Jak upevnit a připoutat cybex pallas -fix

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 281 příspěvků 24.10.18 12:13
jak upevnit a připoutat cybex pallas -fix

Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit, jak upevnit a připoutat dítě v cybex pallas-fix a) v autě bez isofixu. b) v autě s isofixem. chápu to správě, že v obou případech se autosedačka zacvakne do něčeho v sedadle a připoutá, nebo bez isofixu sedačka jen sedí na sedadlech a je jen připoutaná?

Reakce:

elen-ka
Extra třída :D 12312 příspěvků 23 inzerátů 24.10.18 12:33

@aduska912 tak pokud máš v autě isofix, sedačku do toho zacvakneš. Pokud tam není, sedačka „jen“ sedí na sedadle a dítě i sedačku připoutáš pásem.

Janli
Kelišová 6050 příspěvků 9 inzerátů 24.10.18 12:44

Podívej se, jestli je sedačka určená i k poutání pásem bez použití isofixu. Pokud ne, do auta ji nedávej. Některé jsou tak ťežké, že by mohly v případě nárazu dítě zabít.

aduska912
Kecalka 281 příspěvků 24.10.18 13:15

@Janli https://www.lidl-shop.cz/…100237138009?… jedná se o tuto,měla by být na obě možnosti,ale nevím

elen-ka
Extra třída :D 12312 příspěvků 23 inzerátů 24.10.18 13:21

@aduska912 my tuto sedačku máme, jen starší modely. Když jezdí jen moje děti s tchánovci, tak problém není, jejich auto má dva isofixy, ale jakmile tam jedou i s neteří, jedna sedačka se dává do předu, na sedadlo spolujezce a tam isofix není. Tato se dá použít na oba dva způsoby, jen mám raději, když je zafixovaná isofixem.

aduska912
Kecalka 281 příspěvků 24.10.18 14:50

@elen-ka děkuji,a byl k sedačce nějaký návod?já vůbec nevím jak to funguje jak to připoutat.je to jednoduché?

elen-ka
Extra třída :D 12312 příspěvků 23 inzerátů 24.10.18 16:11
@aduska912 píše:
@elen-ka děkuji,a byl k sedačce nějaký návod?já vůbec nevím jak to funguje jak to připoutat.je to jednoduché?

je to jednoduché. I když návod asi byl. Nám to navíc ukázal prodejce. Dítě dáš do sedačky, „přicvakneš“ pultíkem a pás ti jde přes pultík. Co se týče isofixu, je to také jednoduché, zacvakneš to do sedadla.

růžový achát
Závislačka 4717 příspěvků 24.10.18 16:15

Na youtube je návod.

růžový achát
Závislačka 4717 příspěvků 24.10.18 16:15

K sedačce jsou papíry vzádu v kapse.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >