Jak upravit popruhy na kočárku Valco Snap 4?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janina022
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 08.11.14 12:48
jak upravit popruhy na kocarku Valco Snap 4

Prosim o radu. Koupili jsme kocarek Valco Snap 4 a do toho univerzální vlozku. Jen nevím jak ty popruhy prostrcim dirama v té vlozce, protože nejdou rozebrat. A návod ke kočárku nemáme. Muze mi někdo poradit? A jak vám k tomuto kočárku sedí nanoznik? Když jsem ho tam zkusila dat, prijde mi ze tam nějak divně pasuje…

Jak maminky hodnotí Valco Baby Snap 4

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
Saffiraa
Závislačka 3913 příspěvků 9 inzerátů 08.11.14 12:55

@janina022 Vzadu je ukrytý malý zip a pak velký sucháč, tan stačí rozepnout a dostanete se k upevnění pásů. Ty stačí vytáhnout, nasadit vložku a zase nasadit a zapnout zipy… :mrgreen:

Saffiraa
Závislačka 3913 příspěvků 9 inzerátů 08.11.14 12:56

Jinak zde je celá diskuze, včetně obrázků a různých vychytávek :palec:
 https://www.emimino.cz/…nkovani/482/?…

Lišťule
Kecalka 172 příspěvků 08.11.14 12:57

V opěrce je zezadu suchý zip, ten roze pni a nahmatáš tam plastové přezky od popruhů, které prostrčíš ven a navlékneš vložku. Nánožník se mi také moc nelíbí :-(

kotyk
Echt Kelišová 7964 příspěvků 08.11.14 13:06

Musíš nahoře povolit potah, dostat se dovnitř k té desce, co slouží jako opěrka a popruhy vyvléknout.

janina022
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 08.11.14 13:51

Dekuji moc za rady :-)

Dojcanis
Závislačka 3690 příspěvků 07.03.17 16:47

Ahoj. Dnes sem sundala fusak, ty popruhy co prostrcim tou deskou tam nacpu a nechám je tam jen tak? To se nevyvlekne zpátky? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >