Jak ukotvit velmi živé dítě do jídelní židličky?

1425
9.8.13 21:35

jak ukotvit velmi živé dítě do jídelní židličky??

Prosím vás, ztrácím nervy:D
už před narozením dcery jsme koupili jídelní židličku, která se nám úplně hodí k kuchyňské lince. Bohužel mě tehdy nenapadlo se podívat co za vymoženosti má. A nemá žádné. Hlavní problém je, že nemá žádný pás, kolem pasu, nebo nejlépe pětibodové pásy, protože malá mi během jídla stoupá a já ztrácím nervy:D
Nenapadá vás, jak to vyřešit? Dívala jsem se na pětibodové pásy na netu a stojí 1500 a nevím jak by se tam dali přidělat ani :nevim:
Zase přece nebudeme kupovat novou židličku.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
9.8.13 21:38

A obyčejný kšíry do kočárku a nějak přivázat třeba k zadním nožičkám a pak vždycky jen pomocí karabinek přicvaknout, to by nešlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
9.8.13 21:41
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
9.8.13 21:42

Tak to možná že jo, já jsem ani nevěděla že se nějaké kšíry ještě dělají, ale tchýně mi o nich říkala. No, já jako mladá matka znám jen hluboký, sporťák, golfák :mrgreen: zkusím pohledat, muž mi to určitě vymyslí to přichycení, jen ji tam nechci poutat nějakýma popruhama na stěhování :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4190
9.8.13 21:44

@soleile Dnes jsem řešila stejný problém!! Dala jsem jí piškot, šla umýt nádobí, pak na ni kouknu a ona seděla na tom pultu! Nemáte tu z Ikey?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
9.8.13 21:44

Dej jí před jídlem rohypnol a bude povolná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29601
9.8.13 21:45

Máme dceru přivázanou obyčejnými kšírami.
A stejně tak v kočárku, pětibodové nepoužívám, vztekala by se a neměla by svoji volnost.
My máme židličku klasickou(s polstrováním),tak přivazujeme za opěrky rukou, máme to jako stoleček, ale i tak stoupá a cítím se bezpečněji, když je připoutaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1707
9.8.13 21:46

Řešila jsem uplně stejný problém, malá také nechtěla sedět a pořád vstávala, kšíry jak navrhuje Gladys se dají použít, ale naše princezna se vztekala a pak nejedla a nakonec to vyřešila hedvábná šála uvázaná jen kolem pasu a když jsem jí na konci uvázala pořádnou mašli, ujistila ji jak ji to sluší, byla vzorná, časem si zvykla, že se v židli sedí a už nepotřebovala nic a přestala vstávat. Toť má zkušenost, ale každé dítě je jiné, přeji ať take přijdete na něco co zafunguje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
9.8.13 21:46

Nee, máme takovou krásnou hnědou se žirafou, máme takovou i postýlku. Postýlka super, ale ta židlička je úplně na prd.. Ještě to opěrátko co je za ní je bílé nebo takové béžové, takže pokud tam něco oranžového zaschne během toho obědu tak máme smůlu :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1000
9.8.13 21:48

Taky jsem používala kšíry ke kočáru, koupíš za cenu do 2 stovek :palec: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
9.8.13 21:58

Dekuji moc, snad je zitra sezenu v normalnim kamenym obchode:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
9.8.13 22:07

Canagon? :)

• Nahlásit
  • Citovat
439
9.8.13 22:26

U nás nefungují ani bezpečnostní pásy…dcera se dostane ze všeho…myslím, že bych nic nekupovala a spíš bych vyzkoušela třeba tu variantu přidělání šálkou nebo něčím podobným, protože pokud je holčička zvyklá na volnost, tak by se určitě bez problémů dostala i z pásů. S tou šálkou je to asi hodně o vysvětlování, ale třeba to zabere. Je to zajímavý tip, také vyzkouším…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6250
9.8.13 22:30

Tak naše taky stoupá (ted už i slézá a visí hlavou dolů atd.), ale já jsem benevolentní, nevadí mi to. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
9.8.13 22:36

Taky bych poradila kšíry, máme od Canpol Babies za pár kaček a používáme je v kočárku a dokonce i když malá sedí v nákupním vozíku a super :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama