Jak ukončit nefunkční vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 20:25
Jak ukončit nefunkční vztah

Ahoj všem,

ráda bych sem napsala svůj příběh, s tím, že hledám někoho, kdo to měl podobně a jak to u Vás skončilo.

Před rokem jsem se seznámila se sympatickým chlapem, tehdy mi tak připadal. O 15 let starší než já, což je tak jako jak se znám moje věková kategorie, nemám dobré zkušenosti se vztahy s vrstevníky, starší muži se mi více líbí, mám s nima víc společných témat.
No, zpočátku se to zdálo fajn. Zpočátku…
První zádrhel začal na tom, že má velmi těsný vztah se svou matkou, který se prohloubil vloni po smrti jeho otce, je to něco přes rok (těsně po našem seznámení). Bydlí s matkou, jezdí s ní na nákupy, matka jej ve 40 diriguje jako malé dítě, vymýšlí seznamy úkolů, které mají stihnout za víkend atd…
Matce mě představil, a myslím, že docela ok, ale na druhou stranu, za ten rok mě vzal domů jednou. Navíc za ty tři dny u nich doma jsme spolu byli sami všeho všudy dvě hodiny, jinak byla pořád s námi. Jsem těžký introvert, a bylo mi s toho dost úzko.
Nemá žádné zájmy, cokoliv s ním vymyslet nebo podniknout je těžko. Nemá čas, musí pomáhat matce.
I já mám stárnucí rodiče, ale jeho matka není zase bůhvíjak nemocná…Snažím se mít pochopení, ale přijde mi, že jsme trojice a já jsem to třetí kolo u vozu.
Další problém je sex. Je mu po 40 ale je panic. K ničemu se nemá. Nechce o tom mluvit.
Trauma tam snad žádné není, ale nevím.
No a pak, že je docela dětinský. Když jeho styl vtípku udělá děcko ve 14 tak to ještě beru.. ve 40 mi to přijde ale infantilní.

Prostě celkově to je v loji - nespíme spolu, neděláme nic, netrávíme spolu moc času, je dětinský.

Chci odejít.
Nevím jak.
Přijde mi to líto, ale mám dojem, že vedle něj chřadnu.
Jako jeden z hřebíčků do rakve beru, že jsem byla asi 4 měsíce nemocná a nemohla jsem cestovat, bydlíme poměrně daleko od sebe. Nepřijel ani jednou, i když to bylo dost vážné.
I když jsem jej prosila, jeslti přijde.

Mám hrozný vztek.
Problémy se kupí a kupí, ale on o nich nechce mluvit.
To co vnímám jak problémy on tak ani nevidí..
Mluvit se s ním snažím, ale je to jako házet hrách na stěnu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2395 příspěvků 04.07.19 20:32

Moc nechápu co je za problém s odejitim. Sex nic, pupeční šňůra s matkou, nezájem, ani spolu nebydlíme. Napsala bych mu(/jim dopis a čau.

Russet
Neúnavná pisatelka 17926 příspěvků 04.07.19 20:39
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

ráda bych sem napsala svůj příběh, s tím, že hledám někoho, kdo to měl podobně a jak to u Vás skončilo.

Před rokem jsem se seznámila se sympatickým chlapem, tehdy mi tak připadal. O 15 let starší než já, což je tak jako jak se znám moje věková kategorie, nemám dobré zkušenosti se vztahy s vrstevníky, starší muži se mi více líbí, mám s nima víc společných témat.
No, zpočátku se to zdálo fajn. Zpočátku…
První zádrhel začal na tom, že má velmi těsný vztah se svou matkou, který se prohloubil vloni po smrti jeho otce, je to něco přes rok (těsně po našem seznámení). Bydlí s matkou, jezdí s ní na nákupy, matka jej ve 40 diriguje jako malé dítě, vymýšlí seznamy úkolů, které mají stihnout za víkend atd…
Matce mě představil, a myslím, že docela ok, ale na druhou stranu, za ten rok mě vzal domů jednou. Navíc za ty tři dny u nich doma jsme spolu byli sami všeho všudy dvě hodiny, jinak byla pořád s námi. Jsem těžký introvert, a bylo mi s toho dost úzko.
Nemá žádné zájmy, cokoliv s ním vymyslet nebo podniknout je těžko. Nemá čas, musí pomáhat matce.
I já mám stárnucí rodiče, ale jeho matka není zase bůhvíjak nemocná…Snažím se mít pochopení, ale přijde mi, že jsme trojice a já jsem to třetí kolo u vozu.
Další problém je sex. Je mu po 40 ale je panic. K ničemu se nemá. Nechce o tom mluvit.
Trauma tam snad žádné není, ale nevím.
No a pak, že je docela dětinský. Když jeho styl vtípku udělá děcko ve 14 tak to ještě beru.. ve 40 mi to přijde ale infantilní.

Prostě celkově to je v loji - nespíme spolu, neděláme nic, netrávíme spolu moc času, je dětinský.

Chci odejít.
Nevím jak.
Přijde mi to líto, ale mám dojem, že vedle něj chřadnu.
Jako jeden z hřebíčků do rakve beru, že jsem byla asi 4 měsíce nemocná a nemohla jsem cestovat, bydlíme poměrně daleko od sebe. Nepřijel ani jednou, i když to bylo dost vážné.
I když jsem jej prosila, jeslti přijde.

Mám hrozný vztek.
Problémy se kupí a kupí, ale on o nich nechce mluvit.
To co vnímám jak problémy on tak ani nevidí..
Mluvit se s ním snažím, ale je to jako házet hrách na stěnu.
Řekni mu na rovinu, co jsi napsala sem. Že s ním prostě nejsi šťastná. Nežij s ním jeho život, najdi si chlapa, co z tebe neudělá důchodkyni ještě před třicítkou. A jestli si nerozumíš s vrstevníky a hledáš někoho staršího, nevol chlapy, co ve 40 nemají sexuální zkušenost. To je prostě divný. Jeho úzký vztah s matkou bych mu odpustila, kdyby jinak žil aktivně. Ne jako důchodce a v podstatě maminčin partner :nevim:
Martina Anna
Nováček 6 příspěvků 04.07.19 20:40

D

Příspěvek upraven 04.07.19 v 20:42

M-A
Kecalka 447 příspěvků 04.07.19 20:41

Řekla bych, že takovýto vztah nevztah by měl jít ukončit poměrně snadno. Jako asi bych všechno nějak i chápala že si vydržela, ale ve 25 nespat s chlapem, to by bylo asi jako moc… Neříkám že je sex všechno, ale je to divný ne?

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2357 příspěvků 04.07.19 20:43

A kdy mel vztah pred Tebou? a jak si nasel Tebe?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 20:44

Mě to právě dost vadí, jenže tlačit na něj asi nemá žádnou cenu..
do tohodle vztahu jsem vedla normální, řekla bych nadprůměrně uspokojivý sexuální život… celý ten rok jsme doufala, že to nějak zlomíme, ale on nechce, a já jsem akorát flustrovaná tím jak on to vlastně nechce, tak i mě přestává přitahovat.

Martina Anna
Nováček 6 příspěvků 04.07.19 20:45

Pa…

Příspěvek upraven 04.07.19 v 20:47

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2357 příspěvků 04.07.19 20:46
@Anonymní píše:
Mě to právě dost vadí, jenže tlačit na něj asi nemá žádnou cenu..
do tohodle vztahu jsem vedla normální, řekla bych nadprůměrně uspokojivý sexuální život… celý ten rok jsme doufala, že to nějak zlomíme, ale on nechce, a já jsem akorát flustrovaná tím jak on to vlastně nechce, tak i mě přestává přitahovat.

a běžné intimnosti, ažn na sex, je schopen? Uspokojujete se jinak?

Jaholos
Kecalka 387 příspěvků 04.07.19 20:47

Ono co si budeme namlouvat, zakladatelka asi nebude zadna poradna samice, ze se vubec zahazuje s nekym takovym. :nevim: Asi nejaky kilecka navic, introvetka, nezajem od atraktivnich muzu, tak se drzi ceho jde. :nevim:
Jako chce to spise na sobe zapracovat. :think:

Příspěvek upraven 04.07.19 v 20:47

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 20:47

Já jsem to zjistila dost náhodou, když se prořekl.
To už jsme spolu chodili, a přišlo mi blbý, mu říct, že teda když to je tahle, tak pa

Russet
Neúnavná pisatelka 17926 příspěvků 04.07.19 20:47
@Martina Anna píše:
DPříspěvek upraven 04.07.19 v 20:42

Jestli do 40 let nedokázal s nikým spát, má podle mě nějaký velký problém sám se sebou. Ty v 25 letech nejsi nutně povinna s ním být, aby se, chudáček, nezhroutil. Vždyť musí vědět, co lidi od života chtějí. Že to není celibát, sedět doma na zadku a pomalu se držet maminky za ruku. Jestli toho není schopen, ať nemotá hlavu mladým holkám.

Russet
Neúnavná pisatelka 17926 příspěvků 04.07.19 20:50
@Anonymní píše:
Já jsem to zjistila dost náhodou, když se prořekl.
To už jsme spolu chodili, a přišlo mi blbý, mu říct, že teda když to je tahle, tak pa

Já bych se, upřímně, docela lekla. Nejsem zastánce začít se sexem v 15, ale ve 40 být panic mi přijde opravdu hodně nezvyklé. U chlapa.

Martina Anna
Nováček 6 příspěvků 04.07.19 20:53

No nevím podle čeho soudí Jaholos.
Introverka jsem, navíc s trochu specifickými koníčky na ženu, ale trápí mě spíše opačný problém, co se týče kil. Nicméně nedostatkem přátel netrpím, nemám jich asi mnoho desítek, ale zase to není na prstech jedné ruky (byť těch nejlepších je asi 5, jako u každého).
Já spíše řeším jestli je nějaká možnost s toho vyjít čistě, nechci mu nějak palčivě ublížit, sama vím, jak moc to může bolet.

Příspěvek upraven 04.07.19 v 20:55

Martina Anna
Nováček 6 příspěvků 04.07.19 20:54

Russet
Taky že jsem se lekla! Čekala jsem třeba, že to bude míň zkušeností, ale žádná, to mě docela dostalo. Ale myslela jsem, že s ochotou to nějak překonáme.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama