Jak ukončit jeho kontakt s exmilenkou?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
7.5.20 09:39
@bjetuschka píše:
A co psala tobě? 8o Co je ona zač?

To uz je delsi dobu, rikala mi, ze se miluji, vzdy budou, popisovala, co delaji, co maji v planu, vyptavala se na nej, na nas vztah, vysmivala se mi, snazila se me presvedcit, ze ona je jeho zivotni laska, ze ja ho pry nikdy nebudu milovat jako ona, ze ona pro nej udela cokoli, vyhrozovala sebevrazdou…
Zacala jsem ji ignorovat a po nejake dobe me nechala na pokoji.

• Citovat
  • Nahlásit
7.5.20 10:00
@Anonymní píše:
@Monchichik
Nebyt deti, tak letel uz davno. Jenomze takhle bohuzel nerozhoduji jenom sama za sebe.

Takže raději budeš dětem ukazovat, že tohle je normální? Jestli máš dceru - to chceš, aby si jednou taky nechala tak dělat na hlavu, jak si necháváš ty? Pokud máš syna, tak mu ukazuješ, že takhle se k ženě chovat může.. No, fakt dobrý příklad.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7035
7.5.20 11:04
@Anonymní píše:
To uz je delsi dobu, rikala mi, ze se miluji, vzdy budou, popisovala, co delaji, co maji v planu, vyptavala se na nej, na nas vztah, vysmivala se mi, snazila se me presvedcit, ze ona je jeho zivotni laska, ze ja ho pry nikdy nebudu milovat jako ona, ze ona pro nej udela cokoli, vyhrozovala sebevrazdou…
Zacala jsem ji ignorovat a po nejake dobe me nechala na pokoji.

Labilní hysterka. No vše nasvědčuje tomu, že si s ní ještě užiješ,,spoustu srandy". Mrzí mě to. Ale myslím, že ty to sama neutneš, hlavní je, aby to udělal manžel. Evidentně budeš muset velice razantně zakročit a postavit se sama za sebe. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 12:08
@věčně nasraná píše:
Takže raději budeš dětem ukazovat, že tohle je normální? Jestli máš dceru - to chceš, aby si jednou taky nechala tak dělat na hlavu, jak si necháváš ty? Pokud máš syna, tak mu ukazuješ, že takhle se k ženě chovat může.. No, fakt dobrý příklad.. :nevim:

Ja nevim, jak to pusobi navenek. Zatim to jde mimo deti, doufam, ze se to vyresit, nez budou mit rozum.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 12:17

@bjetuschka
Jo, mas pravdu. Ja ale myslim, ze on se k radikalnimu reseni nezmuze a ona se jen tak neda. Opravdu nevim, co mam delat.
Ja ho absolute nechapu, doma ma klid, ma we dobre, a on si najde neco takoveho, co mu dela jenom problemy a osciluje mezi absolutni laskou a nenavisti az za hrob, kdy mluvi o zabiti jeho nebo sebe. Mu tu snad imponuje, ci co. Ja jsem zoufala, ja jsem ten typ, co potrebuje klid a stabilitu a tohle me opravdu nici. Dokud se neobjevila ona, fungovalo vse super, ale Ted je to katastrofa a ja nevim, co delat. Ja ji vubec nechci mit ve Sven okoli a okoli sve rodiny.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 12:20

Tak ji dej jednu do držky :mrgreen:, ať si uvědomí, že nemá otravovat. Samozřejmě že on by to měl utnout a ne skákat jako ona chce. Ale pokud je takový blb. Tak si to s ní vyrikej ty, že má rodinu a nemá povinnost se starat o ní…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 12:38

Coz o to, ja bych ji i neco hnusneho rict mohla, ale to zase bude toho meho otravovat s tim, ze okamzite musi jit k ni, nebo se zabije. Neco podobneho jsme tu uz meli, vcetne policie, a ja nevim, zda takove „vzruso“ chci.

• Citovat
  • Nahlásit
20127
7.5.20 12:43
@Anonymní píše:
Coz o to, ja bych ji i neco hnusneho rict mohla, ale to zase bude toho meho otravovat s tim, ze okamzite musi jit k ni, nebo se zabije. Neco podobneho jsme tu uz meli, vcetne policie, a ja nevim, zda takove „vzruso“ chci.

No tak ať se zabije a bude klid. S těmahle kecama může toho tvýho držet v šachu po zbytek života. Jemu bych řekla, že jakmile jí odepíše nebo se k ní nedej bože vydá, může se k tý magorce rovnou nastěhovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
7.5.20 13:00

Porad si myslim jedno, ze staci ve vasi situaci jen malo, ale musi to udelat on. Ignor. Z nejakeho duvodu mu to asi imponuje a nevidi, ze tebe nici.Ale osobne si myslim, ze s ni nespi, ze i ta konverzace je pravdiva. Kdyby byla znovu na koni, ze s ni tvuj neco znova ma, da ti to velmi,,hlasite,, znat.Asi to bude prvotridni pinda, ale tvuj je blb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7035
7.5.20 13:28
@Anonymní píše:
@bjetuschka
Jo, mas pravdu. Ja ale myslim, ze on se k radikalnimu reseni nezmuze a ona se jen tak neda. Opravdu nevim, co mam delat.
Ja ho absolute nechapu, doma ma klid, ma we dobre, a on si najde neco takoveho, co mu dela jenom problemy a osciluje mezi absolutni laskou a nenavisti az za hrob, kdy mluvi o zabiti jeho nebo sebe. Mu tu snad imponuje, ci co. Ja jsem zoufala, ja jsem ten typ, co potrebuje klid a stabilitu a tohle me opravdu nici. Dokud se neobjevila ona, fungovalo vse super, ale Ted je to katastrofa a ja nevim, co delat. Ja ji vubec nechci mit ve Sven okoli a okoli sve rodiny.

To je právě ono, možná ho láká to, že jste obě úplně jiné. Krom toho jsem vypozorovala, že spousta chlapů má rádo tyhle labilní dylinky. Asi je baví to každodenní drámo a dobrodrůžo. Opravdu netuším, co poradit. Možná mu udělej taky nějakou pěknou scénu, evidentně na to slyší. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10850
7.5.20 13:37

Ja nechci byt zla, ale to mas za to, zes mu neveru odpustila. Pro dobrotu na zebrotu a jeste z tebe udela blazna. :roll: No tak to je neco pro me :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 13:38

@wildcherry
Mas pravdu, on nechape, jak mi to ublizuje. Ona rozhodne nebude diskretni milenka, ta by snad byla schopna mi i poslat video.
Ja nechapu, ze si vybral zrovna takovou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 13:57
@bjetuschka píše:
To je právě ono, možná ho láká to, že jste obě úplně jiné. Krom toho jsem vypozorovala, že spousta chlapů má rádo tyhle labilní dylinky. Asi je baví to každodenní drámo a dobrodrůžo. Opravdu netuším, co poradit. Možná mu udělej taky nějakou pěknou scénu, evidentně na to slyší. :roll:

Uz i to jsem zkousela, ale ode me to nejak nebere.

• Citovat
  • Nahlásit
24395
7.5.20 14:00
@Anonymní píše:
@wildcherry
Mas pravdu, on nechape, jak mi to ublizuje. Ona rozhodne nebude diskretni milenka, ta by snad byla schopna mi i poslat video.
Ja nechapu, ze si vybral zrovna takovou.

No, takovou, takovou…takovou co? Si predstav, ze energii, co vklada ted do chovani i k tobe, jakou asi musela vyprodukovat energii, kdyz ho chtela urvat pro sebe v zacatcich. Herecka hadra. Mozek nechal v kalhotach no :roll:.Ale musis mu rict, musi pochopit, jak ti to ublizuje.Snad se ji neboji :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 14:27

@wildcherry
Popravde receno, kdyz vidim, jakou energii do nasi rodiny ona vklada, tak me to desi.
„Takovou“ - no, chovani hruza, problemy mu dela, vzhledem zadna slava, mlada taky neni… Ja opravdu nechapu, co na ni vidi, pro me je to osoba, ktere bych se vyhybala, a on se do ni zamiloval. Kdyz jsem zjistila, s kym me podvadi, tak me to az urazilo. A to jsem jeste tenkrat netusila, jak se chova.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat