Jak ukončit jeho kontakt s exmilenkou?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
12.7.20 23:38

@MayhemDevil
Ja vim, ze to bez nej zvladnu, o to nejde. Mne jde o to, mit rodinu. Ty chvile, kdy se rano spolu vsichni povalujeme v posteli, smejeme se, rodinne vylety… Ja jsem po tom touzila uz jako dite a nikdy jsem zo nemela. S ted to nebudj moci mit ani jako dospela, protoze jsem si vybrala takoveho blbecka.
S ta krava si z toho jeste delala legraci. Z opustenych deti. Ze s nim lezla do postele je jedna vec, ale kdyz mi tyhle blbe kecy rikala do telefonu, tak bych ji byvala byla snad jednu vrazila.

• Citovat
  • Nahlásit
1329
12.7.20 23:42
@Mimadora píše:
Tady jsou všechny rady drahý. Chlapec je očividně zabednenec a ví, že výhružky jenom plácáš a prd z toho. Buď důsledná. Navrhla bych poradnu, kde by mu odborník vysvětlil jak se cítíš. Ale to by asi na chudáčka bylo moc, viď?A co takhle se zachovat jako svině a manžela začít jejím jménem bombardovat? Když k tomu přidáš, že se budeš chovat nad věcí a užívat si život, dělat že jo nepotřebuješ… A samozřejmě zapírat jakýkoliv podíl na tom? Případně si hodit do schránky nějaký hnusný dopis na svou osobu a manžela seřvat do hranatý kuličky? Třeba by mu bliklo… Taky bys pak zjistila na čem jsi a kdyby se z jeho strany nic nedělo, tak adios. Prcek je malej, na to že bude vyrůstat bez tohohle supertáty si zvykne snáz než na to vyrůstat vedle psychicky labilní ženský, která až vyroste mu může do hlavy cpat kdeco. Budeš se bát ho pustit i ven…

Neradte tady zas nejaky zensky hry, vymysly a nesmysly, ktere budou lzive! Takovehle agresivni hry na lzivem podkladu vsechno jen zhorsi. On dava jasne najevo, ze mu na ni a jejim zdravi nezalezi. Chcete aby to prerostlo i ve fyzicke nasili? Snazite se tu o to. Chlap ke idiot. Je jeji nepritel, ktery ji nici psychicky a uz to ma zdravotni nasledky. Musi si to tak v hlave prehodit. Byt silna a presvedcena, ze ji nezlomi a zvladne zit bez nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
12.7.20 23:44
@Anonymní píše:
@MayhemDevil
Ja vim, ze to bez nej zvladnu, o to nejde. Mne jde o to, mit rodinu. Ty chvile, kdy se rano spolu vsichni povalujeme v posteli, smejeme se, rodinne vylety… Ja jsem po tom touzila uz jako dite a nikdy jsem zo nemela. S ted to nebudj moci mit ani jako dospela, protoze jsem si vybrala takoveho blbecka.
S ta krava si z toho jeste delala legraci. Z opustenych deti. Ze s nim lezla do postele je jedna vec, ale kdyz mi tyhle blbe kecy rikala do telefonu, tak bych ji byvala byla snad jednu vrazila.
:srdce: moc ti rozumim plnohodnotna rodina je sen, ale nesmis platit svym zdravim a zivotem :srdce: Nech ty hyeny byt, nestoji za to.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.20 23:44
@Mimadora píše:
Tady jsou všechny rady drahý. Chlapec je očividně zabednenec a ví, že výhružky jenom plácáš a prd z toho. Buď důsledná. Navrhla bych poradnu, kde by mu odborník vysvětlil jak se cítíš. Ale to by asi na chudáčka bylo moc, viď?A co takhle se zachovat jako svině a manžela začít jejím jménem bombardovat? Když k tomu přidáš, že se budeš chovat nad věcí a užívat si život, dělat že jo nepotřebuješ… A samozřejmě zapírat jakýkoliv podíl na tom? Případně si hodit do schránky nějaký hnusný dopis na svou osobu a manžela seřvat do hranatý kuličky? Třeba by mu bliklo… Taky bys pak zjistila na čem jsi a kdyby se z jeho strany nic nedělo, tak adios. Prcek je malej, na to že bude vyrůstat bez tohohle supertáty si zvykne snáz než na to vyrůstat vedle psychicky labilní ženský, která až vyroste mu může do hlavy cpat kdeco. Budeš se bát ho pustit i ven…

Do poradny by sel, ale kvuli koronaviru jsme nic nesehnali. Ted bychom uz mozna brzy i sehali, jenomze ted s nim nemluvim a nebudu ta, kdo za nim prijde s timto navrhem.

Bombardovat manzela jejim jmenem by bylo tezko proveditelne, totez jeste horsi obtezovani z jeji strany. Bojim se, ze by to nakonec stejne prasklo a za blazna bych byla ja.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.20 23:47
@MayhemDevil píše: :srdce: moc ti rozumim plnohodnotna rodina je sen, ale nesmis platit svym zdravim a zivotem :srdce: Nech ty hyeny byt, nestoji za to.

Dekuji, rozumis mi.
Ja se opravdu snazim to nejak vyresit, ale uz sama nevim, jak dal.
Chlap vidi jenom to, ze jsem protivna, nechce si priznat, ze je to jeho chovani, co me nici.

• Citovat
  • Nahlásit
602
12.7.20 23:54
@Anonymní píše:
@MayhemDevil
Toh
@Anonymní píše:
@MayhemDevil

Tohle je sice moc hezké, ale tohle je taková reklama na rodinné štěstí. Neříkám, že to neexistuje, ale v dnešní době bohužel málo pravděpodobné. Pocházís z rozvedené rodiny, evidentně to tví rodiče nezvládli. Ty by jsi ale neměla za každou cenu za tímhle obrázkem jít, ničíš sebe, vás vztah a nemysli si, dítě časem vycítí problémy rodičů, takže si tu klidně můžeš cokoliv idealizovat, ale i když zůstaneš s manželem, tak se ta tvá představa vůbec nemusí uskutečnit a propast se akorát prohloubí. Kdyby na tom vasem vztahu tvému muži záleželo, tak by to vypadalo jinak… Milenka je taky jednom žena, která se nešťastně zamilovala do zenace. Manžel stojí na laně, kde na jedné straně stojíš ty a na druhé milenka. Ať už si vybere jednu z vás, stejně se zříti… A jen tak mimochodem, smát se v té posteli a společně třeba snídat můžeš, ale klidně s jiným mužem, který se bude ráno těšit stejně, jako ty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
12.7.20 23:55
@Anonymní píše:
Dekuji, rozumis mi.
Chlap vidi jenom to, ze jsem protivna, nechce si priznat, ze je to jeho chovani, co me nici.

Hele tezko rict jak to ve skutecnosti mate, ale nici te to. Z nekterych prispevku by se dalo rici, ze je tva bolest tesi a zivy je. Proto jsem je nazval hyenami. Dost mozna uz jste za nejakym bodem zlomu. Je super, ze jsi presvedcena, ze to zvladnes. Jeste si musis nastavit, ze plnohodnotna rodina nejde drzet na ukor tveho zdravi. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2872
12.7.20 23:58
@Chytrak píše:
Tohleto je hodne mizerna rada. To by taky mohla mit na krku zakladatelka trestni oznameni za poskozovani dobreho jmena ani nemrkne. :nevim:A ty veris, ze tahleta „kampan“ udrzi jejiho chlapa u ni?

Jaké poškozování dobreho jména? Spala s ním, tak to není žádné poškozování, ale pouze konstatování faktu…
Netuším jestli pomůže, ale třeba se jí aspoň uleví ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
12.7.20 23:59
@MayhemDevil píše:
Neradte tady zas nejaky zensky hry, vymysly a nesmysly, ktere budou lzive! Takovehle agresivni hry na lzivem podkladu vsechno jen zhorsi. On dava jasne najevo, ze mu na ni a jejim zdravi nezalezi. Chcete aby to prerostlo i ve fyzicke nasili? Snazite se tu o to. Chlap ke idiot. Je jeji nepritel, ktery ji nici psychicky a uz to ma zdravotni nasledky. Musi si to tak v hlave prehodit. Byt silna a presvedcena, ze ji nezlomi a zvladne zit bez nej.

Ono jde o to, jestli mu na ni fakt nezáleží, nebo má jen dlouhý vedení. Bohužel. Někteří chlapi to vedení mají faaaaakt dlouhý. Možná si to fakt jenom neuvědomuje, na to je praveze dobrá ta poradna. Nejdřív bych zkusila tu, vzhledem že zakladatelka chce věc řešit.

A prosímvás, idiot možná, její nepřítel :D to jsme v nějakým béčkovým filmu, ne? Kdyby byl nepřítel, tak by jí neignoroval, nýbrž by se spolčil s ex-milenou. Takhle ho beru sice za záporáka, ale nikoliv za nepritele. A ta vaše poznámka s fyzickým násilím, z čeho jste vyčetla že se o to snažím? Bombardování anonymama co by vypadaly jak od exky byl jenom návrh, kdyby její přítomnost začala být i jemu nepříjemná, možná by se to hnulo.

Ale samozřejmě chápu, že je lepší okamžitě odejít a vykašlat se na něj. To ale zakladatelka tak trochu nechce. I když vzhledem k jejímu psychickému stavu bych to taky doporučila.

Nebo pak jestli má dobrý vztah s tchanovcema, tak zkusit je aby synackovi domluvili… Ale předpokládám že to by podle vás taky bylo přes čáru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
13.7.20 00:04
@Mimadora píše:
Ono jde o to, jestli mu na ni fakt nezáleží, nebo má jen dlouhý vedení. Bohužel. Někteří chlapi to vedení mají faaaaakt dlouhý. Možná si to fakt jenom neuvědomuje, na to je praveze dobrá ta poradna. Nejdřív bych zkusila tu, vzhledem že zakladatelka chce věc řešit.

A prosímvás, idiot možná, její nepřítel :D to jsme v nějakým béčkovým filmu, ne? Kdyby byl nepřítel, tak by jí neignoroval, nýbrž by se spolčil s ex-milenou. Takhle ho beru sice za záporáka, ale nikoliv za nepritele. A ta vaše poznámka s fyzickým násilím, z čeho jste vyčetla že se o to snažím? Bombardování anonymama co by vypadaly jak od exky byl jenom návrh, kdyby její přítomnost začala být i jemu nepříjemná, možná by se to hnulo.

Ale samozřejmě chápu, že je lepší okamžitě odejít a vykašlat se na něj. To ale zakladatelka tak trochu nechce. I když vzhledem k jejímu psychickému stavu bych to taky doporučila.

Nebo pak jestli má dobrý vztah s tchanovcema, tak zkusit je aby synackovi domluvili… Ale předpokládám že to by podle vás taky bylo přes čáru.

Nepritel proto, ze me prijde, ze ho to nejakym zpusobem bavi.

Ty hry kdyz prasknou a jako, ze nekdy urcite tak sance na obnovu vztahu nezvysi. A vyprovokovat domaci nasili to muze.. Je to proste dost radikalni rada, ktera se muue krute nevyplatit.

Mate pravdu poradna je prvni krok. Zalovani mamince a tatinkovi? Tezko rict :nevim: Ale pokud mu na zene nezalezi a na milence ano, tak bych zadne partyzanske akce nepodnikal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
13.7.20 00:06
@welovefashion píše:
Jaké poškozování dobreho jména? Spala s ním, tak to není žádné poškozování, ale pouze konstatování faktu…
Netuším jestli pomůže, ale třeba se jí aspoň uleví ;)

Jako vazne? Vylepovani fotky s narcenim? V dnesni dobe? Neni 1960 :mrgreen: uplne irelevantni jestli neco nezakoneho udelala. Bude to neopravnene uzivani jejich osobnich dat. Proste jednoznacne to bude nejakym ci vice zpusoby protizakone

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6997
13.7.20 05:34
@Anonymní píše:
Všimni si, že na milence nenechá nit suchou, ale svého chlapa omlouvá ve všem. Nechápu. :roll: :roll: A přitom její chlap má tohle řešit, ne zakladatelka. Ale tím, jak manželovi ukázala, že na něm visí, tak si sebrala všechen manévrovací prostor. Takže se buď vzpamatuje, začne si vážit sama sebe, nebo zůstane už navždy labilní hysterkou, která si chce chlapa udržet za každou cenu.
By měl u mě už dávno sbalené kufry borec jeden.

Přesně! řešit má svého chlapa ne milenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
13.7.20 06:42
@Anonymní píše:
@MayhemDevil
Že tě milenka nahání, je důkaz, že on ji nechce. Bohužel ty se chováš, tak jak chce milenka!!! Buď se zachovas, jak si přeje oona. Nebo se dáš do kupy a zachráníš si rodinu.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4819
13.7.20 07:33
@Anonymní píše:
Dekuji, rozumis mi.
Chlap vidi jenom to, ze jsem protivna, nechce si priznat, ze je to jeho chovani, co me nici.

Jenze v teto situaci je mic na jeho strane hriste. On by mel byt ten, ktery to s milenou razne a definitivne ukonci a da ji najevo, ze takhle ne. Pomahat ji s hledanim bytu a nastehovat ti ji prakticky na dosah, to bych povazovala za vysmech a naprostou ignoraci vseho, na cem jsme se kvuli zachovani vztahu a rodiny domluvili. Netvrdim, ze ten neverny by mel mit do konce zivota na taliri velky cerny vykricnik a v pravidelnych intervalech mu pripominat jeho selhani, ale chtelo by to, aby vynalozil nejake usili, aby ses ted ty (jako jeho zena) citila co nejkomfortneji to v dane situaci jde. Na me to bohuzel nepusobi vubec dobre, tebe to pomalu a jiste nici a on to ma tak nejak celkem na haku, minimalne na muj vkus. Asi si je prilis jisty vedomim, co pro tebe kompletni rodina znamena a co vse jsi ochotna ji obetovat. A to az k same hranici sve dusevni pohody. Nejen vase dite, ale i ty jsi dulezita, nezapominej na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 15:06

Bohuzel opet ozivuji.
Je to cim dal horsi.
Zatimco driv jsem vsechno brala jako soukrome akce dotycne a toho sveho jsem vnimala jako sraba, ted uz me obcas i napada, zda v tom nejede s ni za ucelem me psychicky vyridit. Kdybych se psychicky zhroutila, mohli by tim dosahnout svereni ditete do pece a potom by mel vyhody i pri deleni majetku a dostali by slusne vyzivne. Nekolikrat me v posledni dobe napadlo, ze on snad nemuze byt tak pitomy, aby netusil, co se deje a jak to na me pusobi.
Jak mam zjistit, jaky je jeho postoj a primet ho ke zmene?
Co vlastne vubec muzu udelat ja sama?
Dneska jsem se rozhodla, ze to musi prestat, a to v nejhorsim pripade i za tu cenu, ze pujdeme od sebe.
Ja uz to dal nevydrzim.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama