Jak ukončit milenecký vztah?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.1.22 09:08

Jak ukončit milenecký vztah?

Ahoj,
jsem svobodná a mám 2,5 roku ženatého milence. Zamilovaná nejsem, jen máme nádherný sex, který jsem ještě nikdy nezažila. Problém je v tom, že to neumím ukončit. Chtěla bych navázat normální vztah a proto chci ukončit tento. Ukončila jsem to v červnu, ale pak jsme se k sobě po měsíci vrátili. Prostě mi to nejde. Je mezi námi velká přitažlivost.
Co bylo u vás důvodem ukončení? Vraceli jste k sobě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Lenka_VER
21.1.22 09:21

Ukončit, přerušit kontakt. Na tom nic jiného nevymyslíš.
Třeba odjet na dovolenou, poznat nové lidi, najít si zájmy, víc se realizovat v práci… prostě se zaměstnat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 09:25

Ahoj…jsem na tom stejně. Až teda na to, že jsem vdaná.
Vím, že to musím ukončit…ale zatím to nedokážu. Jsem jak feťák, co potřebuje svoji dávku. Vím, že bych měla odvykat…ale zatím je to silnější.
Btw - jak se Ti podařilo se nezamilovat?

• Citovat
  • Nahlásit
975
21.1.22 09:30

Absolutně přerušit kontakt. Nic jinýho. A pak si rychle najít převozníka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.22 09:32

Dg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 09:38
@Anonymní píše:
Vím, že to musím ukončit…ale zatím to nedokážu. Jsem jak feťák, co potřebuje svoji dávku. Vím, že bych měla odvykat…ale zatím je to silnější.

To víš, že to bylo těžký se nezamilovat. Musím pořád myslet na to, že od rodiny neodejde a to ani nechci a kdyby byl se mnou, tak by podváděl zase mne. Nechceme přijít jeden o druhého. Je pro mne jak říkáš droga. Je to krásněj, přitažlivej chlap s vysportovanou postavou, dobrou výbavou a ještě je k tomu moc šikovnej :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 09:41

@smajlicek2019
Tak to Tě obdivuju, že jsi to ustála! Já jsem do toho docela spadla…i když si ty všechny věci říkám…Nevím, jak to v hlavě nějak přenastavit.
Sex je skvělej, naprosto. Jen po těch chvílích s ním pak v sobě cítím hrozný prázdno a je mi smutno…z toho, že nejsem s ním a ze sebe samotny, jaká jsem husa hloupá :D
Hele…a s manželkou má jakej vztah? Normálně fungujou, vč. sexu? Jak Ti je, když víš, že je s ní?

• Citovat
  • Nahlásit
53599
21.1.22 10:57
@Anonymní píše:
@smajlicek2019
Tak to Tě obdivuju, že jsi to ustála! Já jsem do toho docela spadla…i když si ty všechny věci říkám…Nevím, jak to v hlavě nějak přenastavit.
Sex je skvělej, naprosto. Jen po těch chvílích s ním pak v sobě cítím hrozný prázdno a je mi smutno…z toho, že nejsem s ním a ze sebe samotny, jaká jsem husa hloupá :D
Hele…a s manželkou má jakej vztah? Normálně fungujou, vč. sexu? Jak Ti je, když víš, že je s ní?

Zažila jsem dloooouhodobě - a i když má člověk v době trvání mileneckého vztahu pocit, jak je to supr trupr, dobrodružství, vzrušení, spiklenectví, zakázaný ovoce… beztak pak jedeš ze schůzky domů - a přesně to prázdno, co popisuješ.
A večer jsi sama, nebo s někým, s kým v podstatě nechceš být, a myslíš na to, co asi on. :roll: S tou manželkou, která mu nerozumí, že jo.
Jestli se spolu smějou, povídají si, co v práci a ona mu dá hlavu na rameno.
Není to dobrý, člověk si musí hodně hodně lhát, aby to vnitřně ustál - pokud tedy nejde čistě jenom o fajn sex, tam je soukromí protějšku člověku fuk.
Ale to jde v dlouhodobých mileneckých vztazích těžko.

A pak normální, láskyplný vztah, kdy se lidi jeden s druhým neschovávají, válí se spolu u tý televize, vaří spolu, povídají si, co bylo v práci, koukají v objetí na film a když se potom pomilují, usnou si v náručí a nikdo nekouká na hodinky, aby se stihnul vrátit domů tak, aby stará neměla moc pindů. :jazyk:
Hele, ještě chápu mít milence v manželství, kde to moc nefunguje a člověk si kompenzuje to, co mu ten doma nedá, jinde. Ale mít jako svobodná/rozvedená zadaného milence, to prd a vořech. Ztráta času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25797
21.1.22 11:07

Zakladatelko, je Ti s ním dobře, sex úžasný, jistě se Ti i jako muž líbí, neukončuj nic, věř, že by Tě to mrzelo. Nikde není psané, že hned najdeš muže na vztah.
Ano, můžeš ho potkat klidně dnes, ale taky v tomto roce vůbec.
Prostě si užívej milence, vyzobávej si z toho mileneckého vztahu to, co Tě baví, co se Ti líbí a hledej současně přítele na vážný vztah. To není nic proti ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.22 11:14
@Anonymní píše:
To víš, že to bylo těžký se nezamilovat. Musím pořád myslet na to, že od rodiny neodejde a to ani nechci a kdyby byl se mnou, tak by podváděl zase mne. Nechceme přijít jeden o druhého. Je pro mne jak říkáš droga. Je to krásněj, přitažlivej chlap s vysportovanou postavou, dobrou výbavou a ještě je k tomu moc šikovnej :oops:

Představ si sama sebe za 10-15 let:
Sama, bez dětí, bez fajn muže, bez vlastního rodinného zázemí, rodiče stárnou, v práci nic moc
Milenec zestárnul a už to není taková hvězda.
Nebo Tě dávno vyměnil za mladší model.

Mám pokračovat?

Drž se a buď statečná, ať si nezkazíš život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25797
21.1.22 11:17
@Dlouhá punčoška píše:
Představ si sama sebe za 10-15 let:
Sama, bez dětí, bez fajn muže, bez vlastního rodinného zázemí, rodiče stárnou, v práci nic moc
Milenec zestárnul a už to není taková hvězda.
Nebo Tě dávno vyměnil za mladší model.

Mám pokračovat?

Drž se a buď statečná, ať si nezkazíš život

Nepokračuj, protože píšeš bludy a akorát zakladatelku strašíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
21.1.22 11:29
@Klopotkova píše:
Zakladatelko, je Ti s ním dobře, sex úžasný, jistě se Ti i jako muž líbí, neukončuj nic, věř, že by Tě to mrzelo. Nikde není psané, že hned najdeš muže na vztah.
Ano, můžeš ho potkat klidně dnes, ale taky v tomto roce vůbec.
Prostě si užívej milence, vyzobávej si z toho mileneckého vztahu to, co Tě baví, co se Ti líbí a hledej současně přítele na vážný vztah. To není nic proti ničemu.

V tomhle s tebou nesouhlasím. Vidím to tak, že zakladatelka zažívala krásné chvíle. Teď chce ale něco víc. Milenec zestárne nebo si najde jinou milenku nebo mu na to manželka přijde. Zakladatelka najde někoho na vztah a zjistí, že žít vedle někoho každý den, už není taková sranda. V sexu už nebude nikdo tak dobrý. V hlavě stále zmatek a vztahy se ji budou rozpadat. Měla by to ukončit a začít pracovat na skutečném vztahu. Pochopit, že někteří chlapi za to nestojí a výborný sex není všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5153
21.1.22 11:41
@Anonymní píše:

A není to v tvém případě už jedno, proč to ukončovat, když původní vztah je už stejně v troskách? Myslet si, že když to skončíš s milencem, vrátíš se jako by se nic nestalo je naivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 11:43

@sirikit
A jak dlouho jsi v tomhle byla? Jak jsi se z toho dostala?
Je to přesně, jak píšeš…
Já se v tom ocitla ani vlastně nevím jak…a vím, že musím ven, ale zatím taky nevím jak…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 11:48

Zavídím nezamilování. Já jsem rozvedená a žiíju sama s dětma. Ženatýho milence mam necelý půlrok a lítám v tom teda pěkně. Jeho manželku jsem vytesnila z hlavy, dělam v halvě že není, ale samozřejmě vím, že je a že chodí večer za ní domu a spěj vedle sebe a prostě spolu žijou.
Nejhorší bylo, když mu volala a byli jsme zrovna spolu :(. To se zatím stalo jednou. Já vím, že je to špatný, je mi ze sebe ne uplně dobře.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat