Jak ulevit tělu po námaze ?

Anonymní
19.4.21 15:58

Jak ulevit tělu po námaze ?

Ahoj. Dneska sem první brigáda - ne v životě, ale po delší době. Jsem zvyklá sportovat, hodně, ale v práci sjem střídavě chodila a seděla. A dnes 8.5 hodiny na nohách. Bolí mě záda, chodidla i nohy…

Přitom jak píšu sportuji i posilují. Jak si ulevit a abych zítra byla v pořádku? Protože potřebují být. Vstávat ve 4, práce od 6 - 14:30. S tím, že se nehodim, udělám co mám, najím se narozdíl od jiných… Akorát jsme furt na nohách, bez možnosti si sednou a furt chodíme.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
779
19.4.21 16:06

Já bych si dala teplou vanu/sprchu, něco dobrého k jídlu, pustila meditaci, promasírovala si nohy, popř. poprosila někoho o masáž zad a šla brzo spát. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
19.4.21 16:10

Zobla bych si horcik, dala teplou vanu a pak uz jen lezela u knizky a sla brzy spat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21697
19.4.21 16:13

Umýt, osprchovat nohy a záda studenou vodou, namazat něčím od únavy - alpa, francovka nebo něco podobného, zalézt do tepla a spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 16:15

Děkuji holky, určitě mám v plánu studenou sprchu. Už pár týdnů to praktikuji a musím uznat, že po sportu nikdy nebyla od té doby bolest svalů, ani po závodech.

Ale ještě mě čeká menší procházka, jdu příteli naproti :mrgreen: ale je to jen 4 km cca.

Jako nechápu, že mě to tak zamordovalo, na sporti i fyzickou práci ( nabarku, rekonstrukce)jsem zvyklá.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16439
19.4.21 16:25

Pořádný strečink, ideálně masáž a horká vana. A strečink i zítra ráno před odchodem do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 16:30

Sportování je něco jiného než 8 hodin práce. Tak to prostě je. A jo, zvykneš si. U nás se taky maká ve stoje, židle v práci ani nemáme :lol: a každý nový trpí většinou tak měsíc, dva a pak už má tu kondici na tu práci a v pohodě.

Hořčík určitě, ten si dej jako denní rutinu. Plus je dobrý pořídit si gelové nebo jiné vložky do bot, to udělá hodně. A hlavně kvalitní obuv, my máme erární pracovní ale já si koupila vlastní pracovní a super, slouží už roky.

A až přejde ta bolavá fáze tak budeš schopná i normálně fungovat odpoledne, sportovat, chodit na procházky a cokoliv co budeš chtít. Jenom je to pro tělo ze začátku šok.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 16:56

Vložky mám speciální, mám ploché nohy. Jinak popravdě chvilkami jsem opravdu měla co dělat neomlit. Až tak mi bolí, hlava se motala, prostě mimo. Práce celý den s čísly a čtečkou, věcmi a ke konci už jsem dělala i chyby…
Chápu, že je to jiné, než sport, ale stejně dokážu ujet závod v tempu, dokážu běhat ae zátěži a položí mě toto.

• Citovat
  • Nahlásit
638
19.4.21 16:56
@Anonymní píše:
Děkuji holky, určitě mám v plánu studenou sprchu. Už pár týdnů to praktikuji a musím uznat, že po sportu nikdy nebyla od té doby bolest svalů, ani po závodech.

Ale ještě mě čeká menší procházka, jdu příteli naproti :mrgreen: ale je to jen 4 km cca.

Jako nechápu, že mě to tak zamordovalo, na sporti i fyzickou práci ( nabarku, rekonstrukce)jsem zvyklá.

To si zvykneš dej tomu čas. Po práci si dej nohy nahoru, mě pomáhalo natřít alpou, když hodně boleli. A chvíli si odpočinout… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat