Jak ukončit jeho kontakt s exmilenkou?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Pet32
13.8.20 15:28

Proč s ním stále jsi? Jsi jak hadr, neváží si tě. Važ si sama sebe

• Citovat
  • Nahlásit
4748
13.8.20 15:30

No tak se rozveď. Nebo je ti příjemné hrát si na chudinku, kterou deptá manžel a milenka? To, že sis přála spokojenou rodinu, kterou jsi jako malá nikdy neměla neznamená, že když budeš držet vztah stůj co stůj, tak to tak bude. Jedinej kdo je v tuto chvíli viníkem aktuálního stavu jsi ty sama. Lidi se k tobě budou chovat tak, jak jim ty sama dovolíš. Když jim dáváš možnost, aby s tebou zametali a permanentně se z toho hroutíš místo toho, abys udělala rázné rozhodnutí a utla to, tak se nediv. Milenka je v tomto úplně mimo mísu. Tvůj manžel udělal rozhodnuti, nelituje a je mu jedno jak to bereš ty, jsi mu prostě jedno, chápeš… on není chudák, to jen ty jsi tak hloupá, aby sis to přiznala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3012
13.8.20 15:37
@Anonymní píše:
Bohuzel opet ozivuji.
Je to cim dal horsi.
Zatimco driv jsem vsechno brala jako soukrome akce dotycne a toho sveho jsem vnimala jako sraba, ted uz me obcas i napada, zda v tom nejede s ni za ucelem me psychicky vyridit. Kdybych se psychicky zhroutila, mohli by tim dosahnout svereni ditete do pece a potom by mel vyhody i pri deleni majetku a dostali by slusne vyzivne. Nekolikrat me v posledni dobe napadlo, ze on snad nemuze byt tak pitomy, aby netusil, co se deje a jak to na me pusobi.
Jak mam zjistit, jaky je jeho postoj a primet ho ke zmene?
Co vlastne vubec muzu udelat ja sama?
Dneska jsem se rozhodla, ze to musi prestat, a to v nejhorsim pripade i za tu cenu, ze pujdeme od sebe.
Ja uz to dal nevydrzim.

To ze jsi paranoidni, neznamena, ze te nesledujou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 15:49

@Martha03
Co myslis, ze bych mela delat, aby si me vazil a respektoval me?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 15:57
@riccius píše:
To ze jsi paranoidni, neznamena, ze te nesledujou.

Presne. :palec:
To, co se deje, je pro me nepochopitelne. Ja vim, ze to vsechno zni silene, ale to jeji otravovani, stehovani se sem (proc, proboha?), jeho neskutecna pasivita, nulova snaha mi situaci jakkoli usnadnit. Do toho mi nekdo prokazatelne vykrada schranku, jeho sluzebni mobil, ke kteremu se dotycna mohla dostat, funguje nejak divne.

• Citovat
  • Nahlásit
5412
13.8.20 16:17
@Anonymní píše:
@Martha03
Co myslis, ze bych mela delat, aby si me vazil a respektoval me?

Dej do kupy rozvod a jemu nic neříkej. Respekt a úctu si nevynutíš. Začni kopat za sebe a dítě, na něj kašli, on už si stejně vybral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
13.8.20 16:32
@Anonymní píše:
@Martha03

Myslím si, že nic. Úcta a respekt přichází s láskou a to všechno buď k partnerovi cítíš nebo ne. Musela bys změnit asi osobnost, aby si tě nějak začal vážit a respektoval tě.
Ovšem podle mě se tyto věci nedají vynutit, buď jsou už na počátku vztahu nebo ne. Aspoň já to tak mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
13.8.20 16:38

Moje rada zní:
ten chlap ti za to nestojí. Odejdi od něj, dej se dokupy a pak si začni budovat nějaký nový vztah.
I z tvých příspěvků jde cítít ta usilovná snaha držet to všechno na sílu. Mě osobně by to taky odpuzovalo.
Udělej si v hlavě pořádek, osvoboď se od něj a uvidíš, jak se ti uleví.
Jaká pozitiva ti tento chlap konkrétně teď přináší? Sama víš, že vám bude líp bez něj. Jen se držíš nějakého svého snu o společných ránech, kdy se v posteli smějete. Tenhle děsnej obrázek jsem viděla naposled v jakési reklamě. Kolik lidí, myslíš, že má na tohleto čas?
Navíc já třeba osobně se potřebuju po ránu hlavně probrat a klid. Nestojí o to, aby ne mě děti hned po ránu skákaly a já si pak nalomené kosti musela mazat francovkou.
Navíc-když už tak stojíš o to vysněné ráno-nauč se je dělat společně s dítětem-prostě ve dvou. Viděla jsi snad už nějakého rozhihňaného chlapa po ránu v posteli? Já teda ne, max. nadrženého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4748
13.8.20 16:42
@Anonymní píše:
@Martha03

Já bych od takového člověka už o respekt nestála… Respekt a úcta má být pořád, ne jen když se to někomu hodí do krámu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
13.8.20 16:44

Možná bys je mohla dostat na kolena. Ale to bys na to musela mít koule, dát se nejdřív do kupy a počítat i s variantou, že to nevyjde a tedy nezhroutit se z toho.
Pokud se teda mladá přistěhovala blízko vás, pozvala bych ji třeba k vám domů na kafe. Prostě dělat úplnej opak toho, co by oni dva od tebe očekávali. Vymyslet takovej plán. Nedat jim chvíli pokoj, cpát je k sobě, ale za tvojí přítomnosti. Prostě pravej opak toho, co jsi dělala doteď. Začít si naoko hrát na takovou švédskou trojku bez sexu. :D
To by mohlo zabrat. :) Ale nesměla bys přitom počítat, že ti to vrátí chlapa zpět. Prostě jim to jen tak při odchodu trošku zpestřit.
Nevím, teď jsi nejsem jistá, jestli svého chlapa stále miluješ, nebo ti jde spíš o to, zachovat alespoň pro okolí úplnou rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišu G
13.8.20 20:05

Přečetla jsem celou diskuzi a nějak mi teď tedy není jasné, co je stále horší a horší. Trošku mám pocit, že už Ti to opravdu nějak vlezlo do hlavy. Máš nějaké konkrétní situace? Abych tomu lépe porozuměla. Jinak souhlasím se zdejším osazenstvem, vina je především na straně Tvého manžela, ale bohužel ani Ty jsi se nezachovala nejlíp, házíš po něm oblečení, děláš hysterické scény… Chápu, že když je člověk zoufalý, tak dělá zoufalé věci, ale tohle prostě není správně, akorát se před ním ponižuješ, a po takových scénách si úctu a respekt těžko vydobíš zpět, pokud to tam z jeho strany někdy vůbec bylo… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
7438
13.8.20 20:18
@Anonymní píše:
@Martha03

To uz se ti nepovede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
13.8.20 20:19

Tak i kdyby to tak nebylo, tak ti za chvilku stejně hrábne. Podle mě ti už vážně jde o příčetnost. Sbalila bych mu kufr a poslala ho za tou nádherou. Pokud ti jde fakt o děti, tak se dej dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
13.8.20 21:27
@Anonymní píše:
@Martha03

Kufr před dveře, ať jde za ní. Začni žít svůj život, pro sebe a pro dítě. On tě má jistou, ať udělá cokoliv, ty mu odpustíš, protože chceš udržet rodinu.
Třeba mu dojde, že tě ztratil a bude se k tobě chtít vrátit, pak už bude na tobě, jak se rozhodneš. Potkáš nového partnera a řekneš si, jak jsem mohla být tak blbá, že jsem lepila vztah, který nestál na pevných základech a promrhala drahocenný čas

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 22:47
@Rosebery píše:
Možná bys je mohla dostat na kolena. Ale to bys na to musela mít koule, dát se nejdřív do kupy a počítat i s variantou, že to nevyjde a tedy nezhroutit se z toho.
Pokud se teda mladá přistěhovala blízko vás, pozvala bych ji třeba k vám domů na kafe. Prostě dělat úplnej opak toho, co by oni dva od tebe očekávali. Vymyslet takovej plán. Nedat jim chvíli pokoj, cpát je k sobě, ale za tvojí přítomnosti. Prostě pravej opak toho, co jsi dělala doteď. Začít si naoko hrát na takovou švédskou trojku bez sexu. :D
To by mohlo zabrat. :) Ale nesměla bys přitom počítat, že ti to vrátí chlapa zpět. Prostě jim to jen tak při odchodu trošku zpestřit.
Nevím, teď jsi nejsem jistá, jestli svého chlapa stále miluješ, nebo ti jde spíš o to, zachovat alespoň pro okolí úplnou rodinu.

No, nevim, zda bych to zvladla a k cemu by to melo vest.
Take se bojim, ze by to jeste zhorsilo atmosferu u nas doma.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat