jak umyt hlavu bez breku?

379
4.4.05 18:37

jak umyt hlavu bez breku?

Ahoj maminky,
tak jsem prezila-tedy spis muj syn-myti hlavy po tydnu.
Je mu skoro 14 mesicu a zhruba od 1 roku mam u nej problem s mytim hlavy.Proste hystericky rve,kdyz mu na hlavu tece voda.Zkousela jsem snad vse-oplachnout vleze-ale to je jeste horsi.Pouzivam bezslzny sampon.Jak jste toto obdobi resily vy?Podotykam,ze nema nijakou spatnou zkusenost s vodou-jako treba sprcha na hlavu a tak.A vlasy si myt musi,protoze neni plesatej:-))a zacali jsme ted chodit na pisek,takze ma pisek vsude.
diky za odpovedi
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2304
4.4.05 19:16

Ahoj,
buď to vydržet nebo ostříhat hlavu strjkem. Ten řev aspoň není každý týden, ale podle toho jak rychle vlasy rostou. Kadeřnice mě za to navíc pochválila :-).
Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
4.4.05 19:58

ahojky Monindo,
má jediná rada je být naprosto klidná.
Emily kolem 16 měs.z ničeho nic začala hystericky plakat při mytí hlavy. Obrnila jsem se trpělivostí ..chválila, chválila..každé mytí-stejný výsledek..totálná hysterák..hlavu oplachuju v leže, takže x-krát položit..a zas nanovo, ale nic se zvýšeným hlasem, nebo křikem z mé strany, …a světe div se asi po 2 měs. to prostě přešlo.
Pořád jsem na ni u toho klidně mluvila, i když ona neskutečně ječela a sedala si …

Prostě jedno z dalších koupání, proběhlo v klidu a od té doby, když, řeknu „umyjeme hlavičku“ tak si už sama lehne.

Vím trvalo to 2 měs a někdy mi u toho „tekly nervy“, ale vyplatilo se.
Přeji ať to brzo překonáte.
Zuzka+Em (skoro 20 měs)
P.S. máme moc husté vlasy a navíc holčičku, ale jak píše Štefinka, možná by ostříhání strojkem taky splnilo svůj účel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
5.4.05 07:21

malyho jsem strojkem ostrihala uz asi 14 dni pred jeho 1.rokem,protoze ma fakt husty a silny vlasy.ale tim se snad nedostane pisek z vlasu,ze?:-))))
ja ho prave taky umyju,rychle oplachnu,nervu na nej,ale je to fakt des:-))
tak snad ho to prejde
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.4.05 07:29

Nám se osvědčil kruh na mytí vlásků od Chicco, navlékne se to na hlavičku a k očím, uším ani na obličejík nic neproteče.Petra

• Nahlásit
  • Citovat
38
5.4.05 21:50

Ahoj maminy tak přidám svoji trošku do mlýna . Mému synovi je pět let a pět měsíců a když myjeme hlavu tak to ví celý barák a to trvá už zhruba od jeho půl roku. Nejsem schopna pochopit, proč mu mytí vlásků začalo vadit. Prostě nesnese vodu na očích a na uších a přitom vodu miluje, když jsme v bazénu , tak ho z vody nedostaneme, jenom za žádnou cenu neponoří hlavu. Pozitivní je , že se to začalo lepšit od té doby co chodí do školky. Sice není nadšený , ale už tak hystericky nevyvádí. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
6.4.05 00:01

:lol: Ahoj všechny maminky, které trápí mytí hlavy. Naše Hanička má 2 a čtvrt roku, stejný problém řešíme od 6 měsíců. Každé mytí vlásků je u nás řev. Zkoušeli jsme všechny možné varianty, nejvíc se nám v poslední době osvědčilo, že si vlezu do vany taky a společně si myjeme hlavu. Hanča mi dává šampon, sprchuje, ale když má dojít řada na ni, tak je řev na celý panelák. Jakmile mytí skončí, okamžitě se začne smát a je ve svým živlu, to by mi myla hlavu celý den a vůbec by ji to nevadilo. Připadá mi opravdu, jako herečka. Snad se to zlepší, protože sprchování se nám nelíbilo do dovršeni 2 let. Pak najednou zlom a sprchy se už vůbec nebojí. Doufám, že to s mytím bude stejné. Teď se pokouším ji dostat k holičce, protože už má dost dlouhé vlásky a začínají se špatně mýt. Zatím ale neúspěšně. Zdraví Danule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
19.11.17 21:52

Ahojte. Potrebovala bych radu jak vyzrat na myti hlavy. Mam syna 2 a kousek a absolutni hysteraky chyta u myti vlasku. Jak na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama