Jak ulevit přejezenému žaludku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.14 07:36

jak ulevit přejezenému žaludku

Mám poslední dobou s přejídáním a není to vánoci. prostě se precpu narazově jídlem a pak je mi celý druhý den hrozně těžko od žaludku :,( :?nevíte jak by se dalo žaludku ulevit. trpím jak zvíře mám depky, cítím se jak balvan, jsem protivna a nejradši bych zalezla pod perinu a nevylezla celý den :roll: spiš bych se potrebovala toho hnusu co mám v žaludku zbavit :roll: kolik hnusu mám v sobě..bleee.pust marně zkouším snad se mi povede ale zatím se nedaří. ja ráno po prejezeni nedokážu pit ani vodu jak mám plný zaludek.je to priserne. máte někdo problém s přejídáním?? A jak ulevit zaludku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12067
1.1.14 07:47
@Anonymní píše:
Mám poslední dobou s přejídáním a není to vánoci. prostě se precpu narazově jídlem a pak je mi celý druhý den hrozně těžko od žaludku :,( :?nevíte jak by se dalo žaludku ulevit. trpím jak zvíře mám depky, cítím se jak balvan, jsem protivna a nejradši bych zalezla pod perinu a nevylezla celý den :roll: spiš bych se potrebovala toho hnusu co mám v žaludku zbavit :roll: kolik hnusu mám v sobě..bleee.pust marně zkouším snad se mi povede ale zatím se nedaří. ja ráno po prejezeni nedokážu pit ani vodu jak mám plný zaludek.je to priserne. máte někdo problém s přejídáním?? A jak ulevit zaludku?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: perla hned po ranu :roll: NEZRAAAAAT, sebekontrola
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17567
1.1.14 07:49

Nepřežírat se, mám vyzkoušeno a funguje to skvěle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ve-ru
1.1.14 07:49

Jez pravidelně v malých porcích 5-6× denně :nevim: Co uleví tomu, když už jsi přecpaná je fuk. Měla bys řešit spíš příčinu. Nemůže to tvoje přežírání být psychologického původu? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
156
1.1.14 07:50
@superandrysek píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: perla hned po ranu :roll: NEZRAAAAAT, sebekontrola

souhlasim naprosto ;) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.14 07:51

@superandrysek no bohužel ja se tím jídlem uklidňuju. mám s tím jídlem problémy trvá to cca měsíc.

• Citovat
  • Nahlásit
Ve-ru
1.1.14 07:52

@superandrysek Jojo, by mě zajímalo, kde se fláká @K-Black Povídala něco o nařízení budíku :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Ve-ru
1.1.14 07:53
@Anonymní píše:
@superandrysek no bohužel ja se tím jídlem uklidňuju. mám s tím jídlem problémy trvá to cca měsíc.

Vyhledej psychologa :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.14 07:53
@Ve-ru píše:
Jez pravidelně v malých porcích 5-6× denně :nevim: Co uleví tomu, když už jsi přecpaná je fuk. Měla bys řešit spíš příčinu. Nemůže to tvoje přežírání být psychologického původu? :think:

Ano bude to psychologickeho původu.

• Citovat
  • Nahlásit
17567
1.1.14 07:55
@Ve-ru píše:
@superandrysek Jojo, by mě zajímalo, kde se fláká @K-Black Povídala něco o nařízení budíku :think:

no však, nařídila si budíka a po probuzení zjistila, že ji hrozně tíží žaludek z přejezení… :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12067
1.1.14 07:57

Jsi nemocna, hned ztr volej doktorovi a objednej se nekam

@Ve-ru asi nezazvonil :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12067
1.1.14 07:59

@Etcetera78 :mrgreen: se jich dneska najde :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ve-ru
1.1.14 08:02

@Etcetera78 Myslíš, že je to ona? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
16313
1.1.14 08:19

Najdi si na uklidnovani neco jineho nez jidlo. Priprav si k jidlu mensi porce a jez mene a casteji. Vim, ze se to strasne jednoduse pise. Pokud to nezvladas vlastnimi silami, tak se nestyd a jdi k doktorovi. Neni to nic strasneho a je lepsi pricinu odstranit s pomoci lekare nez si zhuntovat zdravi. Urcite se s tim poperes!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ve-ru
1.1.14 08:24
@Anonymní píše:
Ano bude to psychologickeho původu.

Tak vyhledej lékaře. Pomůže ti vyřešit příčinu a bute to zas ok :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...