Jak upravit vousy

76
6.10.19 21:19

Jak upravit vousy

Ahoj, všem :mavam: mam na Vás dotaz. Přítel si nechává narůst vousy(teď cca 5cm) a má problém. Trochu se mu kroutí a jsou dost neposedné. Koupila jsem mu hřeben, olej, balzám, vosk…ale nějak nic nepomáhá. On by je chtěl mít hezky upravené a já nevím, jak bych mu pomohla. Napadlo mi, že bych mu koupila nějakou žehličku nebo takový ten narovnávací hřeben (jak se používá na vlasy). Jenže váhám… Pokud máte doma vousáče, jak si prosím upravuje vousy? Za jakoukoliv radu moc děkuju! ( a radu oholit neberu :lol: vsadil se s kamarádem, takže oholit se nemůže a já chci, aby vyhrál! :lol: :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.10.19 21:22

Pokud si je nechava růst dlouhé, to mas jako s bobrem :lol: proste je to drsný chlup, co se kroutí. A dělat kvůli tomu takové ptakoviny, na to bych se vyslala.

Můj muž má vousy a má zastrihovac a každých 14. dni si je zkracuje a na krku se holi do hladká cca každé 4 dny a ještě tváře, ať tam nemá takové ty vousy neposedy občas sem a tam. 2× do roka chodí do barber holicstvi pro chlapy. Zkus objednat chlapa tam, třeba mu něco poradi. Můj chlap to miluje a to není žádný narcis… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
6.10.19 21:32
@Verurizeckova
@Verurizeckova píše:
Pokud si je nechava růst dlouhé, to mas jako s bobrem :lol: proste je to drsný chlup, co se kroutí. A dělat kvůli tomu takové ptakoviny, na to bych se vyslala.Můj muž má vousy a má zastrihovac a každých 14. dni si je zkracuje a na krku se holi do hladká cca každé 4 dny a ještě tváře, ať tam nemá takové ty vousy neposedy občas sem a tam. 2× do roka chodí do barber holicstvi pro chlapy. Zkus objednat chlapa tam, třeba mu něco poradi. Můj chlap to miluje a to není žádný narcis… :)

To je ten problém…On si nemůže nic zastřihnout (ani knír) jinak by prohrál sázku. A nechce chodit jako “vagabund” :D.. Takže bohužel nikam do barberu jít nemůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19877
6.10.19 22:08
@SarikS píše:
Ahoj, všem :mavam: mam na Vás dotaz. Přítel si nechává narůst vousy(teď cca 5cm) a má problém. Trochu se mu kroutí a jsou dost neposedné. Koupila jsem mu hřeben, olej, balzám, vosk…ale nějak nic nepomáhá. On by je chtěl mít hezky upravené a já nevím, jak bych mu pomohla. Napadlo mi, že bych mu koupila nějakou žehličku nebo takový ten narovnávací hřeben (jak se používá na vlasy). Jenže váhám… Pokud máte doma vousáče, jak si prosím upravuje vousy? Za jakoukoliv radu moc děkuju! ( a radu oholit neberu :lol: vsadil se s kamarádem, takže oholit se nemůže a já chci, aby vyhrál! :lol: :lol: )

A jaké má vlasy? Pokud je má jako hřebíky, těžko budou na tom vousy líp. Tu sázku má jako zapotřebí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.10.19 22:26

Když s tím nemůže nic dělat, tak s tím holt nic asi neudělá, můžeš zkusit tu žehličku, ale pochybuju, že to na tvrdý vousy nějak zabere. A taky teda nevím, jak bys to v praxi provedla :lol: můj chlap má vousy, mě se to líbí, mám radši vousáče než holobrádky, ale udržuje to kratší, takže se mu to nekroutí.

Ať to nechá, jak to je, podívej se třeba na Voráčka, ten má taky bujnej vous, nevypadá to úplně udržovaně a ještě je zrzavej, ale podle mě je to jeden z nejvíc sexy hokejistů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3754
6.10.19 23:18

Pokud je plnovous opravdu bujný, existují speciální hřebeny na vousy. Takový bujný plnovous se musí pečlivě udržovat-asi jako vlasy. Takže i speciální šampon na vousy. Podle některých teorií vousy mají pouze funkci - okouzlit „samičku“, to podle toho, že ženy vousy obvykle nemají. Teorie, že vousy měli chránit tvář před mrazem neobstojí, když takovou ochranu před mrazem ženy nedisponují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
7.10.19 06:07
@Russet píše:
A jaké má vlasy? Pokud je má jako hřebíky, těžko budou na tom vousy líp. Tu sázku má jako zapotřebí?

Vlasy má docela jemné…jako hřebíky je nemá.
Ano, tu sázku má zapotřebí. Vsadil se svým svědkem. Pokud by prohrál, měl by na svatbě ostudu a to nechce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
7.10.19 06:10
@Azeretereza píše:
Když s tím nemůže nic dělat, tak s tím holt nic asi neudělá, můžeš zkusit tu žehličku, ale pochybuju, že to na tvrdý vousy nějak zabere. A taky teda nevím, jak bys to v praxi provedla :lol: můj chlap má vousy, mě se to líbí, mám radši vousáče než holobrádky, ale udržuje to kratší, takže se mu to nekroutí.Ať to nechá, jak to je, podívej se třeba na Voráčka, ten má taky bujnej vous, nevypadá to úplně udržovaně a ještě je zrzavej, ale podle mě je to jeden z nejvíc sexy hokejistů.

To ho právě štve, nedavno jsme šli na svatbu a byl zoufalej, že mu nejdou nějak hezky upravit. Teď nás čeká divadlo a už zkouší a zkouší jak to udělat, aby šel do divadla hezky… Mě se líbí, když má chlap strniště. On měl vousy vždycky hezký, upravený. Teď se mi to absolutně nelíbí, ale podporuju ho. A taky chci, aby nějak aspoň vypadal :D proto se snažím přijít na to, jak to upravit, aby to drželo a bylo hezký

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
7.10.19 06:11
@Božislava píše:
Pokud je plnovous opravdu bujný, existují speciální hřebeny na vousy. Takový bujný plnovous se musí pečlivě udržovat-asi jako vlasy. Takže i speciální šampon na vousy. Podle některých teorií vousy mají pouze funkci - okouzlit „samičku“, to podle toho, že ženy vousy obvykle nemají. Teorie, že vousy měli chránit tvář před mrazem neobstojí, když takovou ochranu před mrazem ženy nedisponují.

To všechno má, hřeben i šampon. Každý den češe. Ráno, přes den i večer…Snaží se o ně vážně hodně starat, ale nějak to nechce držet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3754
7.10.19 09:42
@SarikS píše:
To všechno má, hřeben i šampon. Každý den češe. Ráno, přes den i večer…Snaží se o ně vážně hodně starat, ale nějak to nechce držet…

Pošli foto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
7.10.19 10:22
@Božislava píše:
Pošli foto

To mu nemůžu udělat. Nerad se fotí a ještě, kdybych někde zveřejnila jeho fotku. :nevim: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.19 15:26

Znám jednu paní a ta si vousy neupravuje, nechává je volně růst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama