Jak upravit čerstvý listový špenát ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Korin
Kecalka 306 příspěvků 04.01.17 21:25
Jak upravit čerstvý listový špenát ?

Ahojda, prosím o tipy. Vím, že se prodává, ale nevím, jak na něj. díky

Reakce:

smutná máma
Závislačka 4930 příspěvků 55 inzerátů 04.01.17 21:29

@Korin no,já vím, že je to asi hříšné, ale já z toho dělám polévku s domácím vajíčkem. Pak ho vlastně ještě rozmixuju :oops:
Jenže malá by se po tom utloukla a já vlastně taky :roll:

Gosi
Kelišová 5687 příspěvků 04.01.17 21:31

Já ho dělala klasicky, nebo jsem zkoušela jako náplň do slanýho koláče(náplň se povedla, ale těsto mi něják nejde… ale možností je víc, projdi google

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 04.01.17 21:32

Lehce osmahnout s posekaným česnekem, sůl, pepř, přidat třeba kvalitní sýr a naplnit kuřecí kapsu. Špenátová polévka.
Upravit k masu jako mražený špenát. Špenátový salát (občas dělám na jaře a v létě, když ho mám ve skleníku salát právě z čerstvého špenátu, smíchám s vařenými vejci a pokrájeným pečeným či vařeným krůtím)

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 04.01.17 21:39

Tedy já si ho strašně ráda dávám do smoothie, ale skoro nikdy ho neseženu… kde ho vídáte?? 8o

zrcadlo
Kelišová 6853 příspěvků 04.01.17 21:43

@ireeenka Já kupovala v Bille, ale nemají ho většinou u ovoce/zeleniny, ale vedle uzenin mívají takový regál, kde jsou knedlíky, uchystané zeleninové saláty, čerstvé zeleninové šťávy a tam právě mají i průhledné pytlíky s baby špenátem.
Já ho mám nejradši jen s kapkou oliváče a trochou soli a česneku jako přílohu ke grilované rybě. A polévka se smetanou a k tomu česnekové krutony, to taky můžu.

střepina
Neúnavná pisatelka 16648 příspěvků 04.01.17 21:44
@ireeenka píše:
Tedy já si ho strašně ráda dávám do smoothie, ale skoro nikdy ho neseženu… kde ho vídáte?? 8o

ten mají všude, dnes jsem kupovala v penny, mají v Albertu, Kaufland…

minanek
Povídálka 19 příspěvků 04.01.17 21:45

Kupuji ho v Lidlu. Myslím;že ho je 500g.

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 04.01.17 21:52
@minanek píše:
Kupuji ho v Lidlu. Myslím;že ho je 500g.

Ano, vídám ho jedině tam, ale hrozně zřídka, aspoň tedy u nás. :(

@střepina píše:
ten mají všude, dnes jsem kupovala v penny, mají v Albertu, Kaufland…

A není to baby špenát? Ten mi nejede :oops:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 04.01.17 21:53

Ještě jsem si vzpoměla že tchyně z něj dělá slaný závin (z listového těsta) a já občas špenátovou pizzu.

Jareach
Kecalka 110 příspěvků 1 inzerát 04.01.17 22:01

Dnes jsem ho koupila v Pražské tržnici. Byl zlevněný a přitom krásný. Většina skončila na pánvi s česnekem, zbytek půjde do synkovy stravy.

kaja00
Extra třída :D 13479 příspěvků 04.01.17 22:36

@ireeenka kupuji v lidlu.
Jinak zakl. do smoothie :)

kaja00
Extra třída :D 13479 příspěvků 04.01.17 22:36

@ireeenka kupuji v lidlu.
Jinak zakl. do smoothie :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Nádherná dcera Jiřího Dvořáka ze StarDance: Je kopií Scarlett Johansson!

Už jste viděli krásnou dceru herce Jiřího Dvořáka (51) a jeho exmanželky... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >