Jak upravujete těstoviny - mixujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14979 příspěvků 09.03.10 10:34
Jak upravujete těstoviny - mixujete?

Lukáš už zvládá malé kousky, mačkané vydličkou. Ale nevím, jak upravit těstoviny na menší kousky. Jdou taky rozmačkat vidličkou,nebo je mixujete?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 09.03.10 10:40

Já třeba malé zezačátku vařila písmenka, ty jsou malé dost a nemusela jsem je pak zmenšovat :mrgreen:

Kakika
Extra třída :D 14979 příspěvků 09.03.10 10:47

to je dobrý nápad, to mě ani nenapadlo :mrgreen:

Magi
Kecalka 421 příspěvků 09.03.10 10:53

Jo přesně tak, já dodnes malýmu kupuju takový ty drobný těstovinky do polívky. Hvězdičky, čtverečky, písmenka.

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 09.03.10 10:59

Nebo trochu nasekat po uvaření, když vaříš společně i pro dospěláky.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 09.03.10 10:59

Ze začátku jsem to mixovala, pak mě též napadlo, že bych mohla koupit hvězdičky :lol: :lol: :lol:

Ronnie
Ukecaná baba ;) 2499 příspěvků 09.03.10 10:59

U nás v Albertu se dá koupit taková ta těstovinová „rýže“ do polévky, ta je taky dobrá! :palec:

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 09.03.10 11:07

Ahoj,
já jsem kupovala taky malá písmenka do polívky nebo jsem nakrájela špagety na malé kousky. Ale s písmenky to máš bez práce :-)

nnada
Závislačka 2725 příspěvků 09.03.10 11:09

Používám kuskus - to jsou taky těstoviny.

Kakika
Extra třída :D 14979 příspěvků 09.03.10 11:12

Kus kus? vaří se to stejně? Vím, že jsou to takové kuličky, ale viděla jsem to možná tak z rychlíku. Achjo, já jsem tedy kuchařka :mrgreen: :nevim:

Alicia
Kecalka 194 příspěvků 09.03.10 11:16

Ahojky,malá je na příkrmech od 5.měsíce.Je fakt ,že měla už dva zuby,ale moc toho s nima nenakousala :mrgreen: .Nikdy jsem ji nic nemixovala,jen rozmačkala vidličkou a od doby kdy jí rohlík,už nemáčkám nic,krájím pouze na malý kousky.Jakékoliv těstoviny také pokrájím na menší kousky.Kupuji bezvaječné pro „dospěláky“.

Alicia
Kecalka 194 příspěvků 09.03.10 11:18

Kuskus je moc dobrý,ale malý jsem ho nikdy zatím nedávala,bála jsem se,že bude kuckat jako po rýži.

Pipet
Generální žvanilka 24133 příspěvků 09.03.10 11:55

Já jsem taky dávala kuskus nebo písmenka=) Ad kuckání po kuskusu - třeba jsem osmahla zeleninu na másle (nebo i maso), podlila troškou vody a nechala dusit, a pak i s tou vodou nalila na už hotový, nabobtnaný kuskus, ono se z toho udělala taková kašička. Pro dospěláky má být kuskus sypký, ale pro prcka jsem ho dělala takový jako rozpatlanější… Má ho moc ráda! Teď jí někdy udělám kuskus s rozmačkaným banánem a lžičkou medu, po tom se může utlouct.

Pipet
Generální žvanilka 24133 příspěvků 09.03.10 11:56

Jo a návod na přípravu je na krabici, Zalít vroucí vodou, přikopit, pak možná chvíli povařit a je to.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 09.03.10 12:13

Taky kupuju malé těstoviny nebo občas Ondrovi jen tak stčím celou špagetu, zabaví se tím na docela dlouho ;).

Kuskus jí bez problémů, ale on nekucká snad po ničem…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >