Jak upravit "polétavé" vlasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lesy
Nováček 9 příspěvků 02.10.14 12:01
Jak upravit ´´polétavé´´ vlasy ?

Ahojky, prosím o radu. Mám dlouhé vlasy, k jejich ošetření používám kondicionér, značku střídám. Vlasy nefénuji / k mojí škodě :), u fénování nevydržím :) /, vlasy pak ale nevypadají moc upraveně a hlavně jsou jakoby roztřepené /nemyslím konečky/, polétavé. Poradíte, prosím, jak je upravit? Zkoušela jsem použít gel, ale není to dobré… Děkuji moc a těším se na rady a zkušenosti nejen od kadeřnic :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ukulina
Extra třída :D 14698 příspěvků 02.10.14 12:04

Tak to mám já, když si vlasi nevyfénuju s použitím kartáče. Jo a fénuju s ionizátorem, jinak mi bez tužidla elektrizují. A fénování nesnáším :cert:

Edit: Fénuju bez tužidla s ionizátorem, aby bylo jasno. Pak mi vlasy nelítají a jsou upravené.

Příspěvek upraven 02.10.14 v 12:05

Deníííí
Echt Kelišová 9867 příspěvků 02.10.14 12:04

Vím, co myslíš..já pokud si je nevyfénuju taky mi lítají :mrgreen:..předpokládám, že je máš hodně jemné, že?

Jinak na rady si počkám..já zas bez fénování mezi lidi jak si nee 8)

Ukulina
Extra třída :D 14698 příspěvků 02.10.14 12:06

Vlasy jemné nemám, ale když jen tak uschnou, není to nic moc. :)

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 02.10.14 12:06

Zmenit strih. Zaplat si fakt dobreho kadernika, at ti udela dobry strih.Jine reseni neni, pokud nechces gelovat. STRIH MUSI DRZET VLASUM TVAR, zadne poletovani

Ukulina
Extra třída :D 14698 příspěvků 02.10.14 12:11
@sabrinafrompra­gue píše:
Zmenit strih. Zaplat si fakt dobreho kadernika, at ti udela dobry strih.Jine reseni neni, pokud nechces gelovat. STRIH MUSI DRZET VLASUM TVAR, zadne poletovani

Jakože vlasy umyju, učešu, nechám uschnout a vypadám dokonale? Tohle nemůže platit u každého účesu a každého typu vlasů. Tomu nevěřím. :think:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 02.10.14 12:18

@Ukulina Ano,pokud nechces gelovat atd.,tak proste dobry strih.Tady v Praze je par dobrych studii-vcera mi delali strih, melir, mesic to bude pekne drzet, ovsem cena 3,5 tis. rekne ti to kazdy dobry kadernik-pokud NECHCES UPRAVOVAT STYLINGOVYMI PRIPRAVKY apod.,tak proste dobry strih.ahoj

Ukulina
Extra třída :D 14698 příspěvků 02.10.14 12:24

@sabrinafrompra­gue Ale musím fénovat, ne? O to mi jde. Taky na vlasy nedávám tužidlo ani nic dalšího. Ale foukat musím. Nemůžu je nechat uschnout jen tak.

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 02.10.14 12:30

@Ukulina Jako píše sabrina, dobrý střih drží, i bez fénování. Nech si poradit u dobrého kadeřníka.

zuzipol
Povídálka 30 příspěvků 02.10.14 12:30

Zkus použít uhlazující sprej co se používá k tvorbě účesů, mám podobný problém a tohle mi pomáhá, používám z dm takový ve spreji v růžovém obalu…

74paja
Závislačka 4478 příspěvků 02.10.14 12:41

@Lesy Zkusit sérum. Lze použít mimo jiné i na finální úpravu účesu. Vlasy se nemastí, nepoletují, konečky se netřepí.
Před fénováním používám ještě od Got2be Guardian Angel = ochrana před teplem, vlasy to i hezky vyformuje.

Tersuita
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 02.10.14 12:53

Mně teda vlasy poletují i když je vyfénuju (fénuju hlavně kvůli objemu) a jediné řešení pro mě je lak…když si dáš jen trošku, tak ti to neudělá vyloženě pevný účes, ale trošku zafixuje tu vrchní vrstvu a pak to nelítá. Toť tedy alespoň má zkušenost, ale možná to s dlouhými vlasy takhle nejde, já mám ty nejdelší s bídou po ramena :)

afghani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.14 13:01

Zaplatit si dobrý střih

kikinka7550
Echt Kelišová 8268 příspěvků 02.10.14 13:02

Nastrikat lak na kartáč před cesanim, zabraňuje to elektrizaci vlasů ;)

Lesy
Nováček 9 příspěvků 03.10.14 08:43

@zuzipol Ahojky, díky za radu, prozradíš značku? Díky

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >