále kontaktuje a něco po něm chce. Když jsme byli na dovolené, potřebovala pomoc s hledáním zaběhnuté kočky. Nejnověji chtěla, aby jí pomohl sehnat byt k pronájmu. Bohužel ještě ke všemu poblíž místa, kde bydlíme. Potom je zde spousta jiných žádostí, o kterých ani pořádně nevím, protože mu nekontroluji mobil dost konsekventně. Čím dál víc mě to štvě, zejména potom to, že si teď nejspíš pronajala byt poblíž našeho. Nechápu důvod. Chtěla bych, aby to skončilo, aby ho přestala kontaktovat. On sám ji nekontaktuje, ale vždy jí odpoví a udělá, co ona po něm chce.
Chtěla bych ten jejich kontakt nějak utnout, ale nevím jak. |
Napadlo mě, že bych její číslo mohla blokovat, ale ona by ho stejně mohla kontaktovat přes mail a kdyby on věděl, že jsem ji zablokovala já, tak bych byla za blbku.
Mě ale její neustálá přítomnost vadí. :zed:

No hlavně ten vztah musí chtít ukončit on…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
7.5.20 04:03
@Anonymní píše:
@Lilia23 Jo, to on vi, ze rodina je pro me nadevse…

To pro každou z nás, ale dělat ze sebe kr*avu bych fakt nedokazala, dokazu odpustit, zavřít nad necim oci, ale abych vedela ze stou osobou se kterou podváděl nejen me ale i me deti byl jeste v kontaktu a pomáhal ji i kdyby jen na soc. Sítích tak bych dala muž na krk a rekla jasne, ze to evidentně vyresene nema a skoncit nechce. Tak papa :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 09:01

Ja to zatim toleruji proto, ze podle toho, co jsem vysmirovala (ne, kontrolovat mobil neni z hlediska psychiky spatne, alespon pro me), tak on ji sam nekontaktuje a snazi se konverzaci udrzovat kratkou. Ona uz si toho i vsimla, ale stejne se mu pravidelne hlasi. A ted jeste bude bydlet pobliz. Drive kontaktovala i me, ale ja jsem ji ignorovala, tak prestala. Otazkou je, zda by ji stacila ignorance z jeho strany. Pise mu, ze mu je stale verna a vyzvida, co je u nas doma. Skoro dva roky pote, co ji to ukoncil s tim, ze chce zustat se mnou… Popravde receno, never a sice byla jeho vina, ale tohle uz me stve od ni. Tohle chova I neni normal I, ta zenska je nezmar. A ja jsem kvuli tomu uz opravdu psychicky labilni, ona se do nasi ctvrti nestehuje nahodou, to jsem si jista.

• Citovat
  • Nahlásit
7035
7.5.20 09:06

Pořád si na něj myslí a zkouší ho, kdy povolí. Manžel to sice ukončil, aby neničil rodinu, ale zřejmě to neutnul dost razantně. To s tím bytem je divný, asi bych se bála, jestli spolu stále nespí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 09:17

Ja myslim, ze spolu nespi, podle zprav, co jsem cetla, to tak nevypada. Ale i tak me to desi.

• Citovat
  • Nahlásit
7035
7.5.20 09:29

A co psala tobě? 8o Co je ona zač?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie